LP113 LP113 komentáře u knih

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

I druhý díl byl perfektní. Moc se mi kniha líbila a opět přečteno jedním dechem. V létě by měl vyjít 3.díl tak se těším.

17.06.2020 5 z 5

Chůva Chůva Gilly Macmillan

Knihu mi půjčila kamarádka a nějak se mi do toho moc nechtělo, mám rady vraždy typu Carter, Kepler apod. Nicméně jsem se do toho pustila a nemohla přestat číst. Kniha je z pohledu několika osob a je opravdu zajímavě napsaná a rozhodně není nudná. Naopak, pořád vás to nutí číst, protože jste zvědavá jak to bude dál.

20.04.2020 4 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Tak tohle mě po dlouhé době dostalo. Už od první stránky napínavé. Dlouho se mi nestalo, že jsem se od knihy nemoha vůbec odtrhnout. Přečetla sjem za 2 odpoledne. Určitě doporučuji.

20.04.2020 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Dakší kniha od Roberta, která se dobře četla. Akorát začátek byl docela zbytečně zdlouhavý. Ale jinak opět super.

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Super, určitě doporučuji. Dobře se to čte už od začátku.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super. Moje první setkání s autorem a jsem nadšená. Krásně se to četlo a bylo napínavé. Určitě si z této série přečtu všechny knihy.

02.12.2019 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

No já nějak vlastně nevím. Začátek dobrý. Pak se to podle mě zbytečně táhlo ne úplně podstatnými věcmi. Ano, všechno pak do sebe zapadne, ale myslím, že úplně není potřeba některé věci popisovat, jakou mají barvu a kde stojí. Špatné to nebylo, ale asi styl tohoto psaní není úplně pro mě. Ale úplný brak to rozhodně není.

26.11.2019 3 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Cartera prostě miluju, ale možná jsem na tuto knihu měla moc velké očekávání. Vzhledem k tomu, že Zloba byla prostě nejlepší kniha z celé serie, nemohla jsem se této knihy dočkat. Začátek a konec super.Jako ano, dobře se to četlo, ale prostředek, byl trochu zdlouhavý a nudný. Každopádně určitě doporučuji. Těším se na další knihu.

31.10.2019 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Tak a jsme u konce. Další kniha prý již nebude. No četlo se to dobře, podle mě trochu zbytečně moc podrobností v Himalájích, ale tak ok. Co mě teda hóóóóódně zklamalo je závěr mezi Kamilou a Lisbeth. Nechci prozrazovat, ale takhle to uspěchat???? Jako že cože?? Škoda, jinak doporučuji přečíst určitě celou sérii.

04.10.2019 4 z 5

Žena v temnotě Žena v temnotě Vanessa Savage

Poslední dobou mám pocit, že všechny knížky mají nějak divné a nudné začátky. Tady byl začátek teda pro mě dost zmatený. Ale pak se mi to líbilo, určitě stojí za přečtení.

Pronásledovaní Pronásledovaní Mark Edwards

Prvních pár stránek docela nuda, pak se to rozjede a nenechá Vás to v klidu. 3/4 už těch náhod a propletenin bylo docela i na můj vkus dost, ale tak co, četlo se to opravdu dobře.

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Začátek napínavý, ale jen chvíli, pak se to trochu vleklo, ale pak už zase napínavé a konec jsem zhltla. Určitě doporučuji.

Oběť Oběť James Carol

Po prvním malém šoku, trochu nuda, ale pak se to rozplétalo čím dál tím víc a ve finále se mi to teda hodně libilo. To psycho je fakt neuvěřitelné. Rozhodně doporučuji, podle mě dobré jako Polámané panenky a rozhodně mnohem lepší než Dobře se dívej. Určitě doporučuji.

15.07.2019 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

Ano dobře se to čte. Začátek zajímavý, ale pak se to nějak chvíli nehne moc z místa. Zhruba od půlky už je to čím dál tím lepší a konec je takový prapodivný. Určitě Polámané panenky jsou lepší, ale zase úplný brak to není. Spíš oddychovka. ;-)

10.07.2019 3 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Kniha se mi líbila, docela mě překvapila a postavy mi byly sympatické. Myslím, že začínám mít dalšího oblíbeného autora. Kdo má rád Keplera, Cartera a pod. myslím, že se mu bude kniha líbit.

30.05.2019 5 z 5

Clona Clona Samuel Bjørk (p)

Za mě určitě pecka. Přečteno na 3 zátahy. Pohltilo mě to neskutečně a moc dobře se četlo. Za mě osobně teda ze všech 3 knih je tato nejlepší. Určitě doporučuji.
MOŽNÝ SPOILER:
možná jsem četla moc rychle, ale pochopil někdo kdo teda byla údajná žena v zelené kšiltovce, kterou ve finále práskla jeí dcerka a která se jmenovala stejně? Asi jsem nějaká zmatená.....

23.05.2019 5 z 5

Iluze Iluze Jeffery Deaver

Trochu nechápu to nadšení. Jeho knihy miluju, ale tohle byla jedna ze slabších. Zbytečně dlouhá a teda hoooodně překombinovaná. Myslím, že tohle nebylo úplně zapotřebí to takto zamotávat. Jako přečíst doporučuji, hlavně pokud čtete celou sérii, ale zas taková pecka to nebyla.

21.05.2019 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

O knize jsem vůbec nevěděla. Dostala jsem jí od kamarádky k Vánocům a nechávala si jí na někdy. Musím říct, že mě to mile překvapilo. Ano některé věci jsou trochu přitažené za vlasy, ale celkově se mi to líbilo. Bylo to čtivé a konec mě teda nenapadl vůbec. Za mě teda určitě doporučuji.

08.04.2019 4 z 5

Sběratel Sběratel Fiona Cummins

Opět začátek hodně zmatený. Než se člověk zorientoval v těch postavách a hodně podobných jmen. Trvalo to tak 100 stránek, což mi přijde dost. Nicméně pak už to bylo hodně čtivé. Dokonce bych řekla, že o něco málo lepší než 1.díl Chrastění kostí. Určitě bych tuto knihu nezavrhovala, podle mě stojí za přečtení.

28.03.2019 4 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Já jsem nadšená jako vždy. Všechny její knihy jsou super. Na tohle jsem se hodně těšila a moc mě mrzí že to skončilo. Určitě doporučuji, dobře se to čte.

08.03.2019 5 z 5