lištička123 lištička123 komentáře u knih

První, která zemře První, která zemře Victoria Jenkins

Příběh, zápletka, vztahy, napětí - čtyřhvězdičkový thriller, který stojí za přečtení.

20.12.2020 4 z 5

Osvobození Osvobození Imogen Kealey

Moc pěkná a zajímavá kniha, která stojí za přečtení. Nedávám plný počet, protože si myslím, že strop je ještě kousek výš.

19.11.2020 4 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Mezi mrazivé thrillery bych to asi nepřirovnala, ale emocionální a napínavé ano. Knížka, ktera se moc hezký čte, doporučuji čtenářkám ženských románů.

30.10.2020 4 z 5

Tajemství hedvábného vějíře Tajemství hedvábného vějíře Lisa See

Zajímavá, čtivá kniha, plná informací o Čínských tradicích v dávných dobách. Zároveň s pěkným příběhem. Stojí za přečtení.

20.09.2020 4 z 5

Osvětimský proces Osvětimský proces Annette Hess

Jak už tady někdo napsal, poválečný román ano, u toho slova strhující si nejsem úplně jistá. Čekala jsem od této knížky víc, navíc jsem se do ní ze začátku nějak nemohla začíst. Nicméně knížka stojí za přečtení, nechci ji jenom hanit.

31.05.2020 3 z 5

Něco víc Něco víc Patrick Ness

Knha mi ležela doma docela dlouho, než jsem se k ní dostala, možna také proto, že tento žánr knih tolik nečtu. Je dobře napsaná, Volání netvora si asi taky přečtu, ale slibovala jsem si od ní asi víc. Věřím ale, že spousta lidí si tam to svoje najde.

24.04.2020 3 z 5

Teorie vraždy Teorie vraždy Andrew Mayne

Opět skvělá knížka. A ten konec? Budu se tím víc těšit na další, která má na podzim vyjít.

07.04.2020 5 z 5

V dobrém i zlém V dobrém i zlém Michelle Sacks

Zajímavě napsaná knížka, popravdě mě moc nebavila. Všechny tři hlavní postavy mi byly nesympatické, prostě už bych si ji asi nevybrala. Každému se ale líbí něco jiného a já to respektuji.

20.02.2020 2 z 5

Klíč k Rebece Klíč k Rebece Ken Follett

Mám ráda Folleta a jeho knihy, ale špionážní román mě úplně nesedl. Přesto za přečtení stojí. Příběh je zajímavý.

18.02.2020 4 z 5

Ohrožená Ohrožená Rachel Abbott

Knížka Nezvěstná se mi líbila o maličko víc. Do této jsem se ze začátku jaksi nemohla začíst, potom už to bylo lepší.

12.11.2019 4 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Knížka mě nezklamala, stejně jako Šelma se mi dobře četla a bavila mě.

04.11.2019 5 z 5

Sedm čísel Sedm čísel Anna Karolina

Příběh byl fajn, knížka se četla dobře.

01.07.2019 4 z 5

Italské dvojhubky Italské dvojhubky Marta Kučíková

Super oddychovka. jednohubky jsem nečetla, ale to asi chyba není a moc hezky se mi to četlo a zasmála jsem se. Za mě moc hezké.

22.04.2019 5 z 5

Dni opustenia Dni opustenia Elena Ferrante

Elenu Ferrante a její knížky mám moc ráda a vím, že má svůj osobitý styl, ale za mě byla toto nejslabší knížka. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla, ale víc ji už asi číst nebudu. Škoda.

16.04.2019 4 z 5

Sezdány válkou Sezdány válkou Soraya M. Lane

Jak tady už někdo napsal. Knížka nebyla špatná, hezky se četla, byla odpočinková. Na mě trošku více romantiky,ale ráda jsem si ji přečetla. Takový relax mezi mými oblíbenými trillery.

20.03.2019 2 z 5

A co kdyby to bylo jinak? A co kdyby to bylo jinak? Laura Barnett

Knížka se mi moc líbila. Ze začátku jsem si nebyla jistá, jestli budu stíhat udržet pozornost tří linek, tří verzí příběhu, ale nebyl to zase takový problém. Bylo sympatické sledovat postavy příběhů a to, jak se vyrovnávaly postupně s různými generačními problémy, které jsou reálné a nám čtenářům blízké. Mám na knížkách ráda i to, že jejich děj se neodehrává pouze v jednom časovém období, ale děj je rozprostřen do několika desítek let a já mohu sledovat postavy a jejich vývoj za delší časové období.

12.03.2019 3 z 5

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Velice hezky psaný příbě. Vyvolává v člověku spoustu otázek o jeho vlastním životě. Moc se mi líbila.

30.06.2015 5 z 5

To nejdůležitější v životě To nejdůležitější v životě Hal Urban

Pro mě vynikající knížka. Hezky se čte. Plná zajímavých postřehů ze života. Všem doporučuji.

06.04.2015 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Knížku mám právě rozečtenou a moc se mi líbí. Ze začátku mě odrazoval rozsah. Obal knihy je opravdu hezký.

01.04.2015

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Výborná knížka, četla jsem ji dvakrát. Dokáže čtenáře zastavit a zamyslet se nad svými postoji, hodnotami, nad svým životem.

01.04.2015 5 z 5