Duchařské příběhy

Autorka, známá astroložka, přichází se sbírkou neuvěřitelných příběhů, které pramení z její vlastní zkušenosti s astrálními bytostmi, nebo ze zkušeností a zážitků lidí, kteří se jí se svým setkáním s duchem svěřili. Vedle příběhů ze záhrobí najdou čtenáři v knize také rady, jak se v takových chvílích, kdy potkají nehmotnou bytost, zachovat, jak ducha přivolat, jak získat jeho přízeň a jak s ním komunikovat. Kniha obsahuje také rady, jaké talismany astrální bytosti přilákají a které amulety před duchy nejlépe ochrání. Záměrem knihy je navodit myšlenku, že ne všichni duchové jsou zlí. Většina nechce za každou cenu škodit, někteří se mohou dokonce stát našimi dobrými průvodci, rádci nebo ochránci. Nejsme ve skutečnosti těmi, kdo vytvářejí už předem bariéru mezi světem živých a světem duchů, my – lidé?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394496/big_ducharske-pribehy-t97-394496.jpg 3.856

Kniha Duchařské příběhy

MirrorIsis

Po dlouhé době kniha, do které jsem se začetla a stala se mi při ní taková "duchařská" příhoda, z některých příběhů šla husí kůže a když jsem se podívala na budík bylo na něm 00:00, tak jsem si pomyslela, jak příznačné a vtom se rozsvítil displej na telefonu a přišla mi sms. Krve by nedořezal :-)

kolacky
10.11.2020

Zlákala mě obálka... nu, je kvalitnější než obsah.

nikinikiniki
31.10.2020

Bezva příběhy, někdy běhal mráz po zádech, někdy tomu člověk nevěřil, nicméně moc dobře se příběhy četly. Skoro mi někdy přišlo líto, že příběhy nejsou delší. :) Jsem ráda, že jsem na tuto knihu narazila - a zcela náhodně - spadla mi do ruky v knihovně :))

JointlieKat94
16.09.2020

No, tady jsem čekala něco víc. Vlastně jsem tu očekávala i nějaký ty návody a rady, jak na ně, a vlastně z toho o moc moudřejší nejsem. Nehledě na to, že se spousta příběhů hodně podobala.. a spousta jich byla těžko uvěřitelná.. nebo nevím..
Příběhy jsou krátké, u některých by to mohlo být i delší, některé i kratší..

Bylo to ale fajn čtení na dobrou noc a stejně si z toho moc nepamatuju.. protože kvantita není kvalita.

Fiddis
29.08.2020

Kniha se mi líbila, bylo to čtivé. Super bylo, že příběhy byly krátké a tak se to dobře "porcovalo" :-) Obálka velmi zaujala.

Jája92
10.04.2020

Musím vyzdvihnout pro mě krásnou obálku knihy, která mě opravdu zaujala. Kniha obsahuje velké množství příběhů ze života lidí, kteří se setkali s duchy. Některé byly zajímavé, ale přiznám se, že mnoho jsem jich přeskočila. Na druhou stranu se mi líbilo, že příběhy jsou kraťoučké.

Dominika_a
14.03.2020

Takové oddychové čtení. Nic náročného. Ale asi jsem čekala o něco víc, podle názvu.

mrliš
13.03.2020

Pěkná kniha. Kratičké povídky jsou z vetší části povedené. Sem tam mi některá nesedla. A ke konci jsem si všiml, že se objevily i povídky, které byly skoro stejné. Dočetl jsem jednu a vzápětí ta druhá byla vlastně to samé jen malinko obměněná. Jinak za mě spokojenost.