marekB78 marekB78 komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Rozhodně zajímavá kniha... jen ten konec mi přišel takový rychlý. Mohlo to být ještě rozvinuto, jak to dopadne po setkání s policií a co bude se sestrou... Ale jinak mě kniha bavila a líbilo se mi stupňování vývoje.

15.04.2024 4 z 5

Pán hory Pán hory Anders de la Motte

Moje 28. kniha v tomto roce a rozhodně za mě zatím kniha roku. Těch 512 stránek mi uteklo hrozně rychle. Napětí od první stranky a sympatická vyšetřovatelka. Už se moc těším na pokračování :)

14.04.2024 5 z 5

Dceřina kletba Dceřina kletba Tereza Bartošová

Zajímavá kniha s fajn kriminalisty. Taková pohodová detektivka se zajímavou zápletkou. A dobře napsaná :)

12.04.2024 4 z 5

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Já nevím... Jako knížka se četla dobře, ale... předchozí knihy od autorky mi přišly lepší. A moc se mi nelíbil ten závěr, kdy to není úplně "happy end". Tím nechci ale říct, že by to byla úplně špatná kniha... Čekám, s čím autorka přijde příště...

05.04.2024 4 z 5

Zajíci, utíkej Zajíci, utíkej Alexander Gordon Smith

Za mě super. V průběhu knihy jsem přemýšlel, kdo za tím stojí... Hodně mě to bavilo a doufám, že brzy bude další pokračování :)

01.04.2024 5 z 5

Smrtící kolotoč Smrtící kolotoč Alex Smith (p)

Tato série mě naprosto pohltila. Dočtu jeden díl a hned se musím pustit do dalšího. Co budu číst, až dočtu i ten poslední? :) Tento díl byl opět napínavý od první do poslední stránky. Kapitoly středně dlouhé, ale hlavně skvěle napsané. Děkuji a jdu do dalšího dílu :)

28.03.2024 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Skvělá knížka, stejně jako ty předchozí. Doufám, že bude další pokračování a doufám, že brzy. Autorovy knihy jsou plné napětí, záhad, ale i vtípků mezi Tilly a Poem. Moc mě to baví :)

22.03.2024 5 z 5

Tři malá prasátka Tři malá prasátka Alex Smith (p)

Jedním slovem SUPER. Tahle série mě moc baví. Vždy je ke konci nějaké překvapení, které čtenář vůbec netuší. A v tom je to kouzlo

18.03.2024 5 z 5

Jako všechny knížky od Martina Moravce, i tato byla skvělá. Spousta zajímavých témat, spousta informací a dobře napsané. Jsem zvědavý, s kým dalším ještě udělá autor rozhovor.

13.03.2024 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Tahle série mě baví stále víc. Zajímavý případ a zase pachatel, u kterého byste to nečekali. A navíc Kettova manželka... Musím se hned pustit do dalšího dílu :)

12.03.2024 5 z 5

Za zamčenými dveřmi Za zamčenými dveřmi Freida McFadden

Knížka mě hodně bavila! Nejdřív vás autorka to "nutí" myslet si, že to dělá tento, pak tamten a nakonec vraždí úplně někdo jiný, od koho byste to nečekali. Kniha plná napětí a skvěle se četla. Doporučuji :)

06.03.2024 5 z 5

23:55 23:55 Jan Hlubek

Musím přiznat, že mě kniha mile překvapila. Některé povídky byly velmi povedené. Určitě zkusím ještě nějakou knihu od autora

02.03.2024 4 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Celkem slušná detektivka pro mladé. Možná by mě zaujala víc, kdybych neviděl seriál :)

28.02.2024 4 z 5

Jižní stezka Českem od východu k západu Jižní stezka Českem od východu k západu Jan Hocek

V knize najdete spoustu informací, rad a tipů, ale i krásné fotografie. Ocenil bych více návrhů na ubytování a dobré stravování v dané oblasti.

28.02.2024 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Povedená kniha, přečteno za jeden den. Místy jsem se smál, že si o mně v okolí lidé mysleli, co jsem za blázna Četl jsem do výzvy, ale určitě přečtu i další díly

22.02.2024 4 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Na prvotinu to nebylo úplně špatné, ale woooow taky ne. Kniha je čtivá, ale spíš taková oddychovka nez plná napětí. Jdu dál a čekám, kam bude série pokračovat dále

21.02.2024 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Kniha mě překvapila. Neměl jsem ponětí, že nějaké pohoří Tribeč existuje a že se tam ztrácejí lidé a je to místo opředené tajemstvím. Ne,že bych se u knížky přímo bál, ale zajímalo mě, jak to dopadne a co se z toho vyvrbí.

15.02.2024 5 z 5

Smrt v oblacích Smrt v oblacích Agatha Christie

Klasická Agatha, klasický Poirot a klasická detektivka... Bavilo mě od začátku do konce i s rozluštěním a odhalením vraha :)

15.02.2024 5 z 5

Odvolání Odvolání John Grisham

Moje první setkání s Grishamem. Místy mi to přišlo takové zdlouhavé, málo zajímavé a určitě bych byl radši, kdyby i ten závěr byl trochu jiný. Ale třeba dám tomuto autorovi ještě někdy šanci

06.02.2024 3 z 5

Nenápadný vrah Nenápadný vrah James Carol

Celkem zajímavé čtení, ale asi bych si ho představoval s větším překvapením na konci.

28.01.2024 4 z 5