Čarodějův učedník

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Otec Větříka ochuravěl, a tak mladý chlapec vyhledal pomoc u čaroděje, jenž byl v celém jejich rodě osobou váženou, aby pomohl jeho otci. Větřík však zjišťuje, že čaroděj nepomáhá, ale obelhává lidi. Vyžene sice zlé duchy z těla nemocného otce, ten ale stejně umírá. O svoji rodinu se nyní musí postarat Větřík. Příběh nás zavede do Prahy v době bronzové. Setkáme se zde s chlapcem Větříkem, jeho otcem Lesním Medvědem, jeho manželkou Vlaštovicí a čarodějem. Určeno pro starší děti....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43919/big_carodejuv-ucednik-XJM-43919.png 3.741
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Čarodějův učedník

TerezaKlima
25.04.2021

Kratičký, přesto hutný příběh, který jistě má co říci i dnes. Líbilo se mi přemýšlení chlapce i to, jak se choval v různých situacích, vyspěle na svůj věk, což je jistě dobrou inspirací dodnes.

Luigi1
30.07.2020

Štroch opět psal velmi poutavě o chlapci Větříkovi z kmene Medvědů z doby bronzové-železné.Velmi nás kniha zaujala,jen nás mrzelo,že tak brzo skončila.


ivzu77
03.01.2018

Příběh chlapce Větříka z kmene Medvědů o břehu Labe z doby bronzové - železné jsme si přečti spolu se synem. Eduard Štorch psal velmi poutavě.

matesatan
03.03.2014

knížka mě zaujala škoda ze byla tak kraťoučká no podle mě se to mohlo dat napsat delší jak tam bylo že odešel z vesnice a pak se vrátil bylo to napsano en par vetama přitom se to dalo rozepsat na kapitoli je to škoda no ale i tak se mi to líbilo

Argony
17.10.2013

Dávám v hodnocení jen tři hvězdičky z toho důvodu, že mě pravěk moc nebere. Je to pro čtenáře, kteří mají rádi dobrodružství, pravěk a příběhy o dětech. Jako četba do školy (cca 5. třída) také vhodné, jelikož má toto dílko jen pár stránek a i nečtenář by ho mohl zvládnout.