Povídky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jemný a inteligentní humor Zdeňka Svěráka je ideálním společníkem pro váš volný čas! Soubor povídek českého velikána na nejrůznější téma s jeho typickou hravostí a humorem. V povídkách se jistě poznáte i vy, protože inspirací pro povídky je Zdeňku Svěrákovi právě život sám. Kdokoli z nás se mohl někdy v životě dostat do stejné situace jako hlavní hrdinové jednotlivých příběhů. Dlouho očekávaná sbírka Svěrákových povídek bude skvostem ve vaší knihovně, ke kterému se budete rádi vracet. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/114/povidky-114.jpg 4.1651
Žánr:
Humor, Literatura česká
Vydáno:, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (100)

Kniha Povídky

Přidat komentář
malazluta
18. června

Zděněk Svěrák je prostě jistota, která mě nikdy nezklamala. Jeho cit pro češtinu je obdivuhodný.

bruntal
08. června

Příjemné i lechtivé, k nedělní kávě ;)

AlčaVaca
27. května

Velmi příjemné čtení.

Bar16
17. května

Zdeněk Svěrák to prostě umí. Asi jsem potřebovala čas, abych se mohla správně zamilovat do jeho tvorby, teď na něj nedám dopustit :-)

Sygi
28. dubna

Povídky Zdeňka Svěráka byly milým a osvěžujícím počtením. Zaujalo mě jejich vyprávění z několika různých pohledů, každý vypravěč na mě působil důvěryhodně lidsky. Vypíchl bych povídky Ruslan a Ludmila, Ivanka a Lenin, Natáčecí den a Fotograf.

mata57
16. března

Bonboniéra příběhů ze života, kterou můžeme , na rozdíl od té s čokoládovými bonbóny, otevřít třeba ráno při cestě do práce a mlsat, mlsat a mlsat ...

marwinmh
02. února

Příjemné počtení na jedno odpoledne. Povídky jsou milé, některé mě bavily více, jiné méně přesto jsem v konečném důsledku s volbou knihy spokojená.

Dela111
15.12.2018

Inteligentní laskavý humor pana Svěráka mám ráda. Z povídek mě nejvíc pobavila Ivanka a Lenin. Povedená je i Horká neděle. To je typický malér ze života a nepobaví pouze ty, kterým se něco podobného stalo... :-).
Povídky jsou pohodová a úsměvná četba, pohlazení po duši.