marekB78 marekB78 komentáře u knih

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Už je to spoustu let,co jsem tuto knihu četl a jsem rád, že jsem si to mohl oživit díky Čtenářské výzvě. Moc hezká kniha, hodně k zamyšlení. Určitě jí dnes chápu jinak, něž jako dítě.

27.01.2023 5 z 5

A pak nezbyl žádný A pak nezbyl žádný Agatha Christie

Za mě skvělé... Jedna z neznámějších knih A. Christie, která dala inspiraci ke spoustě dalších knih a filmů. Dobře napsaná, napínavá až do konce, jen nechápu, proč se musel měnit původní název...

26.05.2022 5 z 5

Prázdniny v Česku Prázdniny v Česku Ladislav Zibura

Kniha mi přišla taková oddechová, ale zajímavá. Bylo tam spoustu míst, které jsem navštívil, i místa, která mě zaujala tak, že bych je chtěl vidět. Zároveň tam bylo i něco z historie a člověk se dozví i nějaké zajímavosti. Prostě pro každého něco. Za mě spokojenost :)

19.03.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Další zajímavá kniha od autorky. Od začátku vás pohltí a nepustí do konce. Závěr mě překvapil a už se těším na další autorčinu knihu.

06.02.2023 5 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Krásná vzpomínka na moje dětství. Jsem rád, že jsem si knihu opět přečetl

29.04.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Super čtení, jako každá jeho kniha :)

18.01.2022 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

První kniha od autora a hned jsem musel koupit i ty další :) Hlavní hrdiny jsem si oblíbil, hlavně Tilly, ta je skvělá. Kniha je napínavá, dobře napsaná a s překvapivým koncem. Za mě 5 hvězd

22.09.2023 5 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

Tak tohle byla jízda!!! A ten konec jsem vůbec nečekal... Musím říct, že tato autorka je knížku od knížky lepší a čekám, co bude dál... Doufám, že i další série bude takto skvělá :)

14.04.2023 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

Musím přiznat ,že jsem to četl jen do výzvy, ale kniha mě zaujala víc, než jsem čekal :) Byla velmi čtivá a zajímavá. Určitě si zkusím přečíst nějakou další od autorky :)

07.05.2022 5 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Hodně zajímavá a čtivá kniha. Takže už mám všechno od autora přečtené a musím říct, že kniha od knihy byla stále lepší. Doufám, že to bude pokračovat :)

12.07.2023 5 z 5

Krev není voda Krev není voda Dominik Dán

Tak tenhle spisovatel mě hodně baví. Zajímavá knížka nejen ohledně napětí, ale i lidských vztahů na oddělení a vývoje vyšetřování. Určitě musím sehnat i zbývající knihy autora, které jsem ještě nečetl :)

23.09.2022 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Za mě super knížka od české spisovatelky. Bavila mě od začátku do konce a skvěle se četla :)

26.05.2022 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Povedená kniha, přečteno za jeden den. Místy jsem se smál, že si o mně v okolí lidé mysleli, co jsem za blázna Četl jsem do výzvy, ale určitě přečtu i další díly

22.02.2024 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Tento díl jsem četl až jako druhý v pořadí a přišel mi o malinko horší než druhý díl. Ale jen o kousek :) Kniha se dobře čte, děj má spád. Už se těším na třetí díl

10.06.2023 5 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Stále jsem čekal, kdo to udělal a pak toto :) Souhlasím s Gracinka,že Fifi je super a byl bych rád, kdyby byla v týmu stále :)

28.04.2023 5 z 5

Vraždy podle abecedy Vraždy podle abecedy Agatha Christie

Super knížka. Zajímavá s překvapivým koncem. Hodně mě bavila a nevěděl jsem až do konce, kdo za tím stojí :)

08.06.2022 5 z 5

Dům na úskalí Dům na úskalí Agatha Christie

Stará klasická detektivka, kde vraha musí Poirot vypátrat bez moderních vyšetřovacích metod, jen svou chytrostí, všímavostí a důvtipem. Kniha mě moc uchvátila. Vrahem může být skoro kdokoliv a přeci vás to na konci překvapí. Určitě si přečtu i nějakou další knihu od královny detektivek :)

22.05.2022 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Stále nemůžu dát nic jiného než 5 hvězd. Celou knihu přemýšlíte, kdo může být vrah a pak najednou BUUUUM a je to někdo, o kom vůbec neuvažujete :) A to vás prostě musí bavit. Už se těším na další :)

08.03.2022 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Super kniha a vždy mě překvapí to rozuzlení... To prostě miluju :)

27.02.2022 5 z 5

Jako všechny knížky od Martina Moravce, i tato byla skvělá. Spousta zajímavých témat, spousta informací a dobře napsané. Jsem zvědavý, s kým dalším ještě udělá autor rozhovor.

13.03.2024 5 z 5