Sněhulčina koleda

Sněhulčina koleda https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/501811/bmid_snehulcina-koleda-4XZ-501811.png 4 24 6

Sněhulka se v penzionu slečny Tilly chystá na své druhé Vánoce a svou roli „oficiálního kotěte“ bere opravdu vážně. Úplně nejradši má vítání hostů. Co na seznam jejích povinností ovšem nepatří, je hezké chování vůči Danielovi, pohlednému šéfovi místní stavařské party. Když do penzionu přibude nová manažerka Sophie, Sněhulčin neomylný instinkt odhalí, že Daniel a Sophie jsou pro sebe stvořeni. Chce to jen trochu vánoční nálady a speciálního kočičího umění…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

The Twelve Days of Snowball

Lka
27.12.2023 4 z 5

Vloni jsem četla Sněhulčiny Vánoce a ta mě moc okouzlila. Proto jsem se pustila i do této. Musím souhlasit s komentáři níže, že je kniha slabší, málo vyprávění Sněhulky a i vánoční atmosféra skoro žádná. Od druhé půlky se to trochu zlepšilo, ale úplně mě za srdce nevzala jako ta první kniha.

Peťula91
17.05.2023 5 z 5

Po přečtení prvního dílu (Sněhulčiny Vánoce), jsem si musela koupit i druhý díl, kde jsem se těšila, co malá Sněhulka zase vymyslí za lumpárny. :-)
Příběh byl srovnatelný, původní postavy zachovány a Sněhulka byla stejně roztomilá. Budu se těšit na další díly. :-)

Jane333
12.12.2022 2 z 5

Neříkám, že to bylo špatný, ale četla jsem lepší vánoční příběhy a taky tam bylo moc málo Sněhulky, což bylo vlastně na knížce to nejlepší, pasáže, kde dění koměntovala Sněhulka.

Linda007
07.12.2022 5 z 5

Moc hezká vánoční oddechovka.

Šárka88
19.11.2022 4 z 5

Musím částečně souhlasit s komentářem od Renike. Pro mě byl skoro stejně srovnatelný jako s prvním dílem. Četlo se to dobře i přes dlouhé kapitoly, ale porad mi chyběla větší zápletka. Začátek opravdu pomalý na rozjezd a Sophie mi moc sympatická nepřišla. Od druhé půlky knihy to bylo lepší. Opravdu román dvou workoholiků, kteří se do sebe zamilují. Číst to v prosinci, asi bych napsala jiný komentář. Připomíná mi to trochu film Bezva ženská na krku :-D . Myslím, že se za rok dočkáme i další Vánoční lásky a pomoc kočičí nezbednice ke štěstí.

Renike
17.11.2022 4 z 5

Tenhle Sněhulčin příběh byl myslím slabší než ten první. První půlka knihy byla dost slabá, ani Sněhulka se tam moc nevyskytla. Lepší byla od druhé půlky. Škoda, že ani vánoční atmosféru jsem moc nepociťovala. Také jsem moc nerozumela český překlad názvy knihy - proč koleda. Jinak kdo se zamiloval do Sněhulčiny Vánoce, těšit se bude i na ten druhý díl. 4,5 *

2020  82%Sněhulčiny Vánoce
2022  83%Sněhulčina koleda