matesatan matesatan komentáře u knih

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

bomba kniha strašně napínaví doručuju je to hrozne napínavý ale oproti filmu kterej je super je to taky rozdílný hrozně ale bomba

20.04.2014 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

je to bombobá kniha o proti filmu je to ta nejrozdílnější kniha kterou sem četl zatím moc se mi to líbilo a strašě mě to bavilo

04.04.2014

uplně bombový hodně se mi to líbilo v porovnání z filmem opět o mnoho lepší doporucuji

24.03.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

super kniha zase to můžu i porovnat z filmem kterej se dost držel knihy až na pár vynechanejch asáží neco bylo trochu jinak ale jinak prostě dost dobrý samozřejme kniha lepší moc se mi to líbilo

15.03.2014 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

uplná bomba oproti filmu je to dost krát lepší ale chtěl bych vědět jaký to je když si to člověk čte když neviděl film protože když clověk viděl film tak ví co má čekat ale i tak to je perfektní kniha

11.03.2014 5 z 5

Zastavený příval Zastavený příval Eduard Štorch

bombová kniha líbí se mi jak tam vlastně se člověk dozvý jak to zhruba tenkrát bylo a rozhodně český dějiny sou zajímavý ovšem jak se to učí ve školách je apsolutně nudný ale štorcha mám hrozně rád

08.03.2014 5 z 5

Čarodějův učedník Čarodějův učedník Eduard Štorch

knížka mě zaujala škoda ze byla tak kraťoučká no podle mě se to mohlo dat napsat delší jak tam bylo že odešel z vesnice a pak se vrátil bylo to napsano en par vetama přitom se to dalo rozepsat na kapitoli je to škoda no ale i tak se mi to líbilo

03.03.2014 3 z 5

U Veliké řeky U Veliké řeky Eduard Štorch

dobrá knížka mám rád štorcha už sem jích přečetl 5 od něj a baví mě to chci si přečit všechny

02.03.2014 4 z 5

Minehava Minehava Eduard Štorch

váborná kni hrozně se mi líbila hlavne jak tam opisuje styl života tehdejších lidí

20.02.2014 4 z 5

Nedokončené príbehy Nedokončené príbehy J. R. R. Tolkien

bombový hrozně se mi líbílo hlavně výprava k ereboru kde sem zjistil že to co bylo na začatku hobita 2 tak tak bylo napsaný dozvěděl sem se spostu zajímavejch věcí o středozemi

28.01.2014

Lovci mamutů Lovci mamutů Eduard Štorch

dobra kniha strašně se mi líbí se autor snaží naznačit mentalitu tehdejších lidí je to zajimavá a čtivá kniha od Štorcha sem uz četl a tahle se mi líbila dost

15.01.2014 4 z 5

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

bombová kniha miluju příběhy ze středozemě sem fanda pána prstenu a je zajímavý co se stalo před tím a jak se stvořil svět prostě strsně zajímavý četl sem hurinovy děti před silmarillionem a takže sem si nebyl zaskočen tolika těžko čtitelnejch jmen čož bylo z počátku složitý je to parádní kniha

09.01.2014 5 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien