lenuskav lenuskav komentáře u knih

Obětina Obětina Sharon J. Bolton

Mně se to líbilo. Je pravda,že kdyby knížka měla o 100 stránek míň, vůbec nic by se nestalo, protože mi přišlo,že některými věci jen autorka natahuje děj. Co se týče děje,tak ten byl asi nepřekonatelný,protože by tohle jen tak někoho nenapadlo.

12.01.2019 4 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Jakože cože? Napínavý od začátku do konce ale ten konec? jako vážně??

11.01.2019 3 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Jak já tě miluju a všechny tvoje knížky... Na každou se strašně těšim a vždycky je mi smutno,když jí dočtu... Ještě sem nečetla autora,který by ti mohl konkurovat...

10.01.2019 5 z 5

Mrtví promlouvají Mrtví promlouvají Linda Castillo

Knížky sem se nemohla dočkat a nezklamala. Miluju celou její sérii.ačkoliv mě na začátku téma o amiších nelákalo a musim říct, že tahle je z nic nejlepší, ačkoliv už se zhruba v polovině tipnete, kdo je vrah

06.01.2019 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Jsem mile překvapena. na doporučení,jsem si jí sehnala,ale neměla sem nějaké přehnané očekávání,protože duchařinu spíš zachytí kamera než kniha. ale povedlo se,určitě sáhnu po další

01.01.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Angela opet nezklamala. trosku mi tam chybelo spickovani mezi Kim a oatatnimi ale to urcite dozene v dalsi knizce ????

27.12.2018 5 z 5

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Nebylo to špatný,ale tím, jak se to prokládalo čínskými názvy a a ruznyma pohádkama, tak to nemělo ten správný šmrnc...

15.12.2018 4 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

a mne se to libilo ????

10.12.2018 4 z 5

Lži, samé lži Lži, samé lži Lisa Jackson

Celá Lisa.... je to čtivý,má to spád, nenudíte se se...přesto mi v téhle knížce něco chybí... takovej ten šmrnc...

02.12.2018 4 z 5

V ohrožení V ohrožení Patricia Cornwell

myslim,že horší detektivku sem ještě nečetla...

24.11.2018 1 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

musím se přiznat, že mě to hodně překvapilo. na začátku sem se bála,že se to zvrhne do fantasy,ale celkem mě to chytlo,až sem byla sama překvapená a fakt se mi to líbilo. doporučuju přečíst..

21.11.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Moje prvotina od autora a už vím,že není poslední :)

08.11.2018 5 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

mě to teda moc nenadchlo, zbytečně dlouhý pasáže, moc okecávání a celkově sem se nemohla dočkat,aby byl konec,jelikož od půlky knížky víte,kdo to udělal

28.10.2018 2 z 5

Jóga - Fit na těle i na duši. Úvod do základů jógy Jóga - Fit na těle i na duši. Úvod do základů jógy kolektiv autorů

krásně vysvětleno. Mohlo by tam toho ale být víc :D

14.10.2018 5 z 5

Deník fejsbukové matky pokračuje Deník fejsbukové matky pokračuje Lucie Nachtigallová

první se dala,druhou sem vzdala po prvnich strankach..

14.10.2018

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Výborný, napínavý od začátku až do konce, palec nahoru :)

14.10.2018 5 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

knížka byla super,jako snad všechny od autorky,akorát ten konec byl nějakej rychlej a prakticky bez vysvětlení??

10.10.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

zase neco neuveritelnyho. celou knížku sem opet prozivala v napeti. Těšim se na dalsi :)

05.10.2018 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

docela predvidatelny, jako trochu napeti tam bylo,ale bestseler bych z toho opravdu neudelala..

19.08.2018 3 z 5

Tiché vody Tiché vody Viveca Sten

s knížkou sem se trápila asi tak 14 dní a na konci sem si řekla..to bylo všechno? Thomas jako vyšetřovat byl absolutně na dvě věci,když nedokázal přijít s nápadama,které se od něj jako od policisty očekávají. naprostá slabota a sem ráda, že už je to za mnou

10.08.2018 2 z 5