Šmarjá, vyplivni tu mandelinku

Šmarjá, vyplivni tu mandelinku https://www.databazeknih.cz/img/books/88_/88754/smarja-vyplivni-tu-mandelinku-88754.jpg 4 14 5

Šmarjá, vyplivni tu mandelinku! aneb Vyprávění od domácího krbu Humorné příběhy a historky o dětech, zvířeně, příbuzných, chataření, dovolených, stěhování, rekonstrukcích a dalších akcích a aktivitách. Autorka textů i ilustrací.

tomsova
29.12.2017 5 z 5

Výborná kniha, která mě pobavila stejně jako Hotelstory.

marwinmh
16.09.2016 4 z 5

Příjemné, vtipné a nenáročné čtení.

zasu
28.06.2015 5 z 5

Tahle knížka patří mezi moje srdeční záležitosti. Nejen proto, že jako skoro každá ženská vím, o čem je řeč.Taky proto, že mám ráda knížky, které pomáhají dívat se i na vlastní trable s humorem a nadsázkou. A taky proto, že i velká témata - a ať mi nikdo neříká, že mateřství a rodina k nim nepatří - umí podat tak prostě, že vypadají, jako že o nic nejde. A to je kumšt. Pokud pochybujete, začněte povídkou I tři mušketýři byli čtyři.

Loucillé
28.02.2014 5 z 5

Dlouho jsem se tak nepobavila u knihy. Humorné situace ze života.. Každý se tam najde.. Pohodové nenáročné čtení.

zuzlajs
11.12.2012

Při čtení této knížky, kterou jsem si kdysi náhodou půjčila v knihovně, jsme já i můj muž řvali smíchy. Nebylo zbytí, musela jsem ji mít. Sehnat ji bylo kapku náročné, ale už přes rok má své zasloužené místo v naší knihovně a kdokoli si ji kdy od nás půjčil, vracel ji s úsměvem od ucha k uchu. Bezvadné střípky života, vyprávěné s úžasným humorem a nadsázkou. Všem můžu doporučit. :-)