Sedm čísel

Sedm čísel https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405155/bmid_sedm-cisel-ZkU-405155.jpg 4 55 15

Jedné noci unesou Julia, Carla a Nikolina mladého miliardáře. Vše mají promyšleno, jsou drsné a dokonale sehrané. Všechno jde jako po másle. Jenže výkupného se nedočkají a okolnosti je přinutí spáchat nový zločin. Vše se značně zkomplikuje, když miliardář skončí ve stejné nemocnici, kde Julia pracuje jako lékařka. A ta se do svého pacienta bezhlavě zamiluje. Policie je mezitím únoscům na stopě. Ale nechce se jim věřit, že za chladnokrevnými zločiny stojí ženy. V románu Sedm čísel stojí přátelství proti síle přitažlivosti. Je to vzrušující thriller s napínavou zápletkou a nečekanými zvraty. O třech kamarádkách z dětství, které utíkají před svou minulostí a mají před sebou těžkou zkoušku, na kterou nebyly připraveny.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Vendeta

Sjusiffrigt , 2017

kikies
17.03.2023 3 z 5

Příjemné, čtivé, místy napínavé, závěr asi nejlepší. Dobře zapletené, při čtení vyplouvají postupně jednotlivé pohledy a tajemství každé z postav. Iritovala mě obálka, obzvláště, když popis postav v knize neodpovídá. Trochu drsnější děvčata, jejichž štěstí a "šikovnosti" se jeden místy podiví, ale čte se to dobře.

jana79
31.03.2022 5 z 5

Obálka knihy nic moc, přesto mě zaujala anotace a tak sem knihu zakoupila a začala číst. A byla to to teda jízda, ze začátku si řeknete, že trošku slabý, znáte oběť,pachatele o čem to asi tak ještě může být?.... ale pak stránku za stránkou odkrýváte další a další příběhy ze životů jednotlivých postav a není to vubec na škodu ba naopak všechno se krásně odvíjí..... a zjistíte, že ne všechno je takové, jak to vypadá....a postavy se svými radostmi i starostmi v životě stojí za každou cenu při sobě a přátelství je pro ně vším.... a příběh odkrývá všechny své dílky až postupně vše do sebe zapadne a vy spolu se všemi postavami příběhu řítíte do finále, který vás prostě rozseká. Za mě super, líbila se mi, skvělý příběh.

Zirvith
01.02.2022 4 z 5

Kniha je celkem napínavá, četla se dost dobře, ale není úplně nejlepší. Jsou tam zajímavé části a situace, ale čekala jsem trochu něco jiného. Tenhle styl a žánr byl sice v pohodě, ale přeci jen už díky anotaci a obálce jsem čekala spíš komedii :D Ze začátku mi Carla byla celkem sympatická za to co provedla, ale v průběhu knihy jsem ji přestala mít ráda. Oblíbila jsem si spíš Julii. Ale ten konec mě opravdu dostal, silný příběh. Za to dávám o bod víc :)

oluskace
04.09.2020 5 z 5

Bavila mě až do konce :)

verca0794
01.04.2020 5 z 5

Tahle kniha neměla chybu, obsahuje úplně všechno: akci, krev, nenávist, románek, sex, mezilidské vztahy, přátelství, silný příběh a rychlé zvraty - četla se výborně. Závěr byl dost překvapivý.
Mě se tahle kniha líbila moc. Doporučuji.

Beky
18.12.2019 4 z 5

Napínavé, svižné, tajemné, dojemné, překvapivé. :-))
A ten konec ... Třešnička na dortu.

Janaves
13.10.2019 3 z 5

Tři hvězdičky za závěr.Tohle mě moc nebralo.

tacek01
07.08.2019 4 z 5

Čtivé, hvězdu přidávám za - pro mě překvapující závěr.

PetraN17
30.07.2019 3 z 5

Téma dobré, ale ..... nic moc

maryska09
14.07.2019 4 z 5

Po knize jsem sáhla navzdory příšerné obálce a nakonec toho nelituji. Četla se dobře díky silnému příběhu a rychlým zvratům a nečekaný závěr překvapí. Doporučuju

lištička123
01.07.2019 4 z 5

Příběh byl fajn, knížka se četla dobře.

ArwenAragorn
24.06.2019 3 z 5

Celý příběh mi přišel hodně nepravděpodobný, ale číst se to dalo. Pachatelé jsou známi hned od začátku, takže tady se překvapení nekoná. Pro mě bylo spíš hodně pitomé, co ty ženské vyváděly, policie mi připadla z více důvodů neschopná.
Tři nerozlučné kamarádky -nebo ne?

KnihomolkaKatka
01.05.2019 4 z 5

Kniha se mi líbila, byla napínavá a taky hodně o mezilidských vztazích. O tom, že ne vždy je všechno tak, jak by se na první dojem zdálo...

Jane333
17.04.2019 3 z 5

Já jsem od knihy nic neočekávala, koupila jsem ji jen tak náhodou, takže mě to nijak nezklamalo. Hrdinky mi sice nebyly moc sympatické, ale příběh se mi líbil, četlo se to dobře.

encyklopedie
17.04.2019

...kniha je na čtení, na nic víc....tohle není žádný trhák, jenže se to docela dobře čte ....děvčata konec vymazlila neskutečně.... kniha nemá zdaleka 100%, proto ani nehodnotím .... a přemýšlím jakými počty došel hoch přede mnou ke 40% ...já teda takový početní čaroděj nejsem..............

detektivní a krimi romány thrillery švédské romány

Autorovy knížky

Anna Karolina