Lucciella_L Lucciella_L komentáře u knih

Unesená Unesená Mo Hayder

Ke knížce jsem se dostala v rámci Čtenářské výzvy, a nelituji. Dobře zpracované, nečekaný pachatel.... občas jsem se sice trošku ztrácela, ale možná to bylo tím, že jsem naskočila do rozjeté série, nicméně určitě si od této autorky přečtu další.

01.05.2020 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Chvilku mi trvalo, než jsem si zvykla na neobvyklá jména. Na mě jsem knihu četla delší dobu, bylo to náročné, ale přesto se mi to líbilo. Vrah byl utajen až do konce, což mám ráda. Přesto některé pasáže byly zdlouhavé. Je to první kniha od tohoto autora a zatím nejsem přesvědčena, že ho budu vyhledávat....

09.04.2020

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Příjemné čtení. Klidný děj bez nějakých extra výrazných skoků v ději. Přesto však kniha byla velice zajímavá a pěkná.

26.03.2020

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Nádherná knížka. Velice čtivá, příjemně psaná. Děj se rozvíjel průběžně, v klidu, žádné skoky a stránky o "ničem". Určitě doporučuji :)

24.03.2020

Děvčata z Osvětimi Děvčata z Osvětimi Sylwia Winnik

Děsivě reálné zpovědi 12 žen, které zažily Osvětim. Příběhy jsou krátké, ale zcela výstižné, věcné a bez zbytečné omáčky. Bude to znít divně, ale byla to jedna z mála "pěkných" knížek z této doby. Zaujala mě a rozhodně stojí za přečtení.

15.03.2020

Zlé pondělí Zlé pondělí Nicci French

Po dlouhé době kniha, která mě neoslovila a zklamala. Po 80 stránkách čtení o "ničem" jsem ji odložila :(

24.02.2020

Hana Hana Alena Mornštajnová

Výborná kniha, kde se dobře prolne poválečné a válečné období. Není to nic drastického, ale velice čtivé. Doporučuji

23.02.2020

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Příjemná zápletka, oddychové čtení. Pouze zorientovat se v osobách (jejich partnerech a dětech) byl trošku problém.

23.02.2020

Beze stopy Beze stopy Mary Torjussen

Trošku zdlouhavý děj, který má naprosto nečekaný konec. Ubírám 2 hvězdičky jen proto, že by se mohl méně rozpytvávat střed knihy a více rozjet konec. Přesto super a doporučuji.

18.02.2020 3 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Parádní čtení s nečekaným koncem

18.02.2020 5 z 5