liskabystrouska liskabystrouska komentáře u knih

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Tuhle knížku jsem četla kvůli typu na seriál a náhodou jsem na ní narazila nejdřív v knihovně. Napínavá od začátku až do konce, nemohla jsem přestat číst. Jestli bude takový i seriál... pro mě zatím kniha roku 2022, autora dávám do oblíbených a těším se na další

22.01.2022 5 z 5

Úterky s Morriem Úterky s Morriem Mitch Albom

Opět krásná kniha objevená jen díky výzvě! doporučuji :-)

25.03.2020 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Od bestselleru bych čekala vic... Tuctova detektivka

22.03.2017 1 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Kniha se mi dostala do ruky podruhé, díky výzvě, poprvné jsem odložila po několika stránkách, ale musím říct, moc pěkný příběh, četlo se nakonec úplně samo

06.02.2020 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Celá trilogie stojí za to, klasická detektivka bez severských x modrů :-) zaslechla jsem že se píše další díl nebo že snad v Anglii existuje, tak šup překládat a ať je co číst :D
Doporučuji!!!

25.01.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příjemné a ctive čtení českého autora. Kniha mapuje zivot dvou rodin a jejich přátel v průběhu let, moc jsem se bavila i kdyz romány o lásce a životě nejsou muj šálek kávy. I příště si rada a s chuti prectu knihu tohoto autora

03.09.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Moje prvni kniha tohoto autora a povedena volba! Libi se mi nápad koukat na stejné situace očima oběma sourozenců. Zacala jsem Jachymem a nelituji :-)

26.08.2017 5 z 5

Raoul Schránil Raoul Schránil Ladislav Tunys

životní putování jednoho gentlemana, laskavé čtení co nemůže nikoho urazit

22.10.2012 4 z 5

Nové povídky Nové povídky Zdeněk Svěrák

pro milovníky inteligentního čtení... je to pohlazení po duši ... jen víc takových "oddychovek "

19.10.2012 4 z 5

Pýthiiny rady Pýthiiny rady Erik Axl Sund

Napínavé rozuzlení, zhltnuto velmi rychle :-)

03.01.2017 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

čtivě psaná kniha, ale děj a zápletka nebyla až tak překvapivá... nechápu jak se takové knihy mohlo prodat taková kvanta...

29.10.2012 3 z 5

Povídky Povídky Zdeněk Svěrák

v dnešní době opravdu laskavá kniha, pokud chcete uniknout od shonu všedních dní, velice čtivá, inteligentně napsaná

19.10.2012 4 z 5

Richenza - žena tří králů Richenza - žena tří králů Anna Vlčková

Napínavá kniha, čtivá. Příběh jedné české královny, zajímavý pohled do této doby. Ze školy jsem si toho už moc nepamatovala, hezky jsem si to připomněla. Román plný zvratů, napětí, lásky a nenávisti.

12.05.2021 5 z 5

Krev Anděla Krev Anděla Anna Vlčková

Kniha volně navazuje na sérii s Kateřinou, tentokrát se však jedná o její potomky. Velice čtivé, líčí hrůzy druhé světové války a poválečného období v Sudetech. Pohled na to jak se žilo Čechům a Němcům na vesnici a v malém městě, příběh se přesouvá i do válečné Prahy. Moc pěkně zpracované tohle těžké téma.

21.03.2021 5 z 5

Odpuštění Odpuštění Anna Vlčková

Příběh Kateřiny vrcholí. Opět velmi čtivé, dobrodružné. Příběh měl svoje nahoru i dolů jak to tak v životě už bývá.
Celá série mě neskutečně bavila, těším se na další věci od autorky.

19.03.2021 5 z 5

Hořkost probuzení Hořkost probuzení Anna Vlčková

Opět přečteno jedním dechem a třesu se na další díl. Velice čtivé a napínavé osudy Kateřiny a všech jejich blízkých.

17.03.2021 5 z 5

Krása na prodej Krása na prodej Anna Vlčková

Čtivý historický román z nedalekého prostředí, moje první setkání s autorkou a už hltám druhý díl. Velice čtivě napsáno.

16.03.2021 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Zhltnuto jednim dechem, rekla bych nejnapinavejsi z kepleru, doporucuji a tesim se na dalsi :-)

29.10.2017 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Napinava kniha, autorku si vždy s chutí přečtu :-)

17.07.2017 5 z 5

Osudy porodní báby Osudy porodní báby Sabine Ebert

těším se na další díl :)

24.06.2013 5 z 5