lištička123 lištička123 komentáře u knih

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Co dodat? Skvělé čtení od skvělé autorky.

21.04.2023 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Nedá se vyjídřit, co jsem po dočtení této knihy cítila. Je to pecka, nic jiného se na ni nedá říct. Ne úplně pro slabší povahy, ale.... ten děj, ty postavy, Amerika s gangstery, Osvětim a Mengele, prostě skvělé. Po dočtení jsem ji musela chvíli vydýchávat a to se mi jen tak nestává.

07.09.2020 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Tahle série mě vážně baví. Za mě lepší, než první díl.

19.09.2023 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Co na tuto knihu říct. I když recenze jsou rozporuplné, já jsem s Listopádem spokojená, moc se mi líbil. Nevadilo mi ani téma, ani fikce ani smutek, který byl v knize cítit.

12.05.2021 5 z 5

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Dosud jsem od autorky ještě nic nečetla a po této knížce jsem zjistila, že mám co dohánět. Byla skvělá. Dojemný a místy krušný život hlavní hrdinky mě chytil od začátku až do konce. Hezky, čtivě napsané.

29.05.2020 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Co říct? Skvělá kniha, stejně jako všechny předešlé od Aleny Mornštajnové.

13.12.2019 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Těžké a smutné čtení. Pro mě opět skvěle napsaná kniha.

10.05.2023 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Skvělá knížka. Už se těším na další díly.

28.04.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Chris Carter je promě prostě král trillerů. Děj frčí od začátku až do konce. Jste stále v napětí. Moc mě vyhovují krátké kapitoly. Za mě opět povedené a sázka na jistotu.

22.04.2020 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Nemám slov. Je to jedna z nejlepších knih, které jsem přečetla. Krásný příběh, který budu mít ještě dlouho před očima. Svělé.

07.01.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Na doporučení můj první Chris Carter. Jsem nadšená, děkuji Irenko, jestli si přečteš tento komentář.
Svižný, rychlý triller. Žádné zbytečnosti. Skvělé čtení. Těším se na další.

17.03.2019 5 z 5

Smrt přichází na prohlídku Smrt přichází na prohlídku Anders de la Motte

Moc hezky napsaná, oddechová detektivka. Těším se na další díl.

26.05.2023 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

To bylo taaak sladké a romantické. Jednou za čas je ale potřeba i takové knížky. Zvlášť v dnešní době. Moc milá knížka.

27.01.2021 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Výborně napsána kniha, od které se jen těžko zatrhněte. A opět informace navíc jako bonus. Opravdu silný příběh, doporučuji.

15.05.2020 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Skvělá knížka. Moc dobře se četla a i když jsem neměla takovou práci odhadnout vraha, chtěla jsem číst až do konce. Rozhodně se pustím do dalšího dílu.

20.08.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Vůbec jsem spoustu věcí o Rumunsku netušila. Získala jsem spoustu nových informací. Opět skvělá záležitost od této autorky.

11.04.2023 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Skvělé napsaná kniha, spousta informací, přesně tak,jak to od této autorky mám ráda. Je za ní cítit spousta práce.

13.03.2023 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Pro knihomola jako jsem já pohlazení po duši. Bavila jsem se.

29.08.2021 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

DNA byla moje první kniha od autorky a musím říct, že skvělá. Kdybych mohla, přečetla bych ji na jeden zátah. Byla napínavá, měla sympatické postavy, vraha jsem odhalila až opravdu na konci, zajímavý příběh. Už se těším na další díl série.

15.07.2019 5 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Ještě dlouho budu tuto knihu zpracovávat. A už teď lituji, že už ji nikdy nebudu číst poprvé. Byla to skvělá, nervy drásající, jízda.

21.02.2024 5 z 5