MartinProtschke MartinProtschke komentáře u knih

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Knížka se mi líbila,ale zatím od autorky vedou Zimní lidé

03.07.2020 4 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Nejsem fanda počítačových her a nikdy jsem nebyl,ale tahle knížka mě moc bavila. Skvělé prolnutí reality se světem Oasis, napínavý příběh a happy end

17.05.2020 5 z 5

Trosečníci Trosečníci Lucy Clarke

Čte se to celkem dobře , asi díky kratkým kapitolám, ale rozuzlení je trochu nesmyslné a naivní...

21.11.2023 3 z 5

Tekutý písek Tekutý písek Malin Persson Giolito

Celkem zajímavý příběh o tom, co se může opravdu stát. Po delší době jsem četl něco z právnického prostředí. Střídání vyprávění o minulosti a z průběhu soudu mě bavilo.

13.10.2023 4 z 5

Pokoj mrtvých Pokoj mrtvých Franck Thilliez

Moje první setkání s autorem a určitě nezůstane u jedné knížky.

23.09.2023

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Za půlkou knihy bylo jasné, kdo , co a proč, ale četlo se to dobře. Druhá kniha autorky, kterou jsem četl a byly dost podobné...

19.09.2023 3 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Není to úplně špatné, ale v podstatě jednoduchý, předvídatelný příběh. Rozhodně mě to nijak nesokovalo. Nejlepší je na tom asi obálka.

14.06.2023 3 z 5

Rosemary má děťátko Rosemary má děťátko Ira Levin

Konečně jsem se po letech k téhle klasice dostal a jsem nadšený.

29.05.2023 5 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Díl od dílu lepší, škoda, že autorka umřela tak brzy....

28.04.2023 5 z 5

Dvě slova jako klíč Dvě slova jako klíč Josef Formánek

Další knížka k zamyšlení. Je mi bližší i tím, že velká část se odehrává v mém městě a popisuje místa i lidi, které znám, viz bezdomovec Miroslav, který se jmenoval ve skutečnosti jinak a již nežije....

12.03.2023 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Skvělé,už se těším na třetí.

13.04.2020 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Moje první a bude to můj oblíbený autor. Seděly mi krátké kapitoly, skvělý vývoj děje a ten dvojnásobně překvapivý konec mě dostal.

10.03.2020 5 z 5

Máj / Kytice Máj / Kytice Karel Jaromír Erben

Poezii nečtu,vybral jsem si knihu do Výzvy. Máj byl pro mě celkem utrpení,ale Kytice je skvělá..

23.02.2020 3 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Zakoupeno v Levných knihách bez nějakého očekávání. O to víc jsem byl překvapený. Rychlý svižný příběh s poměrně velkým obratem v náhledu na hlavní postavu. Kniha se čte skvěle až do napínavého konce.

23.02.2020 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Dal jsem na doporučení a rozhodně nelituji. Zombíky mám rád a tahle knížka mě hodně bavila.

31.01.2020 4 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Po Krvi na sněhu,moje druhá knížka od Nesba. A musím říct, že je skvělá. Nesbo umí skvěle vyprávět příběhy. Hlavní hrdina vlastně není hrdina, nájemný vrah,který nikoho nezabil, odsouzený na smrt.. Nakonec najde lásku na místě,na kterém ji nehledal a s ní i nový život.

25.01.2020 4 z 5

Neobvyklý typ Neobvyklý typ Tom Hanks

Mně se knížka moc líbila.Nesla se v podobném duchu jak si představuju samotného Toma Hankse, pohodová, příjemná...Povídky se mi líbily moc, měl jsem u knížky skvělý pocit. Navíc v dnešní uspěchané době nutí k zamyšlení jak moc se necháváme ovlivnit vlivem techniky a stresu na naše životy a takové ty lidské hodnoty pomalu mizí.

06.01.2020 4 z 5

Rohy Rohy Joe Hill (p)

Je vidět, že je to syn svého otce. Skvěle vyprávěný příběh s odbočkami do minulosti. Cesta Iga Perrishe za pomstou smrti své lásky je plná zajímavých střípků z minulosti, které se ke konci seskládají do konečného obrazu, jak Merrin zemřela, a že to pro ni vlastně bylo vysvobození.

25.12.2019 4 z 5

Bůh, s. r. o. Bůh, s. r. o. Ondřej Neff

Ondřej Neff nezklame. Jeho povídky jsou zábavné, čtivé a a nekončí většinou happyendem:-)

12.07.2015 4 z 5

Flotila zatracených Flotila zatracených J.S. Dewes

Miluju tuhle sérii, moc mě to baví

09.06.2024 5 z 5