Lindulinek Lindulinek komentáře u knih

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Druhý díl série se mi četl pomalu a díky spoustě postav, pro mě, trošku nepřehledný, ale snad mi bude vše osvětleno posledním dílem :-)

02.06.2016 4 z 5

Dr. House vs. realita Dr. House vs. realita Andrew Holtz

Pro fanoušky seriálu, zajímavá .

22.05.2016 4 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Fantastická kniha, která ve mně zanechala silný zážitek. Všem doporučuji. Přečetla jsem jedním dechem.

22.05.2016 5 z 5

Bílý oheň Bílý oheň Lincoln Child

Skvělá detektivka. Přečteno jedním dechem. Určitě sáhnu i po dalších knihách.

14.05.2016 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Skvělá kniha. Trošku možná pohled do budoucnosti? Stojí za přečtení a zamyšlení.

09.05.2016 5 z 5

Pravda a jiné lži Pravda a jiné lži Sascha Arango

Kniha mě neoslovila, pořád jsem čekala nějaký obrat nebo rychlý spád děje a nekonalo se nic z toho. Závěr se mi nelíbil.

23.04.2016 3 z 5

Vraní dívka Vraní dívka Erik Axl Sund

Kniha se mi velice líbila a těším se na další díl. Vývoj mě překvapil a je zajímavé poznat, co mohou mít lidé ukryto hluboko v sobě.

13.04.2016 5 z 5

Smrt má oči mojí dcery Smrt má oči mojí dcery Jessica Treadway

Kniha nebyla úplně nezajímavá, ale chybělo mi v ní překvapení a konec byl hrozně natahovaný a nic z toho moc nebylo, naopak mi chybělo větší rozpracování vysvětlení, proč dokázala dcera udělat to, co udělala.

09.04.2016 3 z 5

Černý úsvit Černý úsvit Rolf Börjlind

Skvělá detektivka. Přečetla jsem jedním dechem. Zápletka mě zaujala.

30.03.2016 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Trošku jiný žánr, než jsem zvyklá čist, ale kniha byla poutava

19.03.2016 4 z 5

Box 21 Box 21 Anders Roslund

Kniha nepatřila mezi top, co jsem četla, ale rozhodně je příběh silný a stojí za to se nad ním zamyslet.

10.03.2016 4 z 5

Nesmírný Nesmírný Jussi Adler-Olsen

Opět skvělá detektivka. Tento autor mě nikdy nezklame. Přečteno jedním dechem. Doporučuji.

02.03.2016 5 z 5

Zákeřná Ebola Zákeřná Ebola Richard Preston

Zajímavá kniha, psaná srozumitelně i pro lidi,kteří se v problematice viru ztrácejí (jako já).Doporučuji

19.02.2016 4 z 5

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Kvalitně napsaná detektivka. Napínavá od začátku do konce. Závěr pro mě překvapivý. Doporučuji.

31.01.2016 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Napínavá kniha, která se výborně četla. Nenudila jsem se ani chvilku a závěr byl velice překvapivý.

26.01.2016 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Kniha byla napínavá a od druhé poloviny, jsem se nemohla odtrhnout. Závěr jsem trošku tušila, ale i tak jsem byla překvapena odhalením. Doporučuji

18.01.2016 4 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Lisa Jackson

Dobře napsaná detektivka, jako vždy jsme byla s touto autorkou spokojena a doporučuji.

12.01.2016 4 z 5

SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti SuperRecepty pro kojence a nejmenší děti Annabel Karmel

Skvělá kniha. Recepty přehledné a hezky uspořádané.

09.01.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Dočteno, dobojováno. Závěr promyšlenější, než jsem čekala. Pro věkovou kategorii, na kterou kniha míří, je tato trilogie trhák a doporučuji rodičum jako dárek pro jejich dcerky :-)

31.12.2015 3 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Pokračování ve stejném duchu jako první díl. Nerozhodná hlavní hrdinka a její dva muži a příběh pokračuje. Pro náctileté bezva čtení

28.12.2015 3 z 5