Veterinář z Mitfordu se žení

Veterinář z Mitfordu se žení https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/322842/mid_veterinar-z-mitfordu-se-zeni-UNA-322842.png 4 20 10

Mitford série

< 13. díl

Volné pokračování mitfordské ságy – uklidňující optimistická četba Z anglického originálu přeložila Vlasta Hesounová Ani v Mitfordu se nezastavil čas. Čas se podepisuje i na našich hrdinech – někteří stárnou, jiní dospívají. Dooley, ten ušmudlaný malý kluk, vyrostl, dospěl a vystudoval vytouženou veterinární fakultu. Nyní se chystá převzít veterinární praxi od Hala Owena a začít hospodařit na farmě Meadowgate. K takovému závažnému kroku do života je dobré mít pomocníka, lépe řečeno pomocnici – a tak se na Meadowgate chystá svatba. Dooleyho dávná láska Lace, nyní úspěšná malířka, se zodpovědně připravuje na budoucí roli farmářovy ženy. I když snoubencům nouze nehrozí, rozhodli se z úsporných důvodů pro svatbu co nejjednodušší. Svatební hostina bude ve stodole, každý host přinese něco dobrého a všichni se o to podělí. Ale něco jiného jsou plány a něco jiného jejich uskutečnění, zvlášť když se objeví nečekaní hosté…... celý text

Literatura světová , Humor

Vydáno: ekniha , Vyšehrad

Come Rain or Come Shine , 2015

pepa4081
03.03.2024 5 z 5

Škoda, že tahle pohodová série končí. Poslední díl se mi zdál jeden z nejlepších.
Nanejvýš uspokojivé.

cibulka 8
08.02.2020 3 z 5

Důstojné zakončení celé série. Opět laskavé a milé. Nad Jackem Taylorem mi až srdce usedalo.

surikata246
12.01.2020 4 z 5

Tuto sérii jsem četla již před delší dobou a vždy to bylo milé setkání se sympatickými postavami a psáno laskavým jazykem. Moje sestra ho objevila v knihovně při výběru knih a myslela,že mě potěší a vyšlo to.

Jonna
05.08.2019 4 z 5

Zase naprosto pohodové a odpočinkové čtení, vracím se ke knize, i k celé řadě, kdykoli si potřebuji odpočinout a přeladit se na pohodu.

Chesterton
24.01.2019 2 z 5

"Nasaď si zuby a dej si Snickers."
Trochu dost jsem se ztrácela v postavách, ale myšlenka dobrá, zápletka něžná ❤️
Relaxační. Humor přívětivý.
Přesto jsem slovy budoucí nevěsty
z knihy trochu 'rozvichřená' :o)

"Lace není z rodu ostřílených žen prvních osadníků, v čepci a vždy připravená stáhnout veverku a připravit ji na cibulce."

hapac
06.01.2018 4 z 5

Moc milé čtení, ráda se k jednotlivým dílům vracím. Nechce se věřit, že se to odehrává v Americe.

Heyhey
01.12.2017 4 z 5

Znovu milé a příjemné a čtivé a doporučeníhodné.

mayinka
21.02.2017 5 z 5

Dalsi pribeh z oblibene serie. Je to pohodove cteni.

mayinka
31.12.2016 5 z 5

Knizka na 25.12. Precteno za den a jsem rada, ze ji mame doma. Urcite se k ni vratim. Myslim si, ze ten predposledni dil (V Mitfordu je nejlíp) byl slabsi a tento uz se zase splha o trochu vys.

mikika
03.10.2016 5 z 5

Další díl oblíbené série je opět balzámem na duši a připomínkou, že ne všechno jde úplně do kopru, že to s lidma ještě není tak zlé...

veterinární lékařství

Kniha Veterinář z Mitfordu se žení je v