Madame R Madame R komentáře u knih

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Kniha se četla velmi dobře, až jsem se divila jak rychle jsem jí přečetla. Příběh mě zaujal, ani minutu jsem se nenudila, pořád se tam něco dělo. Bylo zajímavé sledovat jak se Sky sbližuje s Holderem a jak se postupeně odkrývala děsivá pravda.
Už se těším, až si přečtu Ztracenou naději, což je příběh s pohledu Holdera.
Spisovatelka Colleen Hoover má opravdu talent na psaní.
Všem moc doporučuji!!

09.12.2014 3 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Naprostá bomba.. Roštěnka se mi líbila ještě víc než Nabiječ, je to nádherná, dokonale napsaná kniha. Autorka opravdu umí psát . Mile mě potěšila kapitola 14, držela jsem se instrukcí a bylo to opravdu zajímavé, jak z nějakého filmu :) Příběh byl poutavý, čtivý, sexy a hlavně vtipný.

27.11.2014 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Mám ráda romantické příběhy ale toto není nic pro mě. Hlavní hrdinové se k sobě hodí protože mi oba připadají mentálně narušení. Za mě knihu nedoporučuji.

13.11.2014 odpad!

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Téma zombie jsem četla poprvé a naprosto mě uchvátilo, dokonce jsem se přistihla jak přemýšlím co bych v dané situaci dělala já, kam bych se schovala, atd. Všem doporučuji.

08.11.2014 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Knihu jsem nedočetla.. tak nějak nemám potřebu knihu dočíst, už mě prostě nebaví.. tečka :D

03.11.2014 odpad!

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Zajímavá myšlenka napsat knihu na toto téma. Já jako milovnice historie jsem to uvítala. Je to nenáročná kniha pro mladé ale už nemám potřebu se k ní vracet. Ten obal té knížce opravdu sluší.

03.11.2014 3 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Snažím se myslet pozitivně, ale pak přijde situace, problém nebo starost a kladné myšlenky jsou pryč, naštěstí vím, že se můžu obrátit na tuto skvělou knihu, která mi vlévá do žil novou energii.

02.11.2014 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tento díl mi přišel o malinko horší než ten první. Sex se tam opakoval snad na každé 10 stránce, až mě to začlo trošku nudit, možná to chtělo víc zapracovat na ději, který byl myšlen fakt dobře.

06.10.2014 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Když opomenu hodně podobné scény se Smíváním, tak mě tato kniha dostala. Je vzrušujíci, napaditá, vtipná a hlavně má štávu. Chápu, že tato kniha má i hodně odpůrců, i já jí dlouho odolávala ale zvědavost vyhrála a já jsem nadšená.

29.09.2014 5 z 5

Harry Potter: Filmová kouzla (druhé, doplněné vydání) Harry Potter: Filmová kouzla (druhé, doplněné vydání) Brian Sibley

Za vysokou cenu si můžete koupit opravdu kvalitní knihu! Jedním slovem fascinujíci náhled do zákulisí Harryho Pottera. Hrozně mě potěšily dárečky uvnitř knihy, jako je dopis, tetování znamení zla, a spoustu dalších..

19.09.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Kniha nebyla ani tak erotická jako vtipná.. ještě se mi nestalo abych se u knihy takhle řechtela :) Už se těším až si přečtu pokračování.. Caroline byla prostě užasná a Nabiječ byl.. mmm.. :D

03.09.2014 4 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Hezká, milá kniha i když by mohla obsahovat více detailů. Ani po přečtení mi není všechno uplně jasné.

27.08.2014 2 z 5

Procitnutí Procitnutí Petr Kopl

přečteno na jeden zátah

20.07.2014 3 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Přečetla jsem ale nemám potřebu přečíst další díly.. film byl lepší..

01.07.2014 3 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

bohužel čekala jsem víc..

01.07.2014 2 z 5

Pěkné docela mi to otevřelo oči a už vidím jak spolu věci souvisejí..

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Pěkná kniha i když už tak nějak nemám potřebu dočíst pokračování..

01.07.2014 3 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Dobrý ale mohlo by to byt lepší..

01.07.2014 2 z 5

Setkání s tajemnem Setkání s tajemnem Arnošt Vašíček

mrazivé a to já ráda :D

Věřte nevěřte Věřte nevěřte Olga Krumlovská

já věřím, že jsou příběhy skutečné.. proto mě kniha bavila.