mayinka mayinka komentáře u knih

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Precteno behem jedineho dne. A na konci vetsina dobre dopadla.

30.01.2019 4 z 5

Tajemství modrých dopisů Tajemství modrých dopisů Emily Bleeker

Takze.... spatne prekladana jmena... to me fakt stvalo.... "kdyz jsem prisla o Natalie"... o koho? O Natalii.. a pak... dalo by se to i trochu ubrat stranek. Ale konec dobry, vsechno dobre. Takze za 3.

27.01.2019 3 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Musim rici :) ze jsem si zase pocetla s busicim srdcem :) neni dobre tuto knihu cist pred spanim.

30.09.2018 4 z 5

Přátelé, milenci a jiné nerozvážnosti Přátelé, milenci a jiné nerozvážnosti Fiona Neill

Bylo nebylo par lidi... potkali se a vyspali spolu... pak se dobre kamaradili vsichni spolecne. Nevim nevim... asi v kniznim pribehu ano, ale realita, to mi moc nejde uverit.
Knihu jsem mela pujcenou z knihovny jiz v roce 2010 a po osmi letech jsem ji cetla znovu. A vlastne ve me nezanechala ani vzpominku z kdysi. Tak uz se k ni vracet nebudu.

09.09.2018 1 z 5

Sestry až za hrob Sestry až za hrob Caite Dolan-Leach

Pri cteni knihy jsem mela touhu pit a mlatit hlavou o zed. Je to promarneny tajimavy namet.

25.08.2018 odpad!

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Herdek filek.... ja mela vlci mlhu a ovci mameni, ze jsem s ni z knihovny odesla.

23.08.2018

Letní smrt Letní smrt Mons Kallentoft

Autor ma desivou fantazii. Kdyz myslim na to, jak tohle vsechno ma v hlave.... uz dalsi knizky od nej cist nebudu.

24.07.2018 2 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Nic moc. Spis nic nez moc. Prectete a zapomenete.

21.07.2018 2 z 5

Šťastný život mezi řádky Šťastný život mezi řádky Michaël Uras

Jsou knihy ;) kdy jste po precteni stastni, ze je mate z knihovny ;) a muzete je vratit.

13.07.2018 2 z 5

All inclusive All inclusive Hans Gunnarsson

327 stranek. Zacatek vypadal dobre...spisovatel hleda nekvalifikovanou praci, treba v mensim skladu, archivu apod..... ale co si myslet o zbytku? To Vam neporadim ;) zkuste si to precist sami ;)

13.07.2018 odpad!

Rodinná čest Rodinná čest Robert B. Parker

Ale jako fajn.... Sunny a Spenser maji stejne problemy i stejne zazemi a rodinne usporadani.... oboum "spadne z nebe" decko na vychovu.... je to takove kopirovani sam sebe. Nerikam, ze to bylo spatne....

07.07.2018 3 z 5

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

Vzdyt ona to byla cervena knihovna.

10.03.2018 2 z 5

Cukrářova dcera Cukrářova dcera Laura Madeleine

Souhlasim s whiolet........"Dějová linka z roku 1910 byla příjemná, na chvíli mě přenesla do Paříže a já se zamilovala do cukrářského umění". Tam jsem se zacetla. Chvilku jsem koketovala s myslenkou, ze si prectu jen tyto kapitoly. Nakonec jsem to precetla cele.

04.03.2018 3 z 5

Dům u hřbitova Dům u hřbitova Joseph Thomas Sheridan Le Fanu

Nejvic me stvalo, ze nejaky milovnik cestiny, opravoval chyby v knize. No to bych ho bacila po hlave. Ja je sakra taky vidim, ale kdo vezme propisku do ruky a cmara v knizce je ....

27.02.2018 2 z 5

Malé černé a devět žen Malé černé a devět žen Jane L. Rosen

Zacatek jsem mela trochu s nechuti, nejak se mi nedarilo zacist... ale pak uz se to cetlo dobre. Konec dobry :) vsechno dobre.

04.02.2018 4 z 5

Kouzelné koláče Kouzelné koláče Ellery Adams

Ne, nemam rada knihy s "nadprirozenem" v beznem zivote. Kdyby to byla fantazy,.... tak nereknu ale takto mi to nesedi. A recept na kolac jsem si okopirovala :) a vyzkousim.

10.10.2017

Tentokrát to vyjde! Tentokrát to vyjde! Gilles Legardinier

Knihu jsem cetla v kvetnu a nechala jsem si odtup k napsani komentare,... a ted uz si ani nevzpominam, o cem ta kniha byla.

20.08.2017 2 z 5

Smolná sezóna Smolná sezóna Moïra Fowley-Doyle

Je to takove Irske :) knihu jsem precetla, asi se k ni nikdy jiz nevratim ... ale nevadila mi.

01.03.2017

Veterinář z Mitfordu se žení Veterinář z Mitfordu se žení Jan Karon

Dalsi pribeh z oblibene serie. Je to pohodove cteni.

21.02.2017

Člověk Gabriel Člověk Gabriel Kateřina Dubská

Jsem rada, ze se Gabriel nedozil světové valky. Je to po dlouhé dobe kniha od ceske autora/autorky ktera byla prijemna, ctiva, laskave moudra.

09.02.2017 5 z 5