Lukana82 Lukana82 komentáře u knih

Věrný čtenář Věrný čtenář Max Seeck

Mínus 1 hvězda za ten konec, co to jako mělo být?? Ale četlo se dobře.

17.12.2020 4 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Já byla naprosto unešená!! fakt super čtení :-)

17.12.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Nějak mi to trochu připomínalo Příšernou tchýni s JLo, bez teda vtipných situací.
Ale Emily mě celou dobu pořádně štvala, a několikrát jsem přemýšlela že to ani nedočtu, ale ten konec to bylo opravdu něco, nečekala jsem to.

11.12.2019 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

No TOHLE byla teda jízda, se divím že jsem neskončila s infarktem v nemocnici
Ale co teď? ????????

19.09.2019 5 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Já se u toho hrozně nasmála :-D ve vlaku jsem rozesmála spolucestující jak jsem se brečela smíchy :-D
Jsem rada že na větu: "Jako dyš vyteče chrobákovi z lopaty." jsem narazila až doma, to by mě z vlaku vyrazili asi v plné rychlosti :-D

02.09.2019 5 z 5

Rodina a jiné katastrofy Rodina a jiné katastrofy Alexandra Borowitz

Odkládám po 70 stranách. Vůbec mě to nebaví.

02.08.2019

Zlatá klec Zlatá klec Camilla Läckberg

Tééééda, taková pohádka pro dospělé. Ale četlo se to fakt skvěle. Líbila se mi hodně.

10.06.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

jedním slovem: SUPER!
Miluju jeho knížky!!!

06.05.2019 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Nooo, četla se skvěle, jen jsem čekala trochu větší napětí. Knihy od Roberta miluju. Hned jdu do další.

03.04.2019 4 z 5

Metoda 15/33 Metoda 15/33 Shannon Kirk

mě to vůbec nebavilo, odložila jsem a asi se k tomu nevrátím.

28.02.2019 1 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Pro mě teda velké zklamání. Podle hodnocení tady jsem čekala obrovský boom, ale u mě se teda nekonal. Asi jsem "namlsaná" z jiných detektivek. Do půlky jsem se s tím trápila, vraha jsem odhalila a pak jsem jen listovala a když teda byl vrah a u své poslední oběti, knihu jsem zabouchla. A jestli to dopadlo tak nebo jinak jsem nepátrala.
Kdyby byla o půlku kratší vůbec by to nevadilo.

28.02.2019 1 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

No to byl masakr, napínavé od začátku.... Určitě sáhnu po dalších knihách.

05.02.2019 5 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Super detektivka, jen jsem se ztrácela v té spoustě jmen. Napínavé od začátku do konce.

22.01.2019 5 z 5

Sběratel trofejí Sběratel trofejí Sarah Flint

Noooo paráda! Doporučuju. těším se na další knihu.

15.01.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Takové smutné čtení, ale doporučuji všem. Hlavně lidem co soudí lidi podle vzhledu, nikdy nevíte co toho dotyčného člověka v životě potkalo...

23.11.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Perfektní jako vždy!

19.11.2018 5 z 5

Dávám tři hvězdy za ten konec, to jsem opravdu brečela smíchy. Mám přečtené všechny díly Aristokratky ale tenhle byl nejslabší.

19.11.2018 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Mě se líbila, dobře se četla, zajímavé propojení postav... měla jsem přečtené za tři dny.

09.11.2018 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Dávám 5 hvězd za to že je to Carter, četla jsem všechny jeho knihy jedním dechem, u téhle mi to trvalo déle. Trochu mě zklamala. Ale konec potěšil a další díl bude hodně zajímavý. Aspoň doufám...

30.10.2018 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Tak tuhle knihu jsem zhltla za necele dva dny. Četla se sama a nemohla jsem se od ni odtrhnout. Super oddychovka.

16.10.2018