margitka13 margitka13 komentáře u knih

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Netuším ako to Colleen robí ale zakaždým bulím jak želva.
Začalo to tak pomaličky, potichučky až ste sa dostali do bodu, kedy tento príbeh kričí až tak, že ho počuje aj vaše vnútro.
Kto takýto problém nezažil, tak ho nepochopí ale vďaka tomuto príbehu viem, že je to veľmi ťažká vec. Veľmi často zamlčaná téma.
Vážne neskutočné.

25.11.2019 5 z 5

On On Elle Kennedy

Páčil sa mi ten nápad spraviť Wesleyho a Jameiho vlastný príbeh. Priznám sa, že taký výboj akým kniha začala som nečakala.
TAKTO SA PÍŠE EROTICKÝ ROMÁN!
Elle nikdy nesklame a ešte keď sa k nej pridá Sarina?
Toto bola bomba. Na to, že vlastne už poznáme ich príbeh z inej série je tam sakra dost překvapení. :D
Našla som si nového miláčika... Ach Wesley! Zamilovala som si ťa.
Už sa teším na pokračovanie.

13.09.2019 5 z 5

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Mala som šťastie že som bola sama keď som čítala tie záverečné kapitoly. Máloktorým autorom sa podarí takto rozplakať čitateľa. Bolo to vážne brutálne. Emocionálne nabité.
Tie návraty do minolosti ma síce nebavili ale to ani v predchádzajúcej knihe.
Kniha sa čítala ľahko a rýchlo, za deň celá stiahnutá. Nemohla som sa od nej odtrhnúť.

04.04.2020 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Dokonale prepracovaný príbeh. Tie texty, zložené piesne... ach
Autorka má môj obrovský obdiv ako sa s tým vyhrala.
Je to síce skôr pre násť-ročných a dosť romantické ale zato ORIGINÁLNE a doslova chytí za srdce.

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Od začiatku som vedela, že Wolfa si zamilujem. A mala som pravdu. Francesca bola proste mladá, takže jej správanie bolo aké bolo. Ale keď si to tak vezmem, tak ja by som robila asi to isté ????.
Ale inak pekný príbeh, občas som až nedýchala ale tak to má byť.

11.01.2020 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Táto sa mi páčila asi najviac z celej série.
Dokonalo-nedokonalý Will, ktorý pomôže nájsť Hane jej sebavedomie a sexappeal, ktorý ho k nej nakoniec aj namotá.
Rada sa k nej vraciam.

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Na Viciousa som sa neskutočne tešila. Zbožňujem knižných "zlých chlapcov" a on bol toho dokonalý prototyp. Temný, vášnivý, neodolateľný Vic v protiklade s krásnou, priateľskou a nedostupnou Emiliou.
Páčilo sa mi, že príbeh sa odohráva o 10 rokov neskôr, kedy už sú takýto ľudia vyzrelejší ale trošku mi na začiatku vadilo to skákanie do minulosti. Možno keby to bolo lepšie usporiadané...
Ale každopádne sa mi kniha veľmi páčila a teším sa na ďalšiu časť.

14.10.2019 4 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tak táto časť ma najviac pohltila. Zo začiatku som Jimmyho neznášala ale autorka v príbehu všetko krásne dala do poriadku. A čo sa týka Leny.. tak je to jedna z mojich obľúbených ženských postáv. Aj preto že zbožňuje koláče. :D
Nemám k tomu čo iné dodať.
Určite si to prečítajte.

04.08.2019 5 z 5

Struny lásky Struny lásky Samantha Young

Nádhera.
Zbožňujem Samanthu a jej kúzelné pero.
Príbeh bol krásny, plný emócií, nemohla som sa od neho odtrhnúť. Aj tá téma.. o tom že slávny ľudia to jednoducho ľahké nemajú. Každý publicitu zvláda po svojom.
Bolo to trošku „pritiahnuté za vlasy“ ale aj tak sa mi to veľmi páčilo

01.04.2020 5 z 5

Ochránce Ochránce Jodi Ellen Malpas

Nemám čo vytknúť.
Oddychovka zjedená za pár hodin. Jemná erotika tomu pridala niečo viac. Jake je presne ten typ knižného chlapa, ktorého si hneď zamilujem. Mužný, drsný a so svojimi démonmi. Cami je nežná, milujúca a chápe Jakeove problémy aj keď o nich skoro nič nevie.
Konečne si môžem pozrieť film. :D

09.12.2019 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Veľmi pekný príbeh. Ešte teraz mám v sebe zmiešané pocity a stále to trávim. Nutne potrebujem ďalšiu časť. Neviem si ani len predstaviť aké by to bolo, keby som v ich koži.
A tá temnota.. A svetlo...
Vážně krásny príbeh, ktorý stiahne aj dušu a nie len chytí za srdce.

