Mravenci se nedají

Mravenci se nedají

Další příběhy Ferdy Mravence. Ferda se ztratil ze svého mraveniště, a tím začalo celé to velké dobrodružství. Kniha je určena dětem od 6 let.

Založit mraveniště, vychovávat kukly, bojovat s mravenci - otrokáři a k tomu nezkazit žádnou legraci, kdo to všechno umí? Přeci Ferda Mravenec.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33978/mravenci-se-nedaji-33978.jpg 4.644
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Knižní klub

freejazz

áno, vidím to podobne ako JAnD; ja to mám ešte navyše okorenené slovenským prekladom:)

Pavelpi
13.05.2017

Ferda mravenec je oblíbená postava mé vnučky a tak jsme se dali i do téhle knihy.Na mě to udělalo dojem,že autor v tomto případě dost vystřílel prach,ale vnučce se to líbilo a to je pro mne rozhodující

1972Sixo
09.05.2017

Najakčnejší Ferdo!

JAnD
23.09.2016

Budovatelská agitka zabalená do příběhu obrany pracovitých mravenců proti otrokářům.

Yalka
02.01.2013

Můj nejoblíbenější příběh o Ferdovi. Hrozně jsem to hltala a docela hodně si to pamatuju (vč. některých sugestivních ilustrací).
Mravenčí outsideři porazí vycvičené bojové mravence-otrokáře. Půjčovala jsem si to v knihovně stále dokola... :-)

vpadysak
06.01.2012

Kniha z detstva ktorá nás peknými obrázkami zaviedla do prostredia pracovitých mravcov, ktoré nič nezastaví a poradia si s každým problémom pri budovaní svojho krásneho mraveniska.

Po rokoch mi budovateľské úsilie, rozjasnené tváre a odhodlanie mravcov podsúva myšlienku, či náhodou tá veľká červená ferdová mašľa predsa len niečo nepripomína... Ale že by aj v rozprávkovej knížke. To asi nie.