mallamut mallamut komentáře u knih

Černá smečka Černá smečka František Kotleta (p)

(SPOILER) Tak to byla zase jízda. Samozřejmě jsem zase od čtvrtky knihy nemohl přestat číst, tak jsem to v 4 ráno dočetl. Díky Kotleto dnes budu nepoužitelný. Kniha super více než jsem čekal. Nevím jestli je to náhoda, ale znám penzion u Mladé Boleslavi, který odpovídá částečně popisu. ( p.s.Kotleta je zvrhlík)

02.12.2023 5 z 5

Na konci vesmíru Na konci vesmíru Kristýna Sněgoňová

(SPOILER) Opravdu temnější a zabavné jako vždy. Trochu mě překvapil původ bytostí, ale dává to smysl. Od jinud snad ani být nemohly. A hlavně by moh vyjít už další díl.

20.10.2023 5 z 5

Planeta idiotů Planeta idiotů Roman Bureš

Když člověk dočte, tak si říká že už je na čase.

27.08.2021 5 z 5

Operace Petragun Operace Petragun František Kotleta (p)

Pohodlně se usadit nalít skleničku sirasky zapálit doutníček divaku a užít si další skvělou galaktickou jízdu. Jakou vám doručí jen Mrdák s Bouchačem.

11.04.2023 5 z 5

Narrenturm Narrenturm Andrzej Sapkowski

(SPOILER) Je to dlouhé čtení, ale opravdu mě kniha bavila doufám že pokračovaní bude jen lepší. Líbi se mi jak fantasy prvky tu jsou citlivě zasazeny a nepřehání se to. Jen nevím co se stalo s nevyzvednutým létajícím nářadím na parkovišti na Hrachové hoře.

07.01.2023

Druhá šance Druhá šance Adam Pýcha

První kniha kterou jsem četl díky Tiktoku kde ji její autor párkrát zmínil a když mi knihy Dobrovského nabídli se slevou při uzavírání košíku vzal jsem ji. Čte se výborně, děj hezky plyne, skvělé vymyšlený svět a dobré postavy. Bohužel celý dojem kazí mnoho nevysvětlených, nebo mnou nepochopených věcí a dějů. Vlastně celý výsledek je že moc nevím co, kdo a proč. Jinak by to bylo na plný počet.

09.12.2022 4 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Ač jsem se moc snažil nikdy jsem nedokazal tuto knihu dočíst. nedokáže si mě udržet

05.11.2017 2 z 5

Sudetenland Sudetenland Leoš Kyša

Ten to alternativní začátek devadesátek byl dost uvěřitelný a skvěle napsaný. Je zde vidět Kyšova skvělá znalost rodného kraje a jeho historie.

04.10.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Hrozně divný styl vyprávění, někdy mě nutilo přečist věty vícekrát. Nepravděpodobný příběh, který ale člověk nutí zamyslet se na lidskostí. Rozhodně ale hype co byl kolem knihy nechápu, čekla jsem mnohem lepší knihu.

19.07.2023 2 z 5

Oko čarodějnice Oko čarodějnice Nelly Černohorská

Přiloha Pevnosti opět příjemně překvapila a zabavila na jedno odpoledne. Dobrá jednohubka.

07.08.2022 5 z 5

Ve stínu slunce Ve stínu slunce Jakub Mařík

No musím poděkovat magazínu Pevnost že tuto knihu dala jako přílohu zrovna, když mě napadlo si zase jednou koupit. Jinak by mě minula a to by byla škoda, protože je to opravdu povedený nářez co je radost číst.

04.11.2021 5 z 5

Vítejte v Pekle Vítejte v Pekle Roman Bureš

Super povídky, které mě nalákaly ke koupi starších knih autora.

29.12.2022 5 z 5

Pán hor Pán hor Kristýna Sněgoňová

Není to nejlepší díl serie, ale nezklamal a pobavil. Už se těším na další díly.

07.08.2022 4 z 5

Invaze Invaze Roman Bureš

Boží. (Nebo Pekelné?) Měl jsem strach že děj bude táhnout a budu se nudit. Ale byla to jízda nebe peklo země. Doufám že to nebyl konec

05.08.2022 5 z 5

Aga Aga František Kotleta (p)

Super tahle seriie zatím neztrácí dech, ať už je 6.červen a další díl ve schránce.

30.05.2022 5 z 5

Komplex Komplex Jiří Bílek

Není to snadné na přečtení, musel jsem to číst dost na sílu, ale zavěr už plynul dobře. Nejzvlaštnější je ten pocit co zůstane na konci. V polovině jsem chtěl knížku po dočtení poslat dál, ale po dočtení si místo v mé knihovně zaslouží.

09.11.2021 4 z 5

Země v troskách Země v troskách Kristýna Sněgoňová

Přečteno hned po úvodním dílů a nedokáži říci, který je lepší. Už se těším na třetí a doufám že udrží vysokou laťku, kterou přinesli první dva.

02.11.2021 5 z 5

Město v oblacích Město v oblacích Kristýna Sněgoňová

Skvělé postapo rozhodně doporučuji. Dobře vypracovaná hlavní postava.

31.10.2021 5 z 5

Orgie v chomoutu Orgie v chomoutu Carlton Mellick III

Ujetý, zvrácený takže vše jak má být.

26.12.2023 4 z 5

Krev pro divoženku Krev pro divoženku Kristýna Sněgoňová

První díl se mi líbil více. Ale i zde si to našlo cestu a nakonec musím říct že to bylo super. První třetina knihy se táhla naštěstí, pak už to nabralo ten správný spád.

15.11.2023 4 z 5