LilliBell LilliBell komentáře u knih

Končí sa to nami Končí sa to nami Colleen Hoover

Nadherna kniha. Pribeh o tom, co moze priniest zivot.. napriklad sancu pochopit konanie druhych ludi prostrednictvom vlastnych zazitkov a prilezitost naucit sa byt silnejsimi a lepsimi alebo sa jednoducho len poucit zo zivotneho pribehu. Tak hlboko a citlivo vykreslene charaktery ludi, osobnosti.. precitit pocit, ze veci nie su v zivote len cierne alebo biele... tazoba rozhodnutia so vsetkymi uskaliami. Odvaha autorky poodhalit vlastny zivotny pribeh.. krasny citatelsky zazitok.

07.02.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Kniha,ktora Ti urobi z hnusneho dna pekny.. pohodovka, nenasilne vtipne... Blake bol proste jednicka.. :-) Uz sa tesim na dalsi diel.

09.02.2018 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Táto kniha mi doslova vyrazila dych. Ako bol začiatok pomaly rozbiehajúci sa a klišoidný, tak po krátkom čase kniha ma upútavala viac a viac. Nemohla som prestať čítať. Skutočne krásny príbeh.

12.05.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Kniha bola super, pobavila ma, zasmiala som sa, skvely oddych pri nej. Autorka pise velmi dobrym stylom, prirodzene a vtipne.

07.03.2016 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

nadherna kniha... krasny pribeh

01.03.2016 5 z 5

Mám tě ráda, nemám tě ráda Mám tě ráda, nemám tě ráda Jo Watson

Táto knižka, to bola šupa.. tak táto mi vyčarovala úsmev na tvári niekoľkokrát. Neuveriteľné, zábavné, pútavé, jedinečné.

09.01.2021 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Krasny pribeh o druhej sanci pre dve zlomene duse, ktore si v zivote presli peklom.

26.09.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Nadherna kniha... mala vsetko, vela zabavy, emocii, skvele sympaticke postavy, jedna z naj tento rok..

29.11.2019 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

skvele.. pobavilo :-)

27.04.2018 5 z 5

Hriešny Hollywood Hriešny Hollywood Alessandra Torre

sú také knihy, kde nepreskočím ani jeden riadok, aby mi nič neuniklo.. a toto je jedna z nich... Skvelé a teším sa na ďalšie knihy od tejto autorky, ktorej knihy sú tak nápadité, že ani malá časť nie je tematicky "otrepaná"

05.02.2017 5 z 5

Habibi Habibi Baja Dolce

Tato kniha ma neskutocne bavila, temne, krute, realisticke, drsne, prekvapujuce, napinave, sokujuce.

11.12.2020 5 z 5

Totál Balkán Totál Balkán Blanka Čechová

Skvely styl pisania. Knihy Blanky Cechovej citam velmi rada.. plati to aj o tejto. Znamenity humor ako prostriedok pre vykreslenie casto dost krutej reality, resp. charakterovej reality ludskeho pokolenia na miestach, kde sa bezny clovek nedostane.

03.02.2019 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

pre mňa z troch dielov ten najlepší.. skvela zábava, hlavni hrdinovia a ich podpichovanie perfektne pobavilo

18.09.2016 5 z 5

Výborná kniha založená na tak prirodzených, vtipných a inteligentných dialógoch medzi hlavnými hrdinami. Citáty z literatúry oživovali a obohacovali dej a vytvárali priestor na zamyslenie. Oceňujem spisovateľkin štýl písania, príbeh plynul, noc ubiehala a ja som sa nemohla odtrhnúť od knihy, ktorá síce nebola napínavá ale v žiadnom prípade nie zdĺhavá.

26.08.2016 5 z 5

Ženíchov svedok Ženíchov svedok Kristan Higgins

skvela zabavna kniha, autorka ma uzasny rozpravacsky styl, vyborne sa cita... zabavna kniha, precitane na jedenkrat bez odlozenia knihy

19.07.2016

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Tato kniha aj cela seria je naozaj vydarena. Autorka pise uzasne, jednoduchy pribeh, pritom taky putavy. Clovek ma pocit pri citani tejto, ze hlavni hrdinovia su mu blizki ako keby cital o vlastnych znamych a kamaratoch. Ani jeden diel serie nebol horsi alebo slabsi, vsetkym sa oplatilo venovat cas :-)

22.03.2016 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Veľmi dobrá kniha. Konečne zasa kniha, kde vopred nebudete vedieť, čo sa bude diať v ďalšej kapitole. Pútavé čítanie.. nemôžete sa prinútiť odložiť knihu, pokým nie je prečítaná.

23.07.2015 5 z 5

Dokonalý vzťah Dokonalý vzťah Katarína Harmatová

Velmi ma to bavilo, od zaciatku do konca, nepreskocila som ani par riadkov. Zmysluplne, humorne dialogy hlavnych postav sa citali doslova same. Jednoduchy putavy pribeh. Mii som zavidela pevne nervy, Edwina by som na jej mieste asi uskrtila uz v prvej polovici.

06.12.2020 5 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Vyborne som sa pobavila. Kniha bola skvela a zabavna. Nedoporucujem film. Nechapem ako mohli podla tak dobrej knihy natocit tak strasny brakovity film.

26.01.2020 5 z 5

Ukradnutý bozk Ukradnutý bozk L. J. Shen

Tato knizka je uplne top. Pribeh je skvely.

22.10.2019 5 z 5