lenuskav lenuskav komentáře u knih

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Mně se to líbilo, taková pohádka pro dospělý :)

18.09.2019 4 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Nádherná knížka

29.07.2019 5 z 5

Žena v temnotě Žena v temnotě Vanessa Savage

Spíš 3 a půl. Knížka se hezky četla ale bože... ta ženská byla tak blbá... furt se řešilo to samý dokola a jak už tu bylo řečený, klidně mohlo být o 100 stránek míň.

21.07.2019 3 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Zajímavej námět, ale žádnej boom se nekonal.

22.06.2019 3 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

nuda nuda nuda. posledních 50 stránek je nejzajímavějších

13.06.2019 2 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Opět povedený díl, jen mi z celé série přišel asi jako nejslabší

09.06.2019 4 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Me to teda moc nechytlo ???? Asi tim,jak clovek vedel vsechno od zacatku...

01.06.2019 3 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Jsem jediná, která je zklamaná? Lanczovku miluju,knížky bych mohla číst furt dokola i po tolika letech ale tahle je za mě nejhorší. Prakticky celou knížku sem se nudila,protože jakmile začal děj,přesně sem věděla co se stane,protože to tak je pokaždý. Už to nebylo ani tolik vtipný nebo zajímavý jako předešlé knihy...škoda

23.05.2019 3 z 5

Odpověď Odpověď Allan Pease

Asi jedna z nejlepších knížek,co se týče osobního rozvoje.. teď to jen uvést v praxi :)

16.05.2019 5 z 5

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Noo, úplně špatný to nebylo ale něco tomu chybělo..

Spoiler:
Nikde nebylo vysvetlený co delala na ty silnici Vanessa,ze byla hned u nich?

12.05.2019 3 z 5

Hračkář Hračkář Andrew Mayne

Tak Hračkář mě chytnul ani ne z poloviny. A pro mě byl teda o chlup lepší než šelma, ale rozhodně to nejsou nížky,co bych měla mít doma.. až na ty obálky,ty jsou fajn :) A docela zamrzel konec,takovej lehce odfláknutej

08.05.2019 3 z 5

Oni Oni Mark E. Pocha (p)

Příběh strašnej, všechno strašný ale na druhou stranu sem se ohromně bavila :-D
Takový kok*otiny by jen tak nikoho nenapadli :D :D

03.05.2019 2 z 5

V temnotě V temnotě Cara Hunter

Musim říct, že za mě pecka. Neustálé zvraty,novinky ve vyšetřování a celkově jak kniha postupuje je něco,co od knihy čekám. Určitě doporučuju i Někdo blízký,to jsou knihy,se kterými nešlápnete vedle

02.05.2019 5 z 5

Někdo blízký Někdo blízký Cara Hunter

mne se to treba hodne libilo. uz jen tim,ze to nebyla ta klasicka detektivka..jdu na dalsi

27.04.2019 5 z 5

Všude kolem černý les Všude kolem černý les Ruth Ware (p)

Co na to říct, od začátku sem tak nějak tušila kdo za tím je, třičtvrtě knížky bylo prakticky o ničem,jediný plus bylo v tom že se to četlo prakticky samo

21.04.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Teda musim říct,že předchozí dvě knížky se mi líbily daleko víc. Jako jo, je to čtivý,celkem i napínavý,ale na druhou stranu ne až tak záživný...vlastně ani nevim jak to popsat :D A konec zase trochu předvídatelnej

15.04.2019 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Mně se to líbilo. Stejně jako u ,,Za zavřenými dveřmi" člověk tuší jak to bude, ale čeká na to rozuzlení co a jak :) takže já doporučuju

12.04.2019 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Mně se knížka moc líbila ale.... srážim hvězdičku za začátek,protože se to rozběhlo asi až od 120 stránky a kvůli pastorovi... tak nějak bych řekla,že to bylo navíc. Jinak super :)

08.04.2019 4 z 5

Žhavý hrob Žhavý hrob Yrsa Sigurðardóttir

ačkoliv si vzdycky hrozne dlouho zvykam na vsechny ty islandsky jmena a nazvy,tak to rozhodne stoji za to. Yrsa pokazde prijde s jinym nametem,s jinym prostredim a je to jizda.. Zatim me zadna knizka nezklamala

02.04.2019 4 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

moc se mi to líbilo. zaver knizky sem tak trochu cekala,ale nikdy nevite ???? urcite doporucuju

28.03.2019 5 z 5