matesatan matesatan komentáře u knih

Ve jménu Dia Ve jménu Dia Erich von Däniken

zajímavý hodně zajímavý ty řezký baje sou taky dost zajímavý a danikena ulně žeru ty jeho teorie sou dost dobrý

07.07.2014 5 z 5

Vesmírné lety ve starověku Vesmírné lety ve starověku Erich von Däniken

fakt dost dobrá kniha mám danikena moc rad jeho teorie mě baví a jsou zajímavý těším se na další knihu co si přečtu je to hrozně zajímavý

17.06.2014 5 z 5

Setba z vesmíru Setba z vesmíru Erich von Däniken

naprosto bombový daniken je super mám rád jeho teorie je tohrozně na zamyšlenou a hlvně se toho hodně mohlo stát je to geniální

02.06.2014 5 z 5

Návrat bohů 2012 Návrat bohů 2012 Erich von Däniken

bomba uplně boží mám moc rád danikena a jeho názory uplně se sním stožnuji v těch jeho nazor jsou zajímavý a od doby co sem viděl vetřelce dávnověku sem temto knihám řišel na chut je to na zamyšlení a příde to logický je to fakt zajímavý téma

25.05.2014 5 z 5

Osada Havranů Osada Havranů Eduard Štorch

zajímavá kniha mám štorcha moc rád líbí se mi ty příběhy moc se mi libí i to že nekterý knihy na sebe volně navazujou

23.05.2014 4 z 5

Volání rodu Volání rodu Eduard Štorch

zajímavá kniha štorcha mam rád hodnř sem o něj přecetl a nekterý knihy nemuzu sehnat to je škoda nejvic se mi asi libil hrdina nik a zastaveny příval

17.05.2014

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

moc se mi to líbilo se to boží celej svět tady těch čar a kouzel od rowlingový mě strašně baví je to dobrý ty povídky sou taky skvělý

16.05.2014 5 z 5

List od Nimrala a jiné příběhy List od Nimrala a jiné příběhy J. R. R. Tolkien

jo líbilo se mi to zajímavý to sem necekal že to bude takový těžko si to člověk představí když cetl pána prstenu

15.05.2014 4 z 5

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

hodně dobrý tahle část historie středozemě je uplně jiná než pán prstenu je taková temnejsí

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

hodně dobrý kniha o proti film pch film je jen jako ochutnávka moc skrácený třeba mě štve ze tam nedali bombadila nejzahadnější postavu ve středozemi a tak vubec bylo to super ctení

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

pána prstenů prostě miluju ale ještě sem nečetl knihu co se tak lišila od filmu nebo spíš na opak ten film je uplně jinak než to mám bejt je to ho tam moc vynechaný ale i tak mě to bavilo hrozně moc dobrý tolkiena mám moc rád

Zpět ke hvězdám Zpět ke hvězdám Erich von Däniken

tahle kniha od danikena se mi moc líbila je to zajímavý a když se nad tím člověk zamyslí je to logický některý veci víc

Vzpomínky na budoucnost Vzpomínky na budoucnost Erich von Däniken

absolutně bombová kniha mám stejnej názor daniken je fakt dobrej mám ho rád

Důkazy z pěti kontinentů Důkazy z pěti kontinentů Erich von Däniken

je to dobrý i když styl jakým to bylo psaný se mi nelíbil četl sem to moc dlouho ale bylo to dobrý

Po stopách všemocných Po stopách všemocných Erich von Däniken

fakt moc dobrý mám podobnej v místech stejnej názor jako daniken je to moc zajímavý

Příběhy z čarovné říše Příběhy z čarovné říše J. R. R. Tolkien

dobrý to bylo ale je to v poctatě to samý jako list od nimrala a jiné povídky kde je navíc tulák rover

14.05.2014

zajímavé je to zajímav si to přečíst

14.05.2014

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

je zajímavý řečist si něco o famfrpálu je to zajímavá hra ale příde mi divný že muže trvat bud chvilu nebo nekolik dní i dýl ale jinak dobrej nápad

14.05.2014 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

bomba fakt hustý hrozně moc se mi to líbilo to rozuzlení rostě bomba i když to znám z filmu ale je to opět tisíckrát leší než film prstě brutál jak se tam popisovala minulost brumbala a snapa to bylo hustý moc dobře nasaný

11.05.2014 5 z 5

bomba moc se mi to líbilo hlavně jak tam byla ta minulost voldemorta fakt dobrý a hrozně napínavý i když sem to vyděl jako film ale je to boží a o hodně lepší jak film jako vždy moc mě to bavilo ted se vrhnu na poslední díl

04.05.2014 5 z 5