Vesmírné lety ve starověku

Zajímavý náhled do minulosti říznutý nevysvětlitelnými úkazy v historii lidstva.
Opět je zde poukazováno na mimozemské technologie a zásahy mimozemských civilizací do historie.

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11484/vesmirne-lety-ve-staroveku-11484.jpg 484
Literatura světová, Vesmír, Záhady

Vydáno: , Baronet, Knižní klub

Raumfahrt im Alterturn, Auf den Spuren der Allmachtigen, 1993

Kniha Vesmírné lety ve starověku

Kulhajs
12.07.2019

Knížka hlavně o fotkách, profláklé lokality, ale čte se to dobře. Výborné pro začátečníky v záhadách.

Kulhajs
28.05.2019

Výběr nejprofláklejších danikenovských lokalit, popsáno spíše stručně, doplněno množstvím fotek.

Damato
19.10.2018

Ty jo.... tak přesně proto jsem tuhle literaturu chtěla číst- nedávno jsem, s mně hodně blízkým člověkem, vedla debatu na téma my, mimozemská civilizace a evoluce. Nějak mi , během mého života, ani nepřišlo na mysl, že by to mohlo být jinak, než jak jsme se učili v přírodopise na základce. A najednou- že by jo??? Knihu jsem přečetla se zatajeným dechem a těším se na další.

Thebookman
06.03.2018

Vesmírné lety ve starověku, moje "čtenářská prvotina" od skvělého EvD. :-) Je to už sice velice dávno, tak 20 let, co jsem tuto knížku četl, ale je pravda, že na ni nikdy nezapomenu. Poutavý text a obrázky k daným tématům, to je prostě ono! :-) Pan Däniken prostě umí čtenáře zaujmout. :-) Všem mohu jedině doporučit! :-)

Terva
04.06.2015

Tak tahle kniha mi moc nesedla.Vlastně je to skoro jen soubor všeho, co už bylo řečeno a je tu jen málo přidaných skutečností a novinek a astroarcheologii. Kniha je opět protkána spoustou fotografií a nákresů. Jo a je to jedna z těch knih, co jsou nadbytečně velké ve formátu A4.

Terva
04.06.2015

Kniha je stejně tak dobrá, jako celý seriál. Hlavně stroje času mě imponují.

matesatan
17.06.2014

fakt dost dobrá kniha mám danikena moc rad jeho teorie mě baví a jsou zajímavý těším se na další knihu co si přečtu je to hrozně zajímavý

matesatan
14.05.2014

fakt moc dobrý mám podobnej v místech stejnej názor jako daniken je to moc zajímavý