marasaj marasaj komentáře u knih

Sny o vůni citronů Sny o vůni citronů Kajsa Ingemarsson

Sny o vůni citronů.. Vůbec jsme nečetla anotaci, absolutně jsem nevěděla o čem to je, ale prostě jsem si ji koupila a pustila se do ní. Neměla jsem žádná očekávání, ale.. ! Je to super na oddech, čte se to strašně rychle a dobře. Několikrát jsem si říkala, že bych chtěla být právě v této restauraci a něco si objednat :)

03.06.2015 4 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Tohle byla vážně jízda.. Napínavý od začátku až do konce, okamžitě mě to vtáhlo do děje. Skvěle vymyšlený, všechno do sebe zapadá, nikde autorce nic nezůstalo nevysvětleně viset. Pro mě lepší než Saeculum..

01.04.2016 5 z 5

Stopy pohřešovaných Stopy pohřešovaných Susannah Charleson

Jelikož miluji pejsky, neodolala jsem a knihu si koupila. Těšila jsem se až mě kniha provede každou stránkou zvlášť a já budu hltat každý řádek, který je v této knize napsaný. Nechci říct jsem jsem se mýlila, ale měla jsem od knihy větší očekávání.
Knížka je skvělá, o tom není pochyb, ale místy mi prostě nesedí. Příběh je opravdu senzační, jen prostě styl mi torchu nesedl. Proto dávám 3 hvězdy. Pro oddechové čtení a i pro humor je tato kniha vhodná :)

05.11.2014 3 z 5

Dobrý proti severáku / Každá sedmá vlna Dobrý proti severáku / Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

Bavilo mě to od začátku až do konce, i když jsem měla trochu obavy, že je to psané formou e-mailu. Ten kdo váhá přesně ze stejného důvodu - NEVÁHEJTE.. Strašně mi utíkala každá stránka, byla jsem napnutá jako struna a určitě si od Davida Glattauera.

01.04.2016 5 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Dala bych 5 hvězdiček, protože je to skvěle vymyšlené, dokáže to udržet pozornost čtenáře a já osobně jsem se s tímto námětem ještě nesetkala. ALE.. dávám jenom 4 hvězdičky, protože to co mě na knihu nejvíce nalákalo, bylo to, že má na obálce štítek JEN PRO SILNÉ POVAHY. Jako jo, pro někoho kdo čte spíš rodinné ságy, nebo romány pro ženy chápu, že by to mohlo být takové "horší" - ale pro někoho jako jsem já, to tak hrozné nebylo (jako pro většinu lidí že..) Každopádně se pustí do dalšího dílu.

17.01.2016 4 z 5

Mezi zrnky kávy Mezi zrnky kávy Cleo Coyle (p)

Milé a lehké čtení. Očekávala jsem víc, ale nemohu to nazvat zklamáním - to určitě ne. Na čtení jsem se těšila, nemusela jsem se do čtení nutit, ale přece mi tu jen něco chybělo. Knížka má především krásnou obálku a tudíš nejde si ji nezamilovat a samozdřejmě naláká všechny milovníky kávy, mezi které já osobně také patřím. Na to, že nemám zálibu v popisech, o kávě mi to vůbec nevadilo, naopak mě to potěšilo a byla to skvělá zkušenost.
Doporučuji těm, kteří nemají moc velká očekávání, ale chtějí se s chutí pustit do čtení.
Hodnotila bych 3,5 kdyby to bylo možné, ale jelikož to nejde tak dávám 3 hvězdičky.

25.08.2015 3 z 5

Dokonalý svět Dokonalý svět Ally Condie

Skvělá trilogie a určitě se k ní časem vrátím. Druhý díl byl pro mě tím nejlepším. Doporučuji!

17.08.2015 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Myslim ze tato knizka nepatri do cetby zakladni skoly... je to takova pohadka pro dospele :-)

01.04.2015 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Tahle série mě bavila, je obrovská škoda, že se s ní loučím, ale určitě se k ní zase vrátím! Když jsem dočetla druhý díl, říkala jsem si že ten poslední už bude takový.. prostě nic moc, ale omyl! Byla to skvělá jízda, u Katky prostě jako vždycky :)
Katka píše prostě strašně svižně a dobře.. Každá její knížka se čte strašně rychle a najednou jste na konci.. Můžu jen doporučit!
Dávám opět 5 hvězdiček, protože jinak to ani nejde :))

01.03.2015 5 z 5

Přečteno jedním dechem :) Bree jsem si oblíbila hned na začátku knihy a i když jsem věděla jak to dopadne, kniha se mi velmi líbila :) A ta obálka.. je úžasná :3

23.08.2014 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Je to oddechovka, která je dle mého názoru dobře napsaná. Kniha se mi četla dobře a velké plus je pro mě i to, že v knize najdete spoustu chvil nad kterými se zasmějete. Vhodné na léto, na dovolenou :) s chutí se pustím do dalších dílů! :)

23.08.2014 4 z 5

Noční host Noční host Fiona McFarlane

Do čtení jsem se musela nutit, byla jsem ráda, že jsem to vůbec dočetla. Dalo by se to zkrátit na 100 stran a bylo by to asi tak nastejno... Každopádně asi v polovině mě napadlo, jak by to asi mohlo dopadnout a říkala jsem si že to snad ne.. Taky že ano, normálně bych hodnotila průměrně třema hvězdama, ale konec mě totálně odrovnal, tudíš jen dvě hvězdy, za to že jsem to nějakým zázrakem požvejkala.. Uf..

06.03.2016 2 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Do čtení jsem se musela nutit. Mám ráda detekticky, ale zdlouhavé popisy nejsou mým šálkem kávy. Snažila jsem se to dočíst, ale skončila jsem na 244 straně. Dávám dvě hvězdičky, ale to jen díky Robin, která se mi opravdu hodně zamlouvala.

17.08.2015 2 z 5

Dokonalý sen Dokonalý sen Ally Condie

Na začátku mě to moc neoslovilo. To se však od druhé třetiny změnilo. Četlo se to skvěle a rychle.
Od poloviny knížky jsem myslela na to, jak to dopadne. Konec byl pro mě částečně překvapující, ale z části ne. Každopádně se pustím do třetího dílu. Dávám hvězdičky, protože příběh mě donutil přemýšlet nad věcmi, v našem - skutečném světě.

06.08.2015 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

První díl se mi líbil hodně. Fakt hodně. Čekala jsem, že druhý díl bude taková ta "vsuvka" mezi prvním a třetím dílem, ale... OMYL!!
Čte se to tak neuvěřitelně dobře, že se ani pořádně nestačíte nadechnout a - jste na konci.
Liv mi bylo (je) líto, že Henry má takové tajnosti. Ale pevně věřím, že ve třetím díle to mezi nimi dopadne tak - jak má :)
Napjatě čekám na třetí díl a doporučuji! :)

05.08.2015 5 z 5

Ostrov Lhářů Ostrov Lhářů E. Lockhart (p)

Nápad to je dobrý, ale něco tomu pořád chybí.. Děj je pěkně propracovaný, ale místama to trošku zadrhává a často se i opakuje. Není to špatné, ale není to ani nic převratného.

09.06.2015 3 z 5

Nooo.... Pro zasmání a oddech - dobrá volba. Je teda pravda, že v jedné části knížky se autor opakuje, ale budiž.. Ale kniha roku?

24.04.2015 3 z 5

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

Byla jsem celkem zvědavá na tuhle knížku, četlo se to dobře jen mi to přišlo, že v některých částích je to moc uspěchané, klidně by knížka snesla pár stránek navíc, doporučuji

15.04.2015 4 z 5

Nebeská láska Nebeská láska Lorna Byrne

Čekala jsem od toho víc.. myslím, že kniha jí místy komplikovaná tím, že se některé části stále opakují.....

05.04.2015 3 z 5

Dospěj! Dospěj! Ben Brooks

Něměla jsem žádná očekávání, ale příjemně překvapila.. Je škoda, že u ná vyšla jen tato kniha, protože já bych určitě neváhala koupit si něco dalšího od Bena Brookse :)

13.03.2015 4 z 5