Lka Lka komentáře u knih

Zázrak jménem Maggie Zázrak jménem Maggie Kasey Maddock Carlin

Audiokniha :

Tuto knihu by si měl přečíst každý, nejen pejskaři. Trhalo mi srdce, co vše si Maggie musela zažít.

16.03.2023 5 z 5

Život byl pes Život byl pes Helena Rytířová

Audiokniha :
Krásný příběh jednoho pejska, který se jmenoval Život. Konec knihy mě dostal, protože stejný konec měl i můj pejsek (stejná nemoc), a taky se se mnou před smrtí rozloučil...

02.03.2023 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Audiokniha :
Opět další skvělý díl ze série Martina Servaze.

07.12.2022 5 z 5

Obchod na korze Obchod na korze Ladislav Grosman

Audiokniha :
Tuto knihu jsem si vyposlechla formou rozhlasové hry. Zpracování bylo výborné. Byla to opravdu těžká doba.

24.11.2022 4 z 5

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Audiokniha :
Fantasy knihám se nějak vyhýbám. U této knihy mě lákalo, že je to v kombinaci s detektivkou. Tak jsem si řekla, že to zkusím. Nakonec nelituji. Kniha se mi líbila, byla výborně načtená a to tajemno dodalo celkově napínavou atmosféru.

28.08.2022 4 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Moc krásný a emotivní příběh, ale taky hodně smutný. Bylo mi líto, jaký osud měla Lily. Konec příběhu mě opravdu překvapil. Ale co jsem opravdu nemohla ustát, trhalo mi to až srdce, jak skončila slonice Pepper a kočka Abby. Knihu určitě doporučuji a autorku si přidávám do oblíbených. Píše opravdu krásně, nemohu se od jejích knih utrhnout. Teď jdu na její poslední vydanou knihu - Sběratelka sirotků.

03.07.2022 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

Audiokniha :
Moje první kniha od Fitzeka, ale určitě ne poslední. Thriller plný zvratů od začátku až do konce. Bylo to skvělé.

13.03.2022 5 z 5

Psí odvaha Psí odvaha W. Bruce Cameron

Další skvělé pokračování série Psí poslání. Já tyhle knihy prostě miluji. Opět se setkáváme s hodným psem Bellou, která pro kou-sí-ček sýra udělá všechno. Tentokrát se Bella musí poprat s velkým požárem a při něm se opět shledává se svojí kamarádkou Velkým kotětem a jejími koťaty (Kočičí kluk a Kočičí holka). Chvíli musí Bella čelit se svojí zvířecí smečkou nástrahám nejen požáru, ale i predátory přírody než se opět vrátí ke své milované lidské rodině.

16.02.2024 5 z 5

Sněhulčina koleda Sněhulčina koleda Kristen McKanagh

Vloni jsem četla Sněhulčiny Vánoce a ta mě moc okouzlila. Proto jsem se pustila i do této. Musím souhlasit s komentáři níže, že je kniha slabší, málo vyprávění Sněhulky a i vánoční atmosféra skoro žádná. Od druhé půlky se to trochu zlepšilo, ale úplně mě za srdce nevzala jako ta první kniha.

27.12.2023 4 z 5

Škvíra Škvíra C. J. Tudor

Audiokniha :
Tak tohle bylo zklamání. Vyloženě jsem se nudila. Zaujala mě jen povídka - věžák.

02.11.2023 2 z 5

Temný vzorec Temný vzorec Andrew Mayne

Audiokniha :
Námět opět pěkný. Dokonce jsem si zvykla i na Thea, ale extra k srdci mi tahle série nepřirostla. A konec knihy to opět zazdil...Nevím, jestli se pustím do autorovo dalších knih.

09.10.2023 3 z 5

Noc s vráskami Noc s vráskami Petr Čerbák

Kniha obsahuje 23 krátkých příběhů obyčejných lidí. Některé příběhy jsou opravdu k zamyšlení a některé hodně smutné.

29.09.2023 4 z 5

Předstírat je prostě lhát Předstírat je prostě lhát Dominique Goblet

Zajímavá kniha, která nás vede k zamyšlení nad svým životem. Bylo to smutné ...

07.08.2023 4 z 5

V šedých tónech (grafický román) V šedých tónech (grafický román) Andrew Donkin

Už dlouho mám v plánu přečíst si původní knihu. Zjistila jsem, že teď vyšla i jako komiks, a tak jsem po něm sáhla nejdřív. Moc hezky zpracované, krásná grafika, výstižné emoce. Už se těším až si přečtu původní knihu.

03.07.2023 5 z 5

Maus – Souborné vydání Maus – Souborné vydání Art Spiegelman

Výborně zpracovaný komiks. Výstižné děsivé kresby. Za mě super, kniha se mi moc líbila.

06.06.2023 5 z 5

Srdcerváči. Kniha 3 Srdcerváči. Kniha 3 Alice Oseman

Další příběh Nicka a Charlieho, tentokrát na výletě v Paříži. Opět milé, roztomilé. Krásné kresby.

13.08.2022 4 z 5

Oběť 2117 Oběť 2117 Jussi Adler-Olsen

Audiokniha:
Kniha se mi líbila. Už jsem se i dočkala a dozvěděla něco o Asadovi. Bylo to napínavé, i když je pravda, že trochu zdlouhavé.

26.08.2021 4 z 5

Na pokraji sil Na pokraji sil Samantha M. Bailey

Super čtení. Od začátku až do konce napínavé. Je pravda, že jsem taky vytušila, kdo za tím je. Ale moc se mi to líbilo.

26.10.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Audio :
Další skvělé pokračování...

06.10.2020 5 z 5

Závod s časem Závod s časem Lisa Regan

Audiokniha :
Opět skvělé. Tentokrát se pokusí Josie zachránit svojí sestru Trinity. Také se tu něco dozvíme z minulosti Trinity, neměla to úplně jednoduché.
A teď už musím čekat až vyjde nová kniha ...

16.05.2024 5 z 5