Plamen v nás ekniha

Jillian Limové se během několika hodin obrátil život vzhůru nohama. Ve stejný večer, kdy jí zlomila srdce její dětská láska Brock Mitchell, se její svět neodvolatelně změnil vinou cizince se zbraní v ruce. Trvá šest let, než Jillian pomalu slepí roztříštěné kousky svého života dohromady a než je konečně připravená přestat žít v minulosti plné bolesti a žalu. Přijme práci v otcově akademii bojových umění a jde na první rande po ztroskotaném vztahu. Jillian je odhodlaná začít znovu žít.Nečekala ovšem, že součástí jejího nového života bude zase Brock. Jenže dřív, než se naděje, je zpět. Nejenom starší, ale neskutečně hezčí, škádlivější a tak vůbec. A když se dívá na Jillian, už nevidí tu malou holku, která byla během dospívání jeho stínem, a dceru muže, jenž mu dal druhou šanci. Vidí v ní ženu, která tu pro něj vždycky byla, jedinou osobu, jež v něj navzdory všemu věřila.Brock ví, že ona je ta, kterou by měl učinit svou, a co začne jako opatrné přátelství, se rychle promění díky silné přitažlivosti, která zažehne plamen jasnější než vášeň. Zamilovat se opět do Brocka znamená však víc než jen riskovat vlastní srdce. Když vyplave na povrch smutkem a vinou naplněná minulost a hrozí, že je roztrhá pavučina lží, důsledky mohou rozbít všechno, co se společně snažili vybudovat, a zničit sny těch, na kterých jim nejvíc záleží....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344714/big_plamen-v-nas-xtl-344714.jpg 4.2503

Počkám na tebe / Počkám na teba 6.

Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), Baronet

Fire in You, 2016

Kniha Plamen v nás

Toledo
28.12.2021

Trochu slabší díl, kde jsem postrádala nějaké napětí nebo akci. Děj plynul, ale že bych se od knihy nemohla odtrhnout, to učitě ne - za mě průměr. V této sérii spíš podprůměr.

V.Marie
21.11.2021

Jsem lehce zklamaná. Ze začátku to dost připomínalo příběh Caly, ta střelba, jizva a tak, potom jsem očekávala nějakou větší hloubku, ale vlastně se nic nestalo.Jako Jo, příběh hezký, ale nejslabší díl ze série. Možná je dobře, že už je poslední.

princesse
30.06.2021

Tak opět jsem si skvěle početla. Opakuji se u této série se svým komentářem, ale mě to zkrátka baví. Je to skvělá "únikovka". Prostě se ponořit do příběhu a jen si to užívat. Zkrátka se celá série fakt skvěle čte. Jdu na poslední a vlastně první díl, ale z pohledu druhého hlavního hrdiny. Tak do toho ... A příběh Brocka a Jillian opět doporučuji.

Kristy.Seb
11.06.2021

Láska je jako oheň. Nikdy nevíš, jestli ti zahřeje srdce, nebo ti spali dům.

Život se zakládá jenom na riskování.

Žít znamená podstupovat rizika. Žít znamená riskovat.

Včerejšek je popel, zítřek je les. Jenom dnes oheň hoří jasně.

Vnitřní plamen je to nejdůležitější, co lidstvo vlastní.

Zápletka zajímavá a drsná. Ale nevím, zda bych dokázala po tolika letech stále čekat.. A Jillian v hloubi duše čekala. Ale krásný a zamilovaný.

ZHrdinka
06.05.2021

Je pravda, ze v tomhle dile chybela nejaka afera, akce, nejaka jobovka. Ale uvedomila jsem si to az na konci. Ze zacatku mi to prislo dost stejny jako Calla(tvar, TA noc tehdy), ale tenhle dil mi prisel asi nejvtipnejsi, bavil me hodne.

ivetapl
19.02.2021

Boží. Miluji každou knihu od autorky

Dellphi
17.02.2021

Nevite, zda je i kniha i Coltovi a Abby? Na tento pribeh bych byla opravdu zvedava... kazdopadne tahle knizka je taky moc dobra, i kdyz slabsi nez ty predchozi. Kazdopadne autorka pise moc hezky, zatim kazda jeji knizka byla ctiva a zabavna. Doporucuji a moc se tesim na dalsi jeji knihy.

johana3160
13.01.2021

(+ SPOILER) Predchozi cterarky to vice mene vystihly. Hezke ukonceni serie, nahlednuti do zivota “starych” hrdinu po letech a klasicka nova zapletka se stastnym koncem. Ja osobne nemam rada ty vzpominkove pasaze zasazene do deje, uvitala bych spis prolog nez tohle, ale jsou horsi. Konec byl a nebyl dobrej. Prislo mi ze autorka chce jeste mermomoci nacpat sexualni scenu nez ukoncit knihu, mohlo byt hur...

Hra
Hra