Loucillé Loucillé komentáře u knih

Deník čerstvého otce Deník čerstvého otce Robert Fajman

Doporučuji všem! Ženám i mužům, těm snad i více, jelikož autorem je sám muž je dané téma podáno humorně, ale přitom ze života. Pro muže určitě čtivější než číst odbornou doktorskou knihu. :-)

23.06.2015 4 z 5

Grónsko - Ostrov splněné touhy Grónsko - Ostrov splněné touhy Alena Klempířová

Doporučuji všem milovníkům Grónska. Úžasná a ne vždy lehká cesta těchto dvou českých Eskymáků.

15.05.2015 5 z 5

Nájemníci pana Moonblooma Nájemníci pana Moonblooma Edward Lewis Wallant

"Přerod" v člověka, který naslouchá, ale spíše tím uzdravil svou duši než fyzický stav některých nájemníků. V podstatě celkem zajímavá kniha. Není to kniha, kterou budete hltat slovo za slovem, nemá tak spádový děj, ale přesto se dobře čte a najde své příznivce.

24.09.2014 3 z 5

Čistý Čistý Andrew Miller

Čekala jsem od knihy více, konec vcelku strohý na protahující se děj...

27.08.2014 4 z 5

Nezdařená terapie Nezdařená terapie Jeffrey Kottler

Určitě zajímavá kniha, doporučuji všem, kdo se tímto problémem zabývá, ale i zvědavcům či lidem, kteří mají příbuzného se zmiňovanými nemocemi.

21.08.2014 4 z 5

Strážkyně pramene Strážkyně pramene Emmi Itäranta

Naprosto úžasná kniha! Doporučuji opravdu všem, příběh, který se může snadno stát hrozivou skutečností.. Málokomu dochází, že nic se neděje automaticky a nic není nevyčerpatelné, natož "pramen vody".......!!

12.07.2014 5 z 5

Světové krimipovídky Světové krimipovídky * antologie

Výběr..co dodat.. Víc jak polovina o ničem =(

29.05.2014 3 z 5

Ordál Ordál František Kalenda

Pro mě naprosto výborná historická detektivka se zajímavým koncem.. Doporučuji určitě přečíst.

01.04.2014 5 z 5

Tábor správných chlapů Tábor správných chlapů Adrienne Brodeur

Průměrná "oddychovka".

18.03.2014 3 z 5

Šmarjá, vyplivni tu mandelinku Šmarjá, vyplivni tu mandelinku Vladimíra Černajová

Dlouho jsem se tak nepobavila u knihy. Humorné situace ze života.. Každý se tam najde.. Pohodové nenáročné čtení.

28.02.2014 5 z 5

Fascinující kniha. Laskavá, moudrá i smutná. Doporučuji všem!

23.02.2014 5 z 5

Gigolo Gigolo Greg Golden

Zpočátku s rozpaky co z knihy vypadne, ale četla se výborně. Autor není profesionálním spisovatelem, ale profíkem trochu jiným...pikantní, ale ne vulgární příběhy. Osobitě psáno, za přečtení určitě stojí. Já četla ze zvědavosti, právě jak vypadá takový "normální" život gigola.. ;-)

06.01.2014 4 z 5

Tichošlap Tichošlap Sylva Lauerová

Velice zajímavá kniha. Jiné jsou hodnoceny od této autorky hodně podprůměrně, např. Hračka. Tato byla moje první a určitě zkusím i další, abych měla možnost sama porovnat.
Do poslední chvíle jsem si říkala..no tak sakra, je ten Tichošlap opravdu člověk nebo Anděl, který vykonává Boží službu?? Určitě doporučuji přečíst, aspoň pro zajímavost.

04.11.2013 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Naprosto vynikající detektivka, brilantně napsáno! Určitě si od tohoto autora přečtu i další knihy.

30.09.2013 5 z 5

Hadí tanec Hadí tanec Larry Brooks

Zápletka i rozuzlení zajímavé, ale očekávala jsem víc. Zpočátku jsem se hodně začetla, od 2. poloviny \"zamrzlý spád\", poté až zase ke konci čtivé..

23.09.2013 3 z 5

Mrtví nikdy nespí Mrtví nikdy nespí Veronica Stallwood

Výborná detektivka. Spisovatelka Kate jako detektiv "v sukních". Velice čtivá. Určitě si z produkce autorky přečtu i další knihy.

28.08.2013 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Nedočetla jsem.. Už se tím prokousávám na můj vkus dlouho. Zatím odkládám s myšlenkou, že se k této knize vrátím později. Až bude ta správná "konstelace hvězd".

02.07.2013

Citová divočina Citová divočina Simona Monyová (p)

Ze života...co pro koho znamená ŠTĚSTÍ?

27.06.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Na to kolik měla tato kniha záporných recenzí byla velice dobře spádově psaná, čtivá. Klidně si přečtu i další dva díly. ;-)

24.06.2013 4 z 5

Největší ponorka na světě Největší ponorka na světě André-Marcel Adamek

Hodně zvláštně pojatá "detektivka". Rozhodně je ale čtivá.

24.06.2013