Luvy Luvy komentáře u knih

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

Prekrasna kniha, talentovany autor!

Hastrman Hastrman Miloš Urban

Krasna kniha s vybornou myslenkou. Film horsi.

Agnes Agnes Hannah Kent

Krasny pribeh!

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Tahle autorka se dost opakuje. Pripada mi, ze jede podle jednoho mustru. Po odlozeni teto knihy jsem se rozhodla, ze dalsi jeji romany uz cist nechci.

04.01.2021 1 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

To bylo super pocteni! Miluju tyhle oblasti, i kdyz jsme tam nikdy nebyla. Skvely popis prostredi a postav. Mile, humorne, prijemne oddychove cteni, doporucuju vsem, kdo jsou lini cestovat, ale zaroven chteji poznat vzdalene destinace bez nabubreleho intelektualstvi, uzila jsem si kazdou stranku.

Jako bych žila dva životy Jako bych žila dva životy Milan Ohnisko

Mam tuhle novinarku rada, vazim si ji, a tak jsem se ji rada podivala do hlavy. Aspon trochu. I kdyz je jasny, ze to muze byt do urcity miry stylizace...

Lustr pro papeže Lustr pro papeže Jan Tománek

Super tema, super zpracovane. I kdyz je to priserne smutne, cist by to meli vsichni.

29.12.2020 5 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

Je to slatanina, klise nad klise. Kdyz se clovek zepta lidi z narodni baletu na utrpeni, tak vam o nem nic nereknou, protoze nikdy neztrpeli. Ptat se ale samozrejme musite tech nejlepsich.
Mirenka Cechova se da prirovnat k lesanam. Kdyz se jich zeptate, co si mysli o vychove deti lidmi, kteri obcas odlozi deti v hracim koutku v obchodnim centru, protoze potrebuji nakoupit, lidi, kteri lidi krmi cukrem a moukou atp. taky vam o tom dokazi napsat horor. Ne, takhle to v baletu nechodi. Nekteri obcas trpi, ale vetsinou jde o slabsi povahy, ktere by trpeli i na ucnaku nebo gymnaziu. Trpitele si duvod k utrpeni najdou vzdy. A krome toho je to blbe napsany... asi jako kdyby spisovatel zacal tancit.

29.12.2020 1 z 5

Nemožnost nuly Nemožnost nuly Adéla Knapová

Mne se ta kniha libila, komentar nize sice sedi, ale ten styl si tech 5 hvezd zaslouzi. V literature nejde prece vzdycky jen o dej, ale i o to, zaujmout treba stylem. Mozna neni tak uzasny, ale cloveka zaujme...

28.12.2020 5 z 5

Zloději zelených koní Zloději zelených koní Jiří Hájíček

Excelentni kniha, vltaviny me vzdycky svou magicnosti lakaly. Skvela atmosfera.

28.12.2020 5 z 5

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Miluju tohle americké prostředí, i knihy i filmu, který je neméně špatný, jsem byla nadšená. A doporučuju všem.

Svet podľa Garpa Svet podľa Garpa John Irving

Kniha, kterou si přečtu co pět let a jsem z ní pokaždé stejně hotová!

Až na krev Až na krev William Styron

Silný a místy syrový příběh, autorův nejlepší text!

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Tohle je moje srdcovka. Nádherná kniha, která mě nepřestane dojímat.