March March komentáře u knih

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Mám slabost pro JN, knížka byla napinava, četla se jedním dechem, jen ten závěr na mě poměrně zdlouhavý. Co je fakt, od knížky jsem se nemohla odtrhnout a potřebovala jsem ji prostě dočíst, takže napětí a rozuzlení ji opravdu nechybělo.

25.11.2018 4 z 5

Černý led Černý led Michael Connelly

Mě druhé setkání s HB a nemělo to chybu. Skvělá detektivka, nebyl cas na oddych, neustále napětí. Do dalších dílů s HB určitě půjdu.

16.11.2018 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Za mě plny počet, knížka měla grady, napinava, skvela zápletka, cetla se jednim dechem. Stalkera jsem neodhadla, pro mě překvapení a JL neměl chybu.

16.11.2018 5 z 5

Černá ozvěna Černá ozvěna Michael Connelly

Moje první kniha od autora a jsem nadšená. Poměrně hodně stránek, celou dobu napětí, skvela zápletka a závěr? Nečekaný....(tedy pro mě:)).
Velká podoba HB s Harry Hole od Nesba. Doporučuji a pokračuji v dalším díle s HB

19.10.2018 5 z 5

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Četlo se to samo, občas něco spíše sci-fi, ale jinak zápletky, napětí, rozuzlení, no prostě mělo to všechno.

02.10.2018 3 z 5

Schůzka v Paříži Schůzka v Paříži Harlan Coben

HC opět nezklamal, moje několikáta kniha a za mě plný počet bodů. Nemohla jsem se od knížky odtrhnout. Téma knihy aktuální i když také nemusím knihy o terorismu, ale v této kombinaci mi to vůbec nevadilo. MB byl občas "superman", když přežil tolik přestřelek....:)
Doporučuji

23.09.2018 5 z 5

Pohyblivý terč Pohyblivý terč Ross Macdonald

Knížka zajímavá, i když jak je člověk "postizeny" současnými trendy, možnostmi, metodami je kniha taková ještě " nezkazena, nevinna." Není tam tolik krve a brutality,
hlavní hrdina LA mě bavi, takže určitě sahnu po další knize.

19.09.2018 3 z 5

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Kniha mi byla doporučená, nevěděla jsem co mě čeká...musím uznat, že styl psaní mne překvapivě bavil na to, jak je kniha stará. Krásné vykreslení chování dětí, částečná naivita a úcta k rodičům, ale zároveň i dřívější postoj k jiné rase. Žádnou pecku jsem neočekávala a vlastně ani žádné WAU nezískala. Chvilkami zdlouhavé vyprávění.... Dle mého, nic moc.... Ale po těch severských krimi odlehčené čtení

11.09.2018 3 z 5

Sluneční bouře Sluneční bouře Åsa Larsson

Nechtěla jsem se nechat odradit recenzemi, knizku jsem cetla i precetla. Z větší části souhlasím s názory, že knížka nemastná, neslaná. Některé pasáže by si zasloužily více rozepsat a některé třeba vynechat, viz.psi....
Téma dobré, postavy, v těch jsem se poměrně orientovala, ten závěr byl takový poloamericky happac.

30.08.2018 2 z 5

Miovo blues Miovo blues Kristina Ohlsson

To byl ficak, po dlouhé době kniha, kterou jsem přečetla během pár hodin, nedalo se odtrhnout. Konec trosilinku přetažený, ale to mi vůbec nevadilo. Doporučuji!

25.08.2018 5 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Jedním slovem WAU! Skvělá, napinava detektivka. Absolutní spád, dej strhující a zápletky bez chyby. Tesim se na druhý díl, MB mě fakt baví.

24.08.2018 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Další povedené dílo HC, musím říct, že napětí a zápletka knížce nechyběly, četlo se to jedním dechem, doporučuji

20.08.2018 4 z 5

Pomsta Pomsta Lee Child

Zatím pro mě nejslabší Jack, i když jsem jeho velká fanynka. Kniha na mě byla vleklá, občas jsem se nemohla zacist do deje, ale závěr byl geniální. I tak je Jack stále moje velká slabina a vrhám se na další.

11.08.2018 3 z 5

Mrtvá z Nevady Mrtvá z Nevady Harlan Coben

Další skvělé dílo od HC, slabší bych ani nepsala, je neuvěřitelné, kam na ty nápady chodí. U této knihy zápletka zajímavá, a zavěr čtený jedním dechem....trošičku "hepáč" ale občas to není na škodu skončit knihu s rohlíkem na puse:-)

03.08.2018 4 z 5

Nadobro ztracený Nadobro ztracený Harlan Coben

Po přečtení nějakých recenzí jsem byla zvědavá, na jakou stranu se přiklonim a jsem jednoznačně na straně velkých fanoušků. Hodně postav tam bylo, občas jsem se musela vracet zpátky, ale bylo to i zavinene tím, že jsem nečetla v kuse. Rozuzlení? Pro mě překvapující a je neuvěřitelné, jak do poslední chvile, do poslední stránky mě dokázal HC pěkně napínat, kam na to chodí? :-)
Takze hodnocení jednoznačné DOPORUČUJI

26.07.2018 5 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Tak to byla jízda, nešlo se odtrhnout. Skvělé, skvělé a skvělé čtení. Moje několikáta kniha od autora a zatím žádný slabý článek, neustále mě překvapuje skvělými detektivkami. Jednoznačně DOPORUČUJI

19.07.2018 5 z 5

Zázračný lék Zázračný lék Harlan Coben

Napínavé až do poslední chvíle, zapletka skvela a to rozuzlení? Za mě plný počet.

15.07.2018 5 z 5

Drž se Drž se Harlan Coben

Za mě plný počet, napínavý, skvěle propleteny dej, naprosto strhující rozuzlení, vřele doporučuji a to nejen tuto knihu, ale autora a jeho díla.

08.07.2018 5 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Knížka neměla chybu, neustále akční dění, nebyl čas k oddychu, napětí, zápletka a to rozuzlení? Doporučuji!

05.07.2018 5 z 5

Zločin I Zločin I David Hewson

Musím říct, po dlouhé době skvělá detektivka. Žádné hluché místo, neustále napětí, nemá chybu. Doporučuji

28.06.2018 5 z 5