Jóga - Fit na těle i na duši. Úvod do základů jógy

Chcete se naučit, jak stát rovní jako svíčka s nohama ve vzduchu? Nebo nenáročným způsobem a bez velkých energetických výdajů posílit svaly? Jóga není pro nic za nic už po staletí považována za životní styl, který udržuje tělo ohebné a ve špičkové formě. Jenže jóga je mnohem více než jen to. Co všechno se za tímto indickým učením skrývá? Proč je jóga vlastně tak zdraví prospěšná? V knize Jóga: Fit na těle i na duši se seznámíte s myš- lenkami, z nichž jóga jako životní styl vychází. Mimo to se vám dostane praktického výkladu o základních pozicích a krok za krokem se naučíte, jak provádět nejdůležitější jógová cvičení, včetně nejznámějšího Pozdravu slunci. Namasté!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/373072/joga-fit-na-tele-i-na-dusi-uvod-do--Xox-373072.jpg 4.411
Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno, Omega

Yoga

Kniha Jóga - Fit na těle i na duši. Úvod do základů jógy

vemrazik

Opravdu základy - nic obsáhlého, vážně pro naprosté začátečníky.

tuomi91
31.10.2020

Výborná knižka pre začiatočníka v jóge. Skvele popisuje jednoduchšie cvičenia i obrázky sú milé. Pre začiatočníka v cvičení je vhodná do knižnice.

Randyz1986
05.12.2018

Knížka je velmi tenká a neobsahuje zrovna kvanta informací, ale naopak ukáže pomocí spousty obrázků a fotek základní pozice a cviky. A hlavně jógou nepolíbenému člověkovi nenásilnou a pěknou formou ukáže o čem jóga vlastně je a jaké druhy existují. Bylo to přesně, co jsem potřeboval a byl jsem mile překvapen, protože jóga mě nikdy nelákala a spíše odrazovala, ale po prolistování a počtení knihy jsem svůj přístup silně přehodnotil a zvažuji, že bych ji rád zkusil. Překvapilo mě, že z ní očividně vychází i spousta fyzioterapeutických cviků.

lenuskav
14.10.2018