Odpověď

Nová příručka od autorů několika mezinárodních bestsellerů vám ukáže, jak od života získat to, co chcete, a jak překonávat překážky, které se vám staví do cesty. Dozvíte se, jak převzít vládu nad svým životem, stát se člověkem, jakým si přejete být, a poradit si se všemi nástrahami života, jakkoli se vám v daném okamžiku zdají obtížné a beznadějně nepřekonatelné. Kniha se zabývá osvědčenými zásadami a postupy vedoucími k úspěchu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342430/big_odpoved-CSg-342430.jpg 4.535
Literatura světová, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Pragma

Answer

Kniha Odpověď

Lsouska

Děkuji dceři za seznámení s touto knihou.

Veeczko

Dostala jsem tuto knihu jako doporučení a... DĚKUJI. Tato kniha a poznatky z ní mi pomohly docílit několika stádií v mém životě, kterých bych docílila bez informací z knihy jen stěží.
Je pravda, že na toto téma se píše dost knih, ale pokud Janička a Anička dělají totéž, není to totéž. :-)
Je jasné, že autoři píšou knihy pro peníze, který autor to nedělá? Za mě upřímná kniha plná rad a inspirace.

pingu1
06.06.2020

Asi nejsem cílová skupina, protože mě tedy kniha neuchvátila. Motivační věci fajn, ale některé příklady těžko uvěřitelné a hlavně celou knihu se opakující jedno a to samé... Přijde mi, že je to jen další počin těžící z proslulosti autorů a psaná kvůli zisku. Posílám dál, zbytečně by mi doma zabírala místo... :-(

JeremiasV
19.04.2020

Pohlcující kniha, která protíná lidské toužení, sny a cíle s vědeckými podněty z oblasti neurologie. „Co říkáš, to dostaneš.“ Plně doporučuji toto sny nabíjející čtivo!

Tebby
31.03.2020

Některé myšlenky velmi rozšířené, jiné zase tolik ne. V celkovém pohledu se mi ale kniha velmi líbila a můžu ji s klidným srdcem doporučit všem, kteří hledají odpověď.

wooloong
12.11.2019

Jedna z mnoha na podobné téma - pokud něco opravdu chceme, tak se to uskuteční a mysleme pozitivně. Jako sláma z bot z celé knížky vyčuhuje touha po úspěchu a penězích jako leitmotiv veškerého ušlechtilého snažení. Je to krásně vidět na motivaci autorů napsat knihu. Naivně jsem si myslela, že spisovatelé píšou hlavně proto, aby se se čtenáři podělili o své zkušenosti a znalosti, o příběh, který vymysleli, a o své pocity, pokud mají co sdělit. Peasovi to vzali pěkně zkrátka. Prostě si vytyčili za cíl napsat knihu, kterou nebudou číst jen statisíce, ale rovnou miliony lidí. O čem? No to se vymyslí za pochodu. Popadli mapu, zapíchli špendlík doprostřed Anglie a vyrazili za novým životem na opačnou stranu zeměkoule. Příkladné a následováníhodné. Mě jako první napadlo - kde nechali své čtyři děti? Nejspíš bývalým partnerům. Netvrdím, že je to špatná knížka, to zas ne, autoři mají smysl pro humor a některé skutečnosti je dobré si občas připomenout, jen jsem podobné myšlenky četla zpracované přeci jen trochu lépe.

Lerksany
06.09.2019

Perfektní kniha, zvláště pro ty z nás které už nebaví být jen ovečkou a chceme jít za svými sny.

gabriela7591
24.07.2019

Děkuji, že jsem měla možnost si tuto knihu přečíst!
Dávám si do knížky barevné nálepky na stránky, kde najdu hezké věty, moudra, citáty nebo myšlenky a tato knížka má takovou nálepku snad na každé v průměru desáté stránce - plno krásných vět, citátů, ale i ironických poznámek ("Počet lidí na Vašem pohřbu závisí na počasí.") a vět, které mi něco daly a něco ve mně vyvolaly. Ráda se k ní vracím a motivuji tak sama sebe k lepšímu postupu dál a k tomu, abych si vlastně rozmyslela, co chci.
Knihu jsem dostala jako dárek a při správné příležitosti ji taky hodlám koupit a darovat někomu z mých blízkých.

Faktomluva
Faktomluva