MarkétaI. MarkétaI. komentáře u knih

Prostituce v nacistických táborech Prostituce v nacistických táborech Václav Miko

Kniha se čte dobře a líbí se mi, že zde najdeme i pár fotografií.
Na toto téma jsem nikdy nic nečetla, takže pro mě to byla zajímavá kniha. Škoda jen, že je tak krátká.

02.08.2020 4 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Hudson je šéf, který se samozřejmě chová jak debil. Mari je jeho sekretářka, která podala výpověď. On však dojde s nabídkou, která se neodmítá..
Kniha se čte dobře, rychle a je to taková oddechovka na jedno odpoledne. Ovšem mně to nějak nesedlo. Něco mi tam chybělo.. bylo to takové rychle, bez emocí.

02.08.2020 3 z 5

Dohoda s láskou Dohoda s láskou R. L. Mathewson

On a ona. Dospěláci, co se domluví, že mezi sebou budou mít pouze sex. Žádný vztah, žádná láska, žádné komplikace..
Knížka se mi líbila. Bylo to nenáročné, oddechové čtení. No a ke konci to začalo..
On je debil a ona chudinka, která ho miluje. On jí pořád opakuje, jak ji miluje, ale podle ní to prostě není pravda.
A ta část v restauraci, kde mají své první rande, to byla hrozná kravina. To jsem si říkala, že Zoe musí být externě škaredá a tlustá, když se tam k ní všichni chovali tak hnusně..
Hodnotím jako lepší 3..

29.07.2020 3 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Láska, mafie, napětí, akce.. tak toto mě opravdu bavilo. Od první stránky mě kniha vtáhla do děje a nechtěla se mi vůbec odkládat.

26.07.2020 5 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

On nesnesitelný, ale sexy šéf a ona jeho asistentka..
Příběh předvídatelný, konec jasný, takže člověk ví, co očekávat.
Výpověď je čtivá, oddechová kniha. Sice jsem na toto téma četla i lepší knihu/knihy, ale i tak se mi moc líbila a budu se k ní ráda vracet.

26.07.2020 5 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Slzy mrtvé jeptišky je oddechová kniha, která se dá přečíst za jedno dopoledne. Kapitoly jsou krátké, což já osobně mám radši.
Kniha mi přišla trochu nudná. Asi jsem čekala víc akce, napětí..

24.07.2020 3 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

Kniha se čte dobře. Člověk začne číst a najednou je konec.
Příběh se mi zdál zajímavý, ale bylo to celkem nezáživné. V knize mi chyběla akce, napětí, nějaký zvrat.
Mám stejně pocity jak u druhého dílu.. je to oddechové, ale nudné čtení.

24.07.2020 3 z 5

Našeptávač Našeptávač Donato Carrisi

Pohřešuje se pět dívek, ale v lese se najde šest useknutých rukou..
Kniha se čte dobře. Příběh je zajímavý a hlavně napínavý. Pořád se něco dělo, takže jsem se ani na chvilku nenudila.
A teda takový konec jsem opravdu nečekala.

24.07.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

No já nevím..
Ještě když jsem četla první část, tak jsem knihu odložila. Nemohla jsem se vůbec začíst. Dala jsem tomu nějaký čas a ke knize se vrátila. Bohužel jsem se trochu ke čtení nutila.
První část, kde se popisuje jejich seznámení a "dětství", mi prostě nesedla. Přišlo mi to divné.
Druhá část to trochu zlepšila, ale i tak jsem se těšila, až knihu konečně dočtu.
Znám určitě horší knihy, ale k této se vracet nebudu.

17.07.2020 3 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Láska pod parou se čte celkem rychle, takže je to taková oddechová jednohubka na jedno dopoledne.
Je to romantická kniha, ale řeší se zde i vážný problém hlavní postavy.

16.07.2020 4 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Byli nejlepší kamarádi. Ona byla zamilovaná, on city neopětoval. Po šesti letech se znovu setkávání a on se stal jejím šéfem..
Je to kniha, kde je jasné jaký to bude mít zhruba průběh i konec. Postavy sympatické. Žádné extra drama se nekoná.
Je to příjemné oddechové čtení na jedno odpoledne.

16.07.2020 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Tracy nevěří, že Edmund zavraždil její sestru a trvá dvacet let než se případ posune dál..
Postupně mě kniha vtáhla do děje a já si říkala, jestli nastane nějaký nečekaný zvrat na konci. A ono to na konci opravdu nebylo úplně tak, jak jsem si myslela.
Kniha je zajímavá, čtivá a napínavá detektivka.

16.07.2020 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Příběhy Kim mě (zatím) hodně baví. Ono je to taková oddechová detektivka.
Otevřený hrob je opět díl, který se opravdu dobře a rychle čte.
V tomto díle jsem celkem rychle uhodila, kdo a proč zatím bude. Teda aspoň částečně. To jeho "tajemství" jsem později vytušila a to se mi pak jen potvrdilo.
Rozhodně se těším na další knihy.

12.07.2020 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha se mi líbila. Bylo to milé, nenáročné čtení u kterého jsem se občas i zasmála. Žádné drama se v knize nekoná, což jsem já osobně uvítala.

První První Kiera Cass

Asi jsem od třetího dílu čekala trochu jiný průběh. Rozhodně víc akce/bojů, ale i tak jsem velmi spokojená a dávám plný počet hvězdiček :-)

Elita Elita Kiera Cass

Mám smíšené pocity. America mě v tomto díle celkem štvala :-) To její rozhodování, kdo je vlastně lepší, mi přišlo už otravné..

11.07.2020 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Měla jsem ji jako audioknihu a Veronika Kubařová ji čte naprosto famózně. Poslouchala jsem ji se smíchem a slzami v očích.

11.07.2020 5 z 5

Deník kastelána Deník kastelána Jan Bittner (p)

Knihu Deník kastelána jsem četla hned po Aristokratce, takže jsem čekala humornou knihu u které se budu hodně smát. Spletla jsem se. Ale i tak se mi kniha líbila.
Možná by bylo lepší číst první Deník kastelána a až potom Aristokratku.

Do posledného dychu Do posledného dychu Robert Bryndza

Je to moje první kniha Roberta Bryndzy a hned taková pecka.
Příběh se mi zalíbil, tak jsem se s nadšením vrhla do čtení a nejsem vůbec zklamaná.
Kniha se čte velmi dobře a už se těším na jiné příběhy od R. Bryndzy.

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

První kniha, kterou jsem od tohoto autora četla a určitě si přečtu i další. Příběh, atmosféra, postavy.. všechno bylo skvělé.