Život byl pes

Život byl pes https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135714/bmid_zivot-byl-pes-135714.jpg 4 41 11

Tak tady jsem! Já, pes Život! Mysleli jste snad, že to nezvládnu? To bych se nesměl jmenovat Život. Dokázal jsem spoustu věcí... Najít cestu zpátky k paničce, a když jsem se ztratil, dokonce jsem potkal i psí lásku. Také jsem paničku rozesmál vždy, když byla smutná. Cestu do její postele znám dokonale. Ale hlavně doufám, že jsem jí svou přítomností zvládl také obohatit život.... celý text

Lka
02.03.2023 5 z 5

Audiokniha :
Krásný příběh jednoho pejska, který se jmenoval Život. Konec knihy mě dostal, protože stejný konec měl i můj pejsek (stejná nemoc), a taky se se mnou před smrtí rozloučil...

Kris1001
18.07.2022 4 z 5

Kniha se dá přečíst za 2 krátké večery. Hezký, mnohdy asi i pravdivý reálný příběh psa, který zažije ve svém životě radosti i těžké chvíle. Na konci samozřejmě ukáplo několik slziček, protože kdo má rád zvířata, zajisté jej příběh psa jménem Život nenechá zcela chladným po celou dobu čtení knihy.
Myslím, že by si tuto knihu měl přečíst asi každý, kdo si psa pořídí :)

Ladislav73
20.03.2022 5 z 5

Audiokniha v podání Jiřího Lábuse je naprostá pecka.
Velice veselý, ale i dojemný příběh o psu se jménem Život.
Představa, že když se mi pejsek zatoulá a já ho půjdu do parku hledat a při tom budu volat Živote kde jsi, Živote kam jsi se mi ztratil, je skvělá.

Kris1001
13.02.2022 4 z 5

Od začátku celkem nenáročné oddechové čtení, kdy nakonec člověk musí číst dál a dál, protože nemůže skončit u žádné kapitoly. Velmi čtivý příběh o životě psa od narození až po jeho nevyhnutelný přechod za duhový most. Chvílemi se člověk pousmál :), tu a tam četl se zatajeným dechem (jak to asi dopadne? :O) a nakonec ten smutný odchod :(
Knihu jsem přečetla jedním dechem za jeden večer a určitě výběru knihy nelituji :)

Formicka93
22.12.2021 5 z 5

Milé čtení, na konci i slza ukápla.

alnahu
01.07.2020 5 z 5

Milá oddechovka na jedno odpoledne.Příběh psa voříška-se zvláštním jménem Život,který neměl úplně jednoduchý ,ale přesto svého páníčka miluje. A to je pravda ,jak by řekl pes Život-" Na psí uši".Kniha ,která pobaví a nejen pejskaře.

inkatenysek
07.06.2020 4 z 5

Život (je) byl pes je taková čtivá knižní jednohubka se silným příběhem pejska Života a jeho paničky. Ukazuje, že ani pejsci, ani my lidé nemáme vždy lehký život a že pes je opravdu nejvěrnějším parťákem, jakého si můžeme přát, ať už zažívámé sebevětší karamboly. Svým poselstvím o bezpodmínečné psí lásce mi příběh připoměl třeba Psí poslání, jednou zápletkou pak dokonce Psí domov a trochu i Gumpa. Úplný závěr jsem obrečela.
Doporučuju všem milovníkům pejsků a nejen jim.

Knižní střípky
30.05.2020 4 z 5

Stejně jako, když jsem četla knihu poprvé, i nyní se mi moc líbila. Je to taková psí jednohubka, ale moc milá. Krásně se čte, nad Životovými myšlenkami jsem se občas smála, velmi často souhlasně pokyvovala hlavou a poslední kapitolu jsem zase a opět obrečela.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky

Knižní střípky
22.08.2018 4 z 5

Moc pěkné povídání pro skalní pejskaře. Vyprávění prostřednictvím psa Života bylo dobře zvolenou formou.

čertina
23.06.2014 5 z 5

Krásné čtení. Někteří psi mají opravdu psí život !

iresim
30.09.2013 5 z 5