Hadí tanec

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Bernadetta Kaneová nikdy neuvěřila tomu, že její sestra spáchala sebevraždu. Její podezření míří spíše k sestřině záhadnému a sadistickému milenci Wesleymu Edwardsovi, o němž slyšela jen to nejhorší. Ten člověk skvěle vypadá, má soukromé letadlo, jeho kariéra strmě stoupá... Tohle přece stačí k tomu, aby pobláznil mladé dívce hlavu. A možná to stačí i na to, aby mu prošla vražda. Bernadetta si vytýčí jednoduchý plán: použije své tělo, aby Wesleyho svedla, pak si ženskými lstmi získá jeho důvěru, a díky tomu získá usvědčující důkazy. Pro splnění svého plánu je ochotna splnit jakékoli Wesleyho požadavky, i ty nejbizarnější. V milionářově sídle se ovšem Bernadetta setkává s něčím, co zdaleka přesahuje její nejodvážnější představy. Postupně se nechává lapit do stejné pavučiny jako její sestra. až nakonec musí volit mezi dvěma možnostmi: dokončit pomstu, nebo z toho vyváznout živá......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/84_/84109/hadi-tanec-84109.jpg 3.913
Orig. název:

The Serpent (2003)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Hadí tanec

Přidat komentář
XenaTaurus
12.11.2016

Skvělý, napínavý erotický thriller, s velmi překvapivým závěrem.

Meridea
13.06.2016

Zbytečně zdlouhavé, někdy jsem i tápala a přemýšlela jsem, jestli knihu dočíst. Nakonec jsem to dala a jsem ráda, neb poslední kapitoly konečně za něco stály :-)

Loucillé
23.09.2013

Zápletka i rozuzlení zajímavé, ale očekávala jsem víc. Zpočátku jsem se hodně začetla, od 2. poloviny \"zamrzlý spád\", poté až zase ke konci čtivé..

malen
12.06.2012

Dalo se to číst, ale na můj vkus moc zdlouhavé, až jsem se ztrácela v ději


Autor a jeho další knihy

Larry Brooks

Larry Brooks
americká, 1952

Kniha Hadí tanec je:

v Právě čtených1x
v Přečtených17x
v Doporučených1x
v Knihotéce3x
v Chystám se číst1x