Kosí bratři

Pět krátkých humorných příběhů o kosích bratrech, které děti jistě znají z televizních večerníčků. Pro začínající čtenáře. Josef a Václav - to jsou kosí bratři, s kterými nikdy není nouze o neobvyklé zážitky a legrační příhody, neboť oba umí vyvádět různé lumpárny. Den co den tak prožívají veselá dobrodružství: v Zoo, kde jen na poslední chvíli uniknou mlsné lišce; na pouti zas nafukují balónky... A co teprve černočerný les či strašidelný čert! Ale nebojte se, vždycky všechno dobře dopadne....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/80_/80184/vecernicek-kosi-bratri-CyX-80184.jpg 4.248
Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Kosí bratři

veamertl
10.09.2018

Josef s Václavem a jejich vylomeniny, jsou synovi blízké:) Říká, že má rád, když je někdo podobný lumpík jako on a těší ho, že se bratři vždycky nakonec napraví a všechno dobře dopadne. Asi to bere i jako příslib pro sebe, že i kdyby omylem poškrábal tátovo auto, jednou ten tajfun přece ustane a ve světě zase bude mír a klid:)

BookLoverJane
01.03.2018

Moc pěkné příběhy o dvou kosech, kteří byli bratři. Josef za osmnáct a Václav bez dvou za dvacet :)

knihamouder
11.03.2017

Kosí bratři a jejich povedené lumpárny. Další knížka, která u nás "frčí". Nejoblíbenější pohádka je ta o namalovaném čertovi.

Tereza.K91
26.02.2017

Pěkné příbehy na dobrou noc pro dětičky.

Mruskulka
24.01.2017

Úžasné příběhy kosích bratrů Josefa a Václava :-) Jsem ráda, že tuto knihu vlastním a mohu ji číst své dceři.

Jitka_Roškotová
11.01.2017

Kdo by neznal Josefa a Václava... Jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Tuhle hlášku si pamatuji už z dětství z Večerníčku. Jako malá jsem je znala jen z televize, knížku máme až nyní, kdy ji čtu své dceři před spaním. A jí se lumpárny kosích bratrů moc líbí, ať už létají vrtulníkem nebo zrovna staví metro...

ovpana
10.09.2015

Moc hezká kniha pro děti

Jusťa
21.03.2015