06.11.2019 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Neskutočné... a dokonalosť v jednom.
Jedna cesta do neznáma, vďaka ktorej vznikne tak veľa..
Nejedenkrát prečítaná.

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

No takže... Čakala som tak trošku iný príbeh. Zdalo sa mi akoby sa to v jednej časti knihy cele utlo a zrazu začal iný príbeh. Ten nápad s G9 sa mi páčil. Tak trošku som dúfala že tam bude naozajstný "gentleman". Na to, že je to erotický román mi tam chýbala vášeň a originalita. V deji som v podstate nenašla nič nového alebo zaujímavého pre čo by som sa k tej knihe mala vrátiť.
Ale kniha sa čítala rýchlo a ľahko.

13.09.2019 3 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Neholdujem moc čistej romantike. Aj ja sama mám problém vyjadriť či prímať city. Bála som sa, že ma kniha sklame ale to čo sa z toho vykľulo? Prvá kniha v živote pri ktorej som plakala. V tejto knihe je stopercentne minimálne polovica z autorkinho srdca.
Ps.: prečítala som ju už asi 20-krát a určite nie naposledy.

03.08.2019 5 z 5

Z krvi a popola Z krvi a popola Jennifer L. Armentrout

Veľmi podarená kniha.
Nebojácna Poppy, ktorá aj napriek klietke, do ktorej ju zavreli našla cestu von a porušuje pravidlá kde len môže.
Hawke, ach Hawke. Sarkazmus a extrémna príťažlivosť čo z neho vyžaruje je strašne mňam. Zbožňujem ako dokáže Poppy vyburcovať aj vďaka úplným maličkostiam.
Obaja sú ale akoby prepojení.
Pár vecí tam bolo pre mňa málo vysvetlených ale v pokračovaniach sa postupne všetko dozviete, aj omnoho viac.
Jediné čo sa mi nepáči je mapa v knihe, príde mi dosť komplikovaná alebo málo vysvetlená.

02.01.2024 5 z 5

Malum – část druhá Malum – část druhá Amo Jones

Čítala som knihu za knihou. Nevedela som sa tejto série nabažiť. Dokonca som si nevedela spraviť ani prestávku.
Miestami som to fakt nechápala.
Bolo to zvrátené, prehnané, zúfalé ale hlavne napínavé, neskutočné a chytilo ma to za srdce.

Plakala som spolu s Tielle a Natom a smútia som celý čas za Daemonom.
Taktiež ostatné postavy ako Bishop, Madison, Brantley, Saint, Abel a Bailey... Jednoznačne dúfam ze sa dočkám ďalších častí. :D

26.12.2019 5 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Neviem tak úplne čo si mám o tejto knihe myslieť.
Celková myšlienka bola veľmi zaujímavá, nová ale príbeh nebol na môj vkus napísaný dostatočne pútavo.
Bohužiaľ som to musela trošku popreskakovať ale ako námet na film by sa ujal viac. Ak už teda nie je sfilmovaná. Budem to musieť vygoogliť.

23.11.2019 2 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Doslova... dosť osladené.
Ale pekný príbeh. Skoro ako rozprávka, len pre väčšie "deti".

15.10.2019 4 z 5

Hledání podmanivé krásy Hledání podmanivé krásy Jennifer Probst

Ach Wolfe... MILUJEM HO. Tá temná krása, ktorú v sebe nesie ma pohltila. Tento chlap patrí medzi mojich najobľúbenejších knižných mužských. Stal sa "tak toršku" aj mojím idolom. A Gen... je pre mňa dievča, ktoré sa nebálo povedať nie, aj keď trochu "drastickým" spôsobom. Oboch zbožňujem a určite odporúčam každému čitateľovi, ktorý má túto knihu ešte len v pláne. ❤

01.09.2019 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Konečne kniha kde si hlavný hrdinovia nevyznávajú lásku už na druhej strane. Krásne prepracovaný príbeh kde sa dvaja spoznávajú, zbližujú sa. Nie je to presladené. Určite odporúčam.

25.08.2019 5 z 5