mallamut mallamut komentáře u knih

Krev pro divoženku Krev pro divoženku Kristýna Sněgoňová

První díl se mi líbil více. Ale i zde si to našlo cestu a nakonec musím říct že to bylo super. První třetina knihy se táhla naštěstí, pak už to nabralo ten správný spád.

15.11.2023 4 z 5

Kapitán Kapitán Miroslav Žamboch

Opět skvělé čtivo, už dloho jsem takovou to dávku kvalitního materialu potřeboval (Gabo by pochopil). Děj skvěle ubíhá jako pustina pod pásy tanku a neustále napětí nepolevuje. Teď se vrhnu na Válečníka a pak znovu přečtu Srežanta.

25.06.2023 5 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová

Lepší než minulý díl. Už aby byl další.

28.12.2022 5 z 5

Ultimus Ultimus Ondřej Neff

Bavila mě, celou dobu. Není nad Hyperkorektnost.

28.10.2022 4 z 5

Strašidelná vagina Strašidelná vagina Carlton Mellick III

Hlavní přiběh super. Následující povídka mě přišla hrozná bez smyslu a nudná. Závěrečná byla opět dobrá.

25.04.2022 4 z 5

Zřídla Zřídla Kristýna Sněgoňová

Po knížkách Krev pro rusalku a série Legiie, bylo pro mě trochu zklamání, příběh nebyl špatný, ale hrozně špatně se mi četl. Neustále přeskakování z postavy na postavu. Dopadlo tak že jsem se s žádnou nedokázal sžít. Čtení této knihy asi opakovat nebudu.

31.10.2021 3 z 5

Inferium Inferium Roman Bureš

Dárek k vánocům co se skutečně poved. Určitě od autora přečtu i další kousky

27.12.2019 5 z 5

Nová planeta Nová planeta Martin Vopěnka

Velice povedené. Dlouhé ale zábavné a aspoň to zabavilo na tři dny.

05.11.2017 5 z 5

Magořina Magořina Carlton Mellick III

Super odychovka plná klasický vztahů "drobnými" výstřelky. Rozhodně stojí za přečtení.

22.09.2023 4 z 5

Plyšákokalypsa Plyšákokalypsa Carlton Mellick III

Od záčátku super a konec předčil očekávání. No teď hurá do Lízátkova.

20.09.2023 5 z 5

Legionář Legionář Roman Bureš

Vyborně bavila. Na tu to a další knihy p. Bureše mě přilákala jeho kniha Vitejte v Pekle.

11.07.2023 5 z 5

Veterán Veterán Miroslav Žamboch

Poté co jsem nahodně poslechl audioverzi knihy Seržant, jsem věděl že koupí této knihy neudělám chybu.

16.04.2023 5 z 5

Mise na planetě Mise na planetě Michael Mammay

Další zábavné čtení z Pevnosti. Rozhodně zajimavé podání o teoretickém chování lidí ve Vesmíru.

17.12.2022 5 z 5

Svět v bouři Svět v bouři Kristýna Sněgoňová

(SPOILER) Bylo to super. Ale konec jsem čekal jiný a i to je možná lepší, když kniha překvapí. Je to konec serie?

28.10.2022 5 z 5

Legendy (L3g3ndy) Legendy (L3g3ndy) * antologie

Super čtení, každá povídka má něco do sebe, a nedokážu říct která je lepší. Velice dobrá propagace českých autorů od Kotlety

27.08.2021 5 z 5

Kingdom Come Deliverance Kingdom Come Deliverance kolektiv autorů

Proboha proč. Jsem příznivec hry, ale tohle si nezasloužila. V nazvu je předehra, ale je to spíš doplnění děje. Bez znalosti hry je to uplně kničemu. Ještě tam mají chybu v časové ose děje. Zde očividně nešlo o kvalitu, ale jen o podojení fanoušků. Škoda dost jsem se těšil.

25.03.2023 odpad!

Půl krále Půl krále Joe Abercrombie

(SPOILER) Dárek k vánocům který potěšil i překvapil. Hezky se to četlo. Ale to klišé s otroctvím na lodi už je fakt ohrané.

30.12.2022 4 z 5

Úkol přežít Úkol přežít V. Mahaněnko (p)

Další kniha z Pevnosti. Rozhodně mě tento styl vyprávění litRPG zaujal. Dost mi ze záčátku připomělo první díl hry Ghotic.

20.12.2022 4 z 5

Na kraj světa Na kraj světa Theo Addair (p)

Tahle kniha se ke mně dostala asi jako příloha k časopisu sám bych si ji nekoupil. Čte se dobře ale děj je dlouho nuda a taky nepřirozené chování neodpovidající věku postav tomu nepřidá. Závěr mě nepřekvapil, ale byl jsem spokojne že se potvrdilo moje tušení. Druhý díl asi číst nebudu.

29.04.2022 3 z 5