Ve jménu Dia

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bohové - Argonauti - Atlantida. Tvorové napůl člověk, napůl zvíře, kteří disponují neuvěřitelnou silou; létající stroje, jejichž popis se nápadně podobá moderní kosmické lodi; plavidla, která se nečekaně vynořují z moře jako dnešní ponorky; hrdinové Jason či Odysseus vybavení nadlidskými schopnostmi – jsou to jen fantasmagorie několika snílků a vypravěčů? Právě naopak. Autor objevil množství stop, které naznačují, že před tisíciletími opravdu mohla na zeměkouli existovat technicky značně vyspělá kultura....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/59_/59197/ve-jmenu-dia-iIV-59197.PNG 4.354
Žánr
Literatura světová, Mytologie, Záhady
Vydáno, Ikar (ČR), Knižní klub
Orig. název

Im Namen von Zeus. Griechen - Rätsel - Argonauten., 1999

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Ve jménu Dia

Přidat komentář
Blancheerka
15.09.2016

Autor poukazuje na několik nelogických či nevysvětlitelných úkazů ohledně starořecké mytologie, staveb a umístění chrámů a také antických rytin a maleb. Pokouší se je objasnit svou celosvětově známou teorií o vesmírných obyvatelích a spolupráce lidí a ,,hvězdných návštěvníků´´

Terva
07.06.2015

Spousty záhad, bájí a pověstí, které se nám v podání pana Dänikena podaří rozluštit, profiltrovat a uvést na správnou míru. Obsahuje i fotografie, ale jsou soustředěny doprostřed knihy.


matesatan
07.07.2014

zajímavý hodně zajímavý ty řezký baje sou taky dost zajímavý a danikena ulně žeru ty jeho teorie sou dost dobrý

vehement
03.01.2014

Zeus, Poseidon, Troja, Atlantida, Platon. Toto jsou všechno jména, která se objevují v této autorově knize. Osobně mám Dänikena rád a je to v podstatě autor, přes kterého jsem se k podobným tématům, které ve svých knihách rozebírá, dostal. Se spoustou jeho názorů se ztotožňuji. Jak je patrno z této knihy i Řecko má spoustu svých „záhad“ stejně jako třeba Anglie, Egypt a další.
Tak kdo má pravdu ? Däniken, jeho odpůrci anebo ještě někdo jiný ? Nebo byla skutečnost daleko fantastičtější než nám Däniken předkládá ? Zodpovědět si musí každý sám.....Stejně tady „mimozemšťani operovali“ :-)