mallamut mallamut komentáře u knih

Orgie v chomoutu Orgie v chomoutu Carlton Mellick III

Ujetý, zvrácený takže vše jak má být.

26.12.2023 4 z 5

Černá smečka Černá smečka František Kotleta (p)

(SPOILER) Tak to byla zase jízda. Samozřejmě jsem zase od čtvrtky knihy nemohl přestat číst, tak jsem to v 4 ráno dočetl. Díky Kotleto dnes budu nepoužitelný. Kniha super více než jsem čekal. Nevím jestli je to náhoda, ale znám penzion u Mladé Boleslavi, který odpovídá částečně popisu. ( p.s.Kotleta je zvrhlík)

02.12.2023 5 z 5

Krev pro divoženku Krev pro divoženku Kristýna Sněgoňová

První díl se mi líbil více. Ale i zde si to našlo cestu a nakonec musím říct že to bylo super. První třetina knihy se táhla naštěstí, pak už to nabralo ten správný spád.

15.11.2023 4 z 5

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

(SPOILER) Opravdu temnější a zabavné jako vždy. Trochu mě překvapil původ bytostí, ale dává to smysl. Od jinud snad ani být nemohly. A hlavně by moh vyjít už další díl.

20.10.2023 5 z 5

Sudetenland Sudetenland Leoš Kyša

Ten to alternativní začátek devadesátek byl dost uvěřitelný a skvěle napsaný. Je zde vidět Kyšova skvělá znalost rodného kraje a jeho historie.

04.10.2023 5 z 5

Magořina Magořina Carlton Mellick III

Super odychovka plná klasický vztahů "drobnými" výstřelky. Rozhodně stojí za přečtení.

22.09.2023 4 z 5

Plyšákokalypsa Plyšákokalypsa Carlton Mellick III

Od záčátku super a konec předčil očekávání. No teď hurá do Lízátkova.

20.09.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Hrozně divný styl vyprávění, někdy mě nutilo přečist věty vícekrát. Nepravděpodobný příběh, který ale člověk nutí zamyslet se na lidskostí. Rozhodně ale hype co byl kolem knihy nechápu, čekla jsem mnohem lepší knihu.

19.07.2023 2 z 5

Legionář Legionář Roman Bureš

Vyborně bavila. Na tu to a další knihy p. Bureše mě přilákala jeho kniha Vitejte v Pekle.

11.07.2023 5 z 5

Kapitán Kapitán Miroslav Žamboch

Opět skvělé čtivo, už dloho jsem takovou to dávku kvalitního materialu potřeboval (Gabo by pochopil). Děj skvěle ubíhá jako pustina pod pásy tanku a neustále napětí nepolevuje. Teď se vrhnu na Válečníka a pak znovu přečtu Srežanta.

25.06.2023 5 z 5

Veterán Veterán Miroslav Žamboch

Poté co jsem nahodně poslechl audioverzi knihy Seržant, jsem věděl že koupí této knihy neudělám chybu.

16.04.2023 5 z 5

Operace Petragun Operace Petragun František Kotleta (p)

Pohodlně se usadit nalít skleničku sirasky zapálit doutníček divaku a užít si další skvělou galaktickou jízdu. Jakou vám doručí jen Mrdák s Bouchačem.

11.04.2023 5 z 5

Kingdom Come Deliverance Kingdom Come Deliverance kolektiv autorů

Proboha proč. Jsem příznivec hry, ale tohle si nezasloužila. V nazvu je předehra, ale je to spíš doplnění děje. Bez znalosti hry je to uplně kničemu. Ještě tam mají chybu v časové ose děje. Zde očividně nešlo o kvalitu, ale jen o podojení fanoušků. Škoda dost jsem se těšil.

25.03.2023 odpad!

Narrenturm Narrenturm Andrzej Sapkowski

(SPOILER) Je to dlouhé čtení, ale opravdu mě kniha bavila doufám že pokračovaní bude jen lepší. Líbi se mi jak fantasy prvky tu jsou citlivě zasazeny a nepřehání se to. Jen nevím co se stalo s nevyzvednutým létajícím nářadím na parkovišti na Hrachové hoře.

07.01.2023

Půl krále Půl krále Joe Abercrombie

(SPOILER) Dárek k vánocům který potěšil i překvapil. Hezky se to četlo. Ale to klišé s otroctvím na lodi už je fakt ohrané.

30.12.2022 4 z 5

Vítejte v Pekle Vítejte v Pekle Roman Bureš

Super povídky, které mě nalákaly ke koupi starších knih autora.

29.12.2022 5 z 5

Mrtvá schránka Mrtvá schránka Kristýna Sněgoňová

Lepší než minulý díl. Už aby byl další.

28.12.2022 5 z 5

Úkol přežít Úkol přežít V. Mahaněnko (p)

Další kniha z Pevnosti. Rozhodně mě tento styl vyprávění litRPG zaujal. Dost mi ze záčátku připomělo první díl hry Ghotic.

20.12.2022 4 z 5

Mise na planetě Mise na planetě Michael Mammay

Další zábavné čtení z Pevnosti. Rozhodně zajimavé podání o teoretickém chování lidí ve Vesmíru.

17.12.2022 5 z 5

Druhá šance Druhá šance Adam Pýcha

První kniha kterou jsem četl díky Tiktoku kde ji její autor párkrát zmínil a když mi knihy Dobrovského nabídli se slevou při uzavírání košíku vzal jsem ji. Čte se výborně, děj hezky plyne, skvělé vymyšlený svět a dobré postavy. Bohužel celý dojem kazí mnoho nevysvětlených, nebo mnou nepochopených věcí a dějů. Vlastně celý výsledek je že moc nevím co, kdo a proč. Jinak by to bylo na plný počet.

09.12.2022 4 z 5