lištička123 lištička123 komentáře u knih

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Sice bylo celkem brzy patrné, kdo "Upalovačem" je, ale přesto autorův styl psaní nutí čtenáře číst dál, protože to je teprve začátek. Výborné čtení.

06.09.2022 4 z 5

Svolení Svolení Vanessa Springora

Co říct? Autorku obdivuji, že měla sílu jít s kůží na trh. Obsah? Nepochopitelné, že se něco takového dělo. Chvílemi mi z toho bylo zle.
Knížka jako taková, psaná v krátkých kapitolách, se četla dobře.

24.08.2022 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Knížka se skvělou zápletkou. Do konce nevíte, jak vše dopadne. Výborná knížka.

22.08.2022 5 z 5

Popravdě jsem úplně nevěděla, co od knihy čekat, hodnocení nic moc, ale na to, že je to kniha pro mládež, celkem mě bavila a další díl si určitě přečtu.

18.08.2022 4 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Opět skvělá detektivka.

16.08.2022 5 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Skvělá kniha, která mě svým obsahem i stylem, kterým je napsaná, příjemně překvapila. Rozhodně ne odpočinkové čtení pro YA.

10.08.2022 5 z 5

Pomluva Pomluva Rosa Ventrella

Knížka se mi moc líbila, byla přesně taková, jakou jsem ji čekala. Pro mě i se spoustou situací k zamyšlení.

31.07.2022 4 z 5

Tmavé stěny Willardu Tmavé stěny Willardu Ellen Marie Wiseman

Po Sběratelce sirotků další skvělá kniha od této autorky. Emotivní, smutná, skvělá.

27.07.2022 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Knížka se četla dobře, byla zajímavá, místy znepokojivá, ale konec mě celkem zklamal.

25.07.2022 4 z 5

Bohové a monstra Bohové a monstra Shelby Mahurin

Po druhém, téměř zbytečném, díle, přišlo na závěr zlepšení. Ze začátku jsem sice měla trochu problém se začíst, ale druhá polovina to trochu vynahradila. Stojí za to si závěrečný díl přečíst. Co mě ale hodně vadilo, bylo množství chyb.

21.07.2022 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Skvělá knížka!!!

18.07.2022 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Knížka se mi líbila, dobře se četla, nemám s touto autorkou problém, její knížky se mi líbí.

14.07.2022 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Skvělá oddechvka. Romantiku moc nevyhledávám, ale tato byla fajn. Určitě se pustím do dalších knih od autorky,stojí to za to.

09.07.2022 4 z 5

Pačinko Pačinko Min Jin Lee

Skvělá knížka,čtivý, zajímavý příběh. Určitě stojí za přečtení.

05.07.2022 4 z 5

A stromy ve Vídeňském lese stále stojí A stromy ve Vídeňském lese stále stojí Elisabeth Åsbrink

Skvěle napsané, velmi silný příběh.

30.06.2022 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Stojí za přečtení.

19.06.2022 4 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Skvělá knížka. Od začátku až do konce. Už nejspíš nejsem "cílovka", ale moc jsem si čtení užila.

14.06.2022 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Průměrný psychothriller. Čtivý.

09.06.2022 3 z 5

Frida Kahlo a barvy života Frida Kahlo a barvy života Caroline Bernard

Příjemné čtení, zpracování životopisu Fridy Kahlo se mi moc líbilo a četlo se samo.

06.06.2022 5 z 5

Madame Piaf a píseň lásky Madame Piaf a píseň lásky Michelle Marly

Celkem zajímavá knížka, ale čekala jsem víc.

21.05.2022 3 z 5