Marticka79 Marticka79 komentáře u knih

Dášeňka Dášeňka Karel Čapek

Kniha Dášenka, hezký čtivý příběh zvídavého štěněte drsnosrstého foxteriéra. Vzpomínám když jsem byla malá, tak mi o Dášence četla maminka a nyní po dlouhé době jsem jí přečetla i mým chlapečkům :-). Moc se jim líbila, hlavně fotografie s Dášenkou a její maminkou Iris. Doporučuji a dávám jí plný počet hvězdiček. :-)

20.04.2023 5 z 5

Krása nesmírná Krása nesmírná Irina Karnauchovová (p)

Krásná kniha, kterou mám v živé paměti z dětských let ještě dodnes. :-) Jako malá jsem se u některých pohádek pořádně bála, ale pamatuji si jak moc mě bavilo sí v ní jenom tak listovat a dívat se na obrázky. :-). Našim chlapečkům jsem jí přečetla také a řekla bych, že se ani moc nebáli jako tenkrát já v dětství. Doporučuji a dávám jí plný počet hvězdiček. :-)

26.04.2023 5 z 5

Neználkovy příhody Neználkovy příhody Nikolaj Nikolajevič Nosov

Knihu Neználkovy příhody doporučuji. Mě a dětem se moc líbila, protože Neználka a jeho všechny příhody prostě milujeme :-). Krásně napsaná, tak hezky"Neználkovitě", což Nikolaj opravdu uměl. Jeho vnuk Igor, to tak krásně nesvedl.

10.03.2023 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Třetí kniha, kterou jsem od Jojo přečetla. Mimořádně silný a dojemný příběh o lásce, plný vášně, touhy a překvapení....Je až neuvěřitelné jak mě tato kniha pohltila. Trochu se bojím začít číst od Jojo další knihy, protože by nemusely být tak dobré jako příběh Jennifer a Anthonyho. Opravdu nemám slov.

01.05.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tuto knihu jsem přečetla jedním dechem, nedá se odložit jak moc je napínavá a nutně se potřebujete dozvědět jak to všechno nakonec dopadne. Opravdu doporučuji si ji přečíst!!!

01.05.2017 5 z 5

O letadélku Káněti O letadélku Káněti Bohumil Říha

Knihu O letadélu Káněti si pamatuji z dětství a moc ráda jsem si jí přečetla znovu po dlouhé době s našima chlapečkama. Moc se jim líbila a určitě doporučuji!

05.11.2023 5 z 5

Kniha vypráví krásné a poutavé příběhy o Křemílkovi a Vochomůrkovi z pařezové chaloupky. Dětem se kniha moc líbila, a tak jí dáváme plný počet hvězdiček. :-)

12.06.2023 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Nyní čtu hodně, ale tuto knihu si budu pamatovat ještě hodně dlouho :-). Perfektní a dávám opět plný počet hvězdiček. :-)

10.05.2017 5 z 5

České dějiny očima psa České dějiny očima psa Martina Drijverová

Nám se kniha moc líbila. Tato kniha mému osmiletému synovi pomohla přiblížit české dějiny od Praotce Čecha přes staré pověsti, Přemyslovce, Lucemburky až po dobu kdy žil mistr Jan Hus. S tím jak vidí české dějiny pes byl velice dobrý nápad, protože i ty nejmenší posluchače kniha zaujme. Určitě doporučuji a hodnotím jí plným početem hvězdiček. :-)

21.07.2023 5 z 5

Štaflík a Špagetka Štaflík a Špagetka Alena Munková

Kniha Štaflík a Špagetka se našim chlapečkům moc líbila. Příběh, který vypráví o psících kteří odešli z domova za poznáním do světa. Během cesty se seznámili s vránou, která jim prováděla různé lumpačiny, a taky se zvířecími přáteli, které jim pomohli postavit jejich vlastní domeček. Po všech dobrodružstvích se psíci vrátili zpět ke své rodině a vráně s jejími havráňátky přenechali jejich postavený domeček.

06.05.2023 5 z 5

Neználek na Měsíci Neználek na Měsíci Nikolaj Nikolajevič Nosov

Neználek na Měsici, našim chlapečkům jsem knihu četla, protože postavu Neználka si moc oblíbili. Myslím si, že kniha je celkem dost težká a některým pasážím neporozuměli moc dobře. Určitě se k ní vrátíme ještě někdy příště až kluci budou starší. Mě osobně se líbila a dávám jí plný počet hvězdiček. :-)

26.04.2023 5 z 5

Mravenci se nedají Mravenci se nedají Ondřej Sekora

Super knížka, krásné příběhy a ilustrace. Děti moc bavila a já se vždy těšila na každý večer, až jí dětem budu moci číst před spaním. :-) Takže dávám plný počet hvězdiček a všem doporučuji.

02.04.2023 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Výborná kniha, Liane Moriarty prostě umí! U mě sice vedou Sedmilhářky a Manželovo tajemství, ale Tři přání jsou v těsném závěsu:) Moc milé, doporučuji k přečtení a dávám pět hvězdiček. :-)

10.05.2017 5 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Miluji svého pejska a tahle kniha byla pro mě opravdu krásná. V této knize se odehrávají příběhy pejska, který se vždy narodil s nějakým posláním. Doporučuji všem co mají rádi pejsky a dávám plný počet hvězdiček :-)

09.05.2017 5 z 5

Říkání o víle Amálce Říkání o víle Amálce Václav Čtvrtek (p)

Knížka Říkání o víle Amálce se našim chlapečkům moc líbila, takže určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

23.08.2023 5 z 5

O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi O hajném Robátkovi a jelenu Větrníkovi Václav Čtvrtek (p)

Krásné příběhy o hajném Robátkovi a jelenovi Větrníkovi. Dobro zde vítězí nad zlem, jak už to v pohádkách býva. Kniha se našim chlapečkům moc líbila, četli jsme ji na dobrou noc před spaním. :-)

03.07.2023 5 z 5

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Super kniha o krysácích Hubertovi a Hodanovi, sádrovém trpaslíku Ludvíčkovi a jejich novým kamarádem potkanem Edou z Prahy. Veškeré jejich dobrodružství se odehrávají na smetišti nedaleko Vizovic. Vtipné příběhy se mým chlapečkům moc líbily, takže tuto knížku určitě doporučuji a hodnotím jí plným počtem hvězdiček. :-)

27.06.2023 5 z 5

Káťa a Škubánek zase spolu Káťa a Škubánek zase spolu Josef Lamka

Zábavné a veselé příběhy o Kátě a jejím psím kamarádovi Škubánkovi. Kniha se nám líbila, a tak jí dáváme plný počet hvězdiček, protože si je každopádně zaslouží. :-)

12.06.2023 5 z 5

Káťa a Škubánek Káťa a Škubánek Josef Lamka

Krásné příběhy o Kátě a pejskovi jménem Škubánek. Tato bezva sehraná dvojice společně zažívá různá dobrodružství u kterých se děti a i dospěláci opravdu nenudí. :-). Kniha se nám moc líbila a dáváme jí plný počet hvězdiček.

21.05.2023 5 z 5

Kosí bratři Kosí bratři Ludvík Středa

Krásná kniha o kosích bratrech Josefovi a Václavovi. U jejich neobvyklých zážitků a legračních příhod, neboť oba dva vyvádí různé lumpárny jsme se při čtení s mými chlapečky opravdu nenudili. :-) Určitě doporučuji a hodnotím ji plným počtem hvězdiček.

02.05.2023 5 z 5