Prokleté město

Městečko Cryer's Cross je nenápadné místo, kde se nic zvláštního neděje... Až do chvíle, kdy beze stopy zmizí jedna ze studentek místní školy. Kendall Fletcherová ji ani moc neznala. Po dalším zmizení ale začne slyšet hlasy zmizelých studentů. Jde z toho strach. V Cryer's Cross je ukryto dávné tajemství a nad všemi obyvateli se vznáší děsivé prokletí. Podaří se Kendall odhalit pravdu a nezešílet při tom?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145154/proklete-mesto-145154.jpg 3.6232

Cryer´s Cross (2011)

Horory, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fragment (ČR)

Kniha Prokleté město

OniDourou

Kniha se velice příjemně čte.
Akorát mě mrzí, že příběh má strašně pomalý rozjezd (začíná se rozjíždět až od druhé poloviny knihy).

janaky
05.09.2018

Knižka ma zaujala hneď po pár stránkach. Priznám sa najprv sa mi do nej nechcelo a dlho som jej čitanie odkladala. Čas strávený s touto knihou neľutujem. V napätí som čakala až na koniec knihy čo sa stane. Porucha hlavnej hrdinky je pre mňa španielska dedina, ale rozhodne by som ju mať nechcela. Hoci niekedy vám poruchy vedia zachrániť kožu. Knihu vrelo odporúčam.

silvinka12
09.08.2017

Vůbec o tom nevíte a už máte polovinu knihy přečtenou. Líbila se mi, ale něco mi tam prostě chybělo.

Lioness01
26.06.2017

Rozhodovala jsemse, jestli mam dat knizce tri nebo ctyri hvezdy. Nakonec davam ctyri, i kdyz s docela tezkym srdcem a jen diky konci.
Ona knizka nebyla vubec spatna, na styl L. Mcmillan jsem zvykla diky serii lovkyne snu. Jen to neni uplne to prave orechove, ale za par korun z levnych knih mi obsah knizky bohate staci.

martas1907
09.05.2017

Kniha mě moc bavila a dokázala mě vtáhnout do děje. Koupila jsem jako náhodný tip v levných knihách nelituji toho. Určitě doporučuji si ji přečíst, kniha je velmi krátká a dobře se čte. Když si ji vezmete do ruky, budete ji mít přečtenou za jeden den. Určitě jedna z nejlepších knih co jsem četla.

bystricm
30.04.2017

tvl, koupila jsem v levných knihách, ale tohle jsem nečekala, rozhodně koupě nelituji. Pro mě jedna z nejlepších knih :)

marta14
12.03.2017

No...čekala jsem prostě horor.Většina byla o té holce.Byl tam takový románek a až na konci knihy se něco dělo.I tak mě kniha bavila...

Kaaramelka
26.12.2016

Čtenáře drží napnutého až do konce, získá si ho a nechá ho i trochu se bát… sice jsem myslela, že se budu bát více, ale to už záleží na čtenáři. Kniha mne nezklamala, naopak mile překvapila, neboť jsem si od knihy nic neslibovala. Doporučuji i těm, kteří teprve s horory začínají nebo si chtějí přečíst něco slabšího.

horory

Lisa McMann