Madlenkačte Madlenkačte komentáře u knih

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

Na začátku to byl zmatek, ale pak se to krásně rozjelo a vyklubala se z toho velmi zajímavá knížka. Další díly si nenechám ujít, jestli je tedy ještě někde seženu. Doporučuji. Divoch Perry mě velmi okouzlil.

28.02.2016 5 z 5

Legenda Legenda Marie Lu

Šlo to číst rychle, ale už jsem četla spousty lepších knih i příběhů. Bylo to hodně napínavé a drsné, hrdinové neustále postřelení nebo pobodaní, ale čtivé, pro puberťáky to bude určitě super počtení.

24.02.2016 4 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Tato kniha je opravdu báječná, nadchla mě! Krásně jednoduše se četla, byla napínavá a už se těším na další díly. Kéž by bylo více takových knížek.

20.02.2016 5 z 5

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

Četlo se to snadno a rychle, moc mě to bavilo.

16.02.2016 5 z 5

Chladné ostří Chladné ostří Franziska Gehm

Byl to totální průměr - nenadchlo ani neurazilo. Přečetla jsem to za jeden den.

15.02.2016 3 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Pobavilo, super!

14.02.2016 5 z 5

Prokletí Prokletí Claudia Palumbo

Neuvěřitelná slátanina, opravdu Smívání hadr. Hlavní hrdinka je nesympatické emo, ač je jí 18 let, chová se tak na 12. O ostatních, upírech, medvědech a vyvolených radši nemluvit. A všichni pořád pláčou a pláčou a pláčou... Ale četla jsem už horší knížky :)

03.02.2016 2 z 5

První První Kiera Cass

Opět přečteno jedním dechem, já Americe a Maxonovi tak fandila, a na konci jsem si trošku poplakala. Doufám že tuto trilogii zfilmují, to by byla dechberoucí podívaná (krásné dívky, nádherné šaty, zámek). Všem moc doporučuji.

01.02.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Nádherná pohádka! Příběh, ač ne moc akční, mě úplně pohltil. Hned jdu na třetí díl a všem moc doporučuji. Princ je pořád super :)

29.01.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

To je tak krásný, za jediný den jsem jí přečetla a hned se vrhám na druhý díl. A fandím princovi, snad se zadaří :)

26.01.2016 5 z 5

Plamen Plamen Amy Kathleen Ryan

Opět super, asi nejlepší díl. Konec byl rozhodně překvapivý a trochu jsem si poplakala. Všem určitě moc doporučuju!

26.01.2016 5 z 5

Jiskra Jiskra Amy Kathleen Ryan

První díl se mi líbil o něco více, ale stejně to bylo dobré. Všem doporučuji.

18.01.2016 5 z 5

Mlhovina Mlhovina Amy Kathleen Ryan

Opravdu super čtení, všem moc doporučuji. Už mám objednaný druhý a třetí díl.

14.01.2016 5 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Dobře a rychle se to četlo, děj byl super, krásný popis doby a ústavu pro Přebytečné. Všem doporučuji.

25.12.2015 4 z 5

Dávná kletba Dávná kletba Marianne Curley

Do první půlky knihy jsem se vůbec nemohla začíst, hlavní hrdinové mi byli značně nesympatičtí (čarodějka co se nechá šikanovat a natvrdlý zrazavý brejlounek, který je totálně mimo). V druhé části, jak se vydali do středověku, to už číst šlo, ale nečekejte žádný zázrak.

21.12.2015 2 z 5

Dokonalý svět Dokonalý svět Ally Condie

Kniha je povedená, opět se krásně četla a příběh mě plně pohltil. V tomto díle jsem obdivovala Xandera, a mrzelo mě že zemřela Indie. Celá série je super, všem moc doporučuji přečíst, ale první díl se mi líbil nejvíce, poprvé v životě uvažuji, že si nějakou knihu přečtu znovu - a to právě první díl této série.

19.11.2015 5 z 5

Dokonalý sen Dokonalý sen Ally Condie

O trošku slabší než Dokonalý pár, ale stejně jsem jí hltala a rychle přečetla. Jen Ky mě trochu zklamal. Všem moc doporučuju k přečtení. A teď hurá na Dokonalý svět.

15.11.2015 5 z 5

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma Tomáš Kosačík

Recepty vypadají dobře, z běžně dostupných potravin v ČR. Zatím jsem nic nevařila, ale dle prvního dílu věřím, že to bude super.

12.11.2015 5 z 5

Vodopád Vodopád Lauren Kate

Super příběh, krásná obálka, jen veliká škoda a velká ostuda vydavatelů - spousty gramatických chyb a překlepů. Tolik jsem jich ještě v žádné knize nenašla :(

10.11.2015 4 z 5

Body Book Body Book Cameron Diaz

Radši to mám jasně, stručně a jednoduše, Cameron píše rozvlekle a bylo tam plno zbytečností, nebavilo mě to číst. Nejlepší knihy má Jillian Michaels, ty jsou jasné a stručné.

25.10.2015 2 z 5