Martin, Vyškov Martin, Vyškov komentáře u knih

Farma Farma Tom Rob Smith

Už dlouho se mi žádná kniha nečetla tak dobře jako tahle. Vlastně asi ještě žádná.

04.10.2016 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

No, nevím, jestli kniha úplně splnila moje očekávání, ale četla se mi mnohem lépe než 1984. Každopádně byla velmi zajímavá a má něco do sebe.

20.01.2016 4 z 5

Zlatí netopýři a růžoví holubi Zlatí netopýři a růžoví holubi Gerald Durrell

Snad všechny Durrellovi knihy mají něco do sebe, nad touto by se každý člověk měl i zamyslet

23.10.2014 4 z 5

Devatenáct set osmdesát čtyři Devatenáct set osmdesát čtyři George Orwell (p)

Pro mě byla tato kniha zklamáním. Dost špatně se mi četla. Přesto je až neuvěřitelné, co kniha obsahuje, oproti době, kdy byla skutečně napsána.

31.12.2015 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Jedním slovem "BOMBA", už se nemůžu dočkat dalšího pokračování. Doufám, že autor nesejde z cesty

15.12.2015 5 z 5

Ostrov v nebezpečí Ostrov v nebezpečí Gerald Durrell

Tahle kniha mě dost překvapila, samozřejmě mile. Četl jsem již mnoho Durrellových knih, ale tohle je má první kniha, kde sám Durrell poprvé nevystupuje jako hlavní hrdina. Přesto se v ní ale Durrell nezapře a je vidět, že toto dílo je také velmi autobiografické. Hezký příběh s dobrým koncem.

16.02.2015 5 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Tak takhle knížka mě opravdu nezklamala, úžasně napsaná, skvělý popis postav i uvedení čtenáře do ruského prostředí. Už se moc těším na další Tomovu knihu :-)

08.03.2014 5 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Opravdu brutální román a neuvěřitelný příběh, Formánek je prostě borec :-)

30.11.2012 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Moc hezké...na prvotinu se mu to moooc povedlo, už se těším na další díl

12.07.2017 5 z 5

Mluvící balík Mluvící balík Gerald Durrell

Ze začátku se mi do této Durrellovi knížky vůbec nechtělo, ale nakonec jsem rád, že jsem si ji přečetl. Opravdu moc hezky napsaný příběh, který dovedu představit i ve filmovém zpracování. Dětská knížka, která nikoho neurazí.

11.12.2015 4 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

Trochu mě tato Formánkova knížka zklamala,ale věřím,že brzy napíše něco opět na způsob knih minulých.

24.09.2015 3 z 5

Šeptající země Šeptající země Gerald Durrell

Velmi hezky popsané zážitky z Durrellových cest po Argentině, jen těžko je v dnešní době uvěřit, jaké lidi kolem sebe potkal a jak mu pomáhali.

17.05.2015 4 z 5

Aye-aye a já Aye-aye a já Gerald Durrell

Velmi hezky napsaná výprava na Madagaskar, ostrov plný pozoruhodných zvířat i lidí.

04.11.2014 5 z 5

Zoo v kufru Zoo v kufru Gerald Durrell

Durrell u mě opět zabodoval, už teď se těším do dalšího kousku :-)

18.10.2014 4 z 5

Zoo na zámku Zoo na zámku Gerald Durrell

První kniha od Durrella, která se mi dostala do rukou, mě velice potěšila. A vím, že nebyla poslední.

13.10.2014 4 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Nevím jak to pan Nesbo dělá, ale dělá to čím dál lépe, opět předčil moje očekávání :-)

10.10.2014 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Nebylo to špatný, ale čekal jsem od Nesba trochu víc

08.02.2016 3 z 5

Oslí spiknutí Oslí spiknutí Gerald Durrell

Moje poslední knížka od Durrella, na závěr opravdu pohádkové čtení pro děti. Ale líbila se mi moc.

09.01.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Dávám plný počet, je sice pravda, že Joona je nesmrtelný jako H. Hole, ale přesto byl příběh pěkně napínavý a dobře napsaný.

05.01.2016 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Harry opět nezklamal, i když na mě je jeho nesmrtelnost už příliš veliká :-) přesto dávám 5 za super zápletku

15.09.2015 5 z 5