maya.mm maya.mm komentáře u knih

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Tohle jsou pro me proste druhe Vanoce :D
Tahle serie je topovka a srdcovka :)

24.11.2019 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tolik pocitu v jedne knize,proste krasa :)
Urcite veci jsem prozivala s Quinn,nemohla jsem chvilkama cist dal... Hrozne moc jsem jim fandila a bala jsem se jak to dopadne.Kdyz jsem cetla dopisy,zrejme jsem se do Grahama taky zamilovala :D Na autorce mam rada hlavne to,jak dokaze popsat situace a hlavne pocity,urcite se s nekterou situaci kazdy z nas kdo knihu cte setkal,ja teda ano,no musim rict ze jsem mela husi kuzi,prozivala jsem to s hlavni hrdinkou a zaroven znovu sama se sebou.Dlouho si knizku budu pamatovat a podle toho vzdycky poznam,ze kniha byla necim vyjmecna :)

16.11.2019 5 z 5

Mister Mister E. L. James (p)

Mno... Zacatek mi prisel fajn a to je asi tak vsechno.Ta holka me neskutecne stvala,hned potom me zacal stvat i Maxim.Bylo to zbrkle,samozrejme za kazdych okolnosti myslenky na sex a nebo sex samotny,samozrejme i slzy,potoky slz :D Takze jsem vlastne v kazde kapitole cekala sex a slzy :D Laska na prvni pohled,preslazene,prebulene,vubec nevim na co spisovatelka myslela.No a zaver? Kdyz uz se zactu a ta holka dokonce umi mluvit vic jak jednou vetou,tak je konec?Mozna jsem cekala neco jineho,mozna mi to nesedlo a mozna mam pravdu :D Ted si budu domyslet jak to bylo s Kitem,co to jako wtf bylo s tou poblblou Caroline,sestra s matkou asi uz nestoji autorce za zminku,hlavne ze se ti dva tak neskutecne miluji :D

10.11.2019 1 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Tohle me neskutecne bavilo a ja miluju kdyz me knizka bavi :D Vic byl fakt kreten,no ja kreteny proste muzu :D Kdyby to bylo delsi,hlavne teda ten zacatek jeste ze skoly,vubec bych se nezlobila :)

31.10.2019 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Jako pardon ale coze? :D To byl mazec,nekolikrat mi to ovetrelo hubu dokoran a nespala jsem kvuli tomu dve noci :D Mam abstak a nemuzu to rozdychat :D

20.10.2019 5 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Je to droga proste :-D A ted se budu klepat na dalsi dil,to cekani me zabije :-D

03.04.2018 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Paradni serie,vubec by mi nevadilo pokracovani :)

15.02.2018 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Nevím jak to popsat,ale prostě hustoles :D
Knížku jsem vybrala náhodně,od začátku jsem nemohla přestat číst a to doslova :)
Těším se až otevřu pokračování,patřím mezi starší človíčky a jsem překvapená,jak vás děj dokáže chytnout.Rozhodně doporučuji :)

28.10.2017 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

To byl nadhernajs :) Vsechny dily jsou paradni,jen me mrzi ze uz jsme u konce,vzdycky to tak rychle shltnu :/
Aach joo,tahle serie me chytla :) Klidne bych brala pokracovani do nekonecna :D

26.09.2017 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Tak trochu jak Royalovic story :-D
Ale bavilo me to,tesim se na dalsi dil :)

24.09.2017 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Precteno za den a ted zas muzu cekat :-D
Zas ten konec otevrenej,ja se zcvoknu :)
Asi ani nema cenu psat,jak moc se tesim na pokracovani :-D

02.08.2017 5 z 5

Nocte Nocte Courtney Cole

Tak tomu rikam paradni zvrat :-D Ted mi ovsem neda spat ten konec,doufam ze bude nejake pokracovani,chci si precist tu nevyslovenou otazku :-D

09.07.2017 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Zase jsem u toho skoro nespala,jen abych to uz mela doctene :-D No ten konec jsem necekala ale nejspis se muzem tesit na druhy dil.

07.07.2017 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Super oddechovka :)

07.07.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Luxusni psycho :) :-D Urcite doporucuji,ja jsem se nemohla odtrhnout.
Vzdy se naslo neco,co mi otevrelo pusu jeste vic dokoran :)

28.06.2017 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Tak to bylo tornádo :-) Absolutně jsem nečekala že mě kniha tak chytne a nepustí.To nepustí myslím doslova,četla jsem skoro až do rána :) Teď si můžu nehty ukousat a mozek mi hoří,prostě nutně potřebuju pokračování :-) Pevně doufám že to bude nedorozumění a Reed to nějak vysvětlí.Po dlouhé době jsem se opravdu nemohla odtrhnout od čtení a to u knížek miluju,vřele všem doporučuji :)

06.06.2017 5 z 5

Rockové tango Rockové tango Monika Wurm

Knížka mě pohltila,sice je to podle mě opravdu nereálné ale dost mě to chytlo.Nemohla jsem se odtrhnout.Tahle knížka patří k těm,na které se nezapomíná :-)

26.05.2016 5 z 5