Věřte nevěřte

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha příběhů, které se skutečně staly, ale jsou opředeny tajemstvím a mají nádech neuvěřitelného a magického. Autorka je nasbírala během své dlouholeté zkušenosti astroložky, psychotroničky a obecně ženy, která se velmi zajímá o vše nadpřirozené a záhadné. V knize nechybí záhady všeho druhu, příběhy nahánějící hrůzu, ale také příběhy s téměř pohádkovým koncem, zázraky a kouzla, setkání s nadpřirozenými bytostmi, s drahými zesnulými, věštecké sny, které zachránily život, záhadné varovné hlasy, svědectví o životech minulých i budoucích, telepatické kontakty s lidmi i zvířaty a záhadné časové smyčky....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33244/verte-neverte-33244.jpg 3.320
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Věřte nevěřte

RendyaDav
14.01.2020

Příběhy , které se opravdu staly , ale jsou opředeny tajemstvím a mají nádech neuvěřitelného a magického. V knize nechybí záhady všeho druhu , příběhy nahánějící hrůzu , taky ale příběhy s pohádkovým koncem , zázraky a kouzla , setkání s nadpřirozenými bytostmi , s drahými zesnulými , věštecké sny , které zachránily životy atd...

Mia219
11.06.2018

Chtěla jsem se zeptat zda tuto knihu někdo z vás neprodává, nebo nevíte kde ji sehnat ? Děkuji


Diorissimmo
10.04.2015

Pár příběhů bylo zajímavých. Strašidelné historky mám ráda, ale nějak se mi nechce věřit, že vše autorka sama prožila, něco mi připadalo jako hodně přitažené za vlasy.

Andrée
06.04.2015

Knihu jsem celou nedočetla, proto nemůžu hodnotit, ale po pár příbězích jsem se rozhodla dále ve čtení nepokračovat. Je pouze na Vás, zda tomu budete věřit. Mám ráda tajemno a vše kolem něj. Rozhodně v TO věřím, ale kniha mi přišla dost labilní.

Madame R
01.07.2014

já věřím, že jsou příběhy skutečné.. proto mě kniha bavila.

Kyta
18.04.2014

Zpočátku mě kniha zaujala a bavila mě asi do té doby, než autorka začala vyprávět o duchovní nauce a faktech, což se mi stávalo u konce. Příběhy byly zajímavé a některé opravdu hrůzostrašné. Chvílemi mi to čtení ale nepřipadalo jednoduché, když se tam začalo povídat o duchovních pojmech. Autorka moc nepoužívala přímou řeč, spíš to vypravovala. Mnoho příběhů mi připadalo nemožné, přestože vím, že se skutečně staly. Je jen na čtenáři, jestli příběhům uvěří, nebo ne.

mariva
23.03.2014

Zvláštní knížka, z některých příběhů běhá mráz po zádech, jiné rozesmějí. Lidem, kteří jsou schopni vnímat věci, které většina z nás nevnímá, se asi nežije lehce, ale určitě je jijich život zábavný i dramatický. I když by člověk možná někdy chtěl vidět víc, zřejmě se ale raději bez tohoto daru obejdu. Nejsem si jistá, zda bych vše dokázala zvládat s humorným madhledem autorky.

Marisa
17.03.2014

Kniha je opravdu hezká. Tajemno mám ráda a stále v ní listuju :)

